folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Alabora Yarışması İçin Acil Oy Lazım

Alabora Yarışması İçin Acil Oy Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

+10 oy benden :) işyerinden selam atıyorlar :D

EDİT : İçin rahat olsun AVM'de muhasebeciyim her işletmenin kendi dsl bağlantısı var farklı dsl farklı ip ;)

DuPi tarafından 08/Tem/14 22:42 tarihinde düzenlenmiştir

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Oy vermek hani yasaktı la? Oy verilen yarışmanın niteliğine göre mi karar veriyorsunuz asfsafdg?

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bu kadar oyla %25 olduysa toplam kaç kişi oy attı merak ediyorum :D konuyu gizleyelim diğer yarışmacılar görmesin :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jchan
    Jchan's avatar
    Erkek

hocalar her takım açık oylama yaparak içlerinden bir kişiyi eliyor geçen haftada birleşip bizimkinin ismini yazdılar :D o değil yarışma zaten geçen hafta başladı, eleme tamamlandıktan sonra yapımcı önceden hazırladığı zarfı okuttu içinde de ilk hafta eleme yok akıllı olun yazıyordu :D anlayacağınız o şekilde yırttı. Hal böyle olunca ben ve evin diğer ferdleri yusuf yusuf oy bulma çalışmalarına girdik. Oğluna kız bakan anneler gibi girdiğim markette bile oy attırıyorum şu an benimde psikoloji bi acaip oldu :D Face, twitter, hiç gitmediğim köyümün derneğine kadar :) bunlar bir yere kadar getirebildi. Burası da abanınca sayenizde an itibari ile kurtardık, %4'den aldık buralara kadar geldik şu anda %26 görünüyor. Artık kazanırda gelirse tbt heykelimi diktirir ordaki kızlardan biriyle mi tanıştırır bilmiyorum :D Herkese çok teşekkür ederim tekrardan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jchan
    Jchan's avatar
    Erkek

Hocalar bu hafta da kötü durumdayız (%6) sizde biraz oy atabilirseniz çok makbule geçer. Geçen hafta da ihtiyaç vardı koruma alamadık, henüz yayınlanmadı o bölüm cuma yayınlanacak ama eğer ki tbt adabına ters davranıyorsam söyleyin daha yazmayım bu konuya, buraya yazıyorum ama çekiniyorum da açıkcası, destek olan bütün arkadaşlara tekrar teşekkür ederim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

Oy attim,programada bakiyorum ara sira can sikintisindan senin bilader bu gidisle o sari cicise cakicak,demedi deme :D

hadi sevişelim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

skim gibi yarışma yarışmaya bakın

bbg tarzı latin kökenli programlara benziyor aynı ama oy vericem şimdi :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

oy vercektimde;

< class="_42ft _5upp _50zy Confirm _51-t _50-0 _50z-" title="Kapat" name="__CANCEL__" value="1" ="submit">Kapat
    Warning
    Uygulama Ayarlanmadı: The developers of this app have not set up this app properly for Facebook Login.

hatayı çözemedim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Bandito bunu yazdı

bbg tarzı latin kökenli programlara benziyor aynı ama oy vericem şimdi :D

Hatunlar fena gibime geldi :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jchan
    Jchan's avatar
    Erkek
    Nibun bunu yazdı

Oy attim,programada bakiyorum ara sira can sikintisindan senin bilader bu gidisle o sari cicise cakicak,demedi deme :D

o sarı ciciş bizimkinin başını belaya sokacak hatunlarda cephe aldı :) bayram konuşmasında uzak dur dedim de o kısmı keserler inşallah cuma yayınlayacaklar aile ile konuşmayı :) umuta da giydirdim azcık

Bandito bunu yazdı

şimdi bu medya takip programları fln var ya internette mesela alabora hakkında ne konuşulmuş diye interneti tarıyor. heh işte o yüzden yorum yapamıyorum hocam ters birşey derimde benim biladeri yakarlar diye :) aslında konu gizlense daha iyi olabilir

ari41 bunu yazdı
    Uygulama Ayarlanmadı: The developers of this app have not set up this app properly for Facebook Login.

hatayı çözemedim

hocam KanalD'ye mail attım şimdi. Facebook entegrasyonları patlamış, normal üyelikle oy atılabiliyorda facebookta bende denedim aynı hatayı verdi.

Toplam Hit: 8401 Toplam Mesaj: 73