folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Al-Fakher Nargile Tütünü İçenler

Al-Fakher Nargile Tütünü İçenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    VisualBoy bunu yazdı

Murid kardeslerim hazir nargile ve tutunden acilmis konu, firsattan istifade bir iki soru sorayim:

1) Bulundugum yerde sattiklari tutunler genellikle recel gibi oluyor, gecen ay ayri ayri gul ve nane almistim (karistiririm diye dusundum) gullu olan tutun luleden asagiya suzulup damliyor, kullanilan tutunde bu olayi nasil ayarlayabilirim_?

2) komur olarak; kup seklinde preslenmis hindistan cevizi kabugundan imal edilmis komurleri (asagida resmi var) kullaniyorum, isitici olarak da asagida resmini vermis oldugum aletten kullaniyorum. Komuru lule uzerine koyduktan sonra, kac dk boyunca asilmaliyim_? tutunun yanmasindan korkuyorum, cunku tum keyfimin icine siciliyor, lule icindeki tutun yanmadan adam gibi bir nargile keyfi yapabilmem icin gerek komur, gerek lule ve lule icindeki tutun ile ilgili ne yapmam gerekiyor_?

komur

isitici

bu aletin adı nedir nerde satılır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    VisualBoy bunu yazdı

Murid kardeslerim hazir nargile ve tutunden acilmis konu, firsattan istifade bir iki soru sorayim:

1) Bulundugum yerde sattiklari tutunler genellikle recel gibi oluyor, gecen ay ayri ayri gul ve nane almistim (karistiririm diye dusundum) gullu olan tutun luleden asagiya suzulup damliyor, kullanilan tutunde bu olayi nasil ayarlayabilirim_?

2) komur olarak; kup seklinde preslenmis hindistan cevizi kabugundan imal edilmis komurleri (asagida resmi var) kullaniyorum, isitici olarak da asagida resmini vermis oldugum aletten kullaniyorum. Komuru lule uzerine koyduktan sonra, kac dk boyunca asilmaliyim_? tutunun yanmasindan korkuyorum, cunku tum keyfimin icine siciliyor, lule icindeki tutun yanmadan adam gibi bir nargile keyfi yapabilmem icin gerek komur, gerek lule ve lule icindeki tutun ile ilgili ne yapmam gerekiyor_?

Ucuz 5 liralik tutunlerden uzak dur hocam keyif alamazsin...Al Fakher dir adam gibi nargilenin hakki...

Komur olarak Kefo Kullaniyorum.

Bununlada Yakmasi 1 dakika :)

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı
    VisualBoy bunu yazdı

Ucuz 5 liralik tutunlerden uzak dur hocam keyif alamazsin...Al Fakher dir adam gibi nargilenin hakki...

Komur olarak Kefo Kullaniyorum.

Bununlada Yakmasi 1 dakika :)

Nargilede tutun kadar komurde cok onemli. Bende Ayvalik' tan getirtiyorum komur parliyor resmen. Su aralar favorim Al Fakher Karpuz, Bahreyn Damla Sakizi.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

asagidaki bazi nargile tutunlerin nikotin icerigi, nargile icmek isteyipte nikotin olayindan cekinen bazi muritlerin tutun secimine yardimci olacaktir.

en cok tutulan 4 tutunu koyu girdim.

yikanmamis tutun: %0.5 nikotin, natural tutun. urunler: fantasia , fumari , fusion , havana , tangiers , romman , nakhla , layalina

yikanmis tutun: %0.05 nikotin, dogal yikama ile nikotini ayristirilmis tutun. al amir, al faker, ed hardy, starbuzz , tangiers lucid , tonic , potion

bitkisel: %0.0 nikotin, tutun yerine seker kamisi kuspesi kullanilir.. ornek urunler: hydro , saalaam

(al-fakher icin aroma olarak oncelikle duble elma sonra seftali ve nane oneririm)

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

asagidaki bazi nargile tutunlerin nikotin icerigi, nargile icmek isteyipte nikotin olayindan cekinen bazi muritlerin tutun secimine yardimci olacaktir.

en cok tutulan 4 tutunu koyu girdim.

yikanmamis tutun: %0.5 nikotin, natural tutun. urunler: fantasia , fumari , fusion , havana , tangiers , romman , nakhla , layalina

yikanmis tutun: %0.05 nikotin, dogal yikama ile nikotini ayristirilmis tutun. al amir, al faker, ed hardy, starbuzz , tangiers lucid , tonic , potion

bitkisel: %0.0 nikotin, tutun yerine seker kamisi kuspesi kullanilir.. ornek urunler: hydro , saalaam

(al-fakher icin aroma olarak oncelikle duble elma sonra seftali ve nane oneririm)

hocam ordan starbuzz yollasan gümrüğe takılır mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

takilmaz. 

internetten freeshipping gonderen site taramasi yap once..

--------------------------------------------------------------

Gümrük alınmayan tüketim maddeleri;

Yerli ve yabancı ayrımı yapmaksızın;
    - 200 adet sigara (1 karton) ile 50 adet yaprak sigara.
    - 200 gram kıyılmış tütün ve 200 yaprak sigara kâğıdı veya 200 gram pipo tütünü veya 200 gram ağız tütünü veya 200 gram tömbeki veya 50 gram enfiye.
    - Gümrük hattı dışı eşya satış mağazalarından satın alınmış olması halinde yukarıdakine ek olarak 200 adet sigara (1 karton), 100 adet yaprak sigara ve 500 gram pipo tütünü.
    - 1,5 kg kahve, 1,5 kg nescafe. 500 gram çay, 1 kg çikolata, 1 kg şekerden mamül yiyecek.
    - 100 cl.lik bir şişe ya da 75 veya 70 cl'lik iki şişe alkollü içki. 
    - En fazla 120 ml.lik şişeler içinde beş adet kolonya, lavanta, parfüm, esans veya losyon.

----------------------------------------------------------------------------

hojucuk tarafından 14/Kas/13 04:42 tarihinde düzenlenmiştir

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı

Al fakher satan murid varmidir? :)

Konuyu hortlatmıssın :)

görünce heyacan yaptım sonra bi baktım benim konum :)

Baskan senin onerdigin adama msj attim geri donus yapmadi......

uzum yaptim simdi iciyorum ama kucuk paket oda nereye kadar gider :)

ya o değil de dün geceki konuda saçma bi video vardı bulamıyorum onu sen bilirsin. çirkin bi kadın dans ediyodu sürekli :)

Ben geçen konuda görüp paylaşmıştım hocam al :D

http://www.youtube.com/watch?v=VFIJo3A5Sdc

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

takilmaz. 

internetten freeshipping gonderen site taramasi yap once..

--------------------------------------------------------------

Gümrük alınmayan tüketim maddeleri;

Yerli ve yabancı ayrımı yapmaksızın;
    - 200 adet sigara (1 karton) ile 50 adet yaprak sigara.
    - 200 gram kıyılmış tütün ve 200 yaprak sigara kâğıdı veya 200 gram pipo tütünü veya 200 gram ağız tütünü veya 200 gram tömbeki veya 50 gram enfiye.
    - Gümrük hattı dışı eşya satış mağazalarından satın alınmış olması halinde yukarıdakine ek olarak 200 adet sigara (1 karton), 100 adet yaprak sigara ve 500 gram pipo tütünü.
    - 1,5 kg kahve, 1,5 kg nescafe. 500 gram çay, 1 kg çikolata, 1 kg şekerden mamül yiyecek.
    - 100 cl.lik bir şişe ya da 75 veya 70 cl'lik iki şişe alkollü içki. 
    - En fazla 120 ml.lik şişeler içinde beş adet kolonya, lavanta, parfüm, esans veya losyon.

----------------------------------------------------------------------------

saol hocam bi bakayım ben.

torpedo_XL

hocam Allah razı olsun googleda hertürlü aradım bulamamıştım taktım mı da bulana kadar ararım :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sword ne zaman guzellik yapacaksin ?

(:

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

İsteyen olursa 

http://www.nargilemalzemeleri.net/category/nargile-tutunleri/al-fakher/

Burayı tercih edebilir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 14877 Toplam Mesaj: 60