Aldatma Olayı İçin Facebook Patlatma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

torpedo_XL bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben c4 yapımına başladım.Zaten yeni telefon alacaktım bu eski teli de tetikleyici olarak entegre ediyorum. Bitince haber veririm kıza paketi gönderir telefonu ararsın face falan herşeyi patlatır.Hem kız da kalmayınca dava falan uğraşma da kalmaz.Biz genelde bu durumu face patlamayınca yapıyoruz, direkt herşeyi patlatınca sorun çözülüyor :D

Hocam allah aşkına 2008 den beri siteye üyesin hala face patlatma yazıyorsun.Adam gibi konu aç yardım edelim

hoca bu aklıma geldi başka nasıl konu açayım bilemedim ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

daha sifrelerini ogrenemedigin biriyle neden evlenirler hic anlamam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

daha evli değil 18 temmuzda evlenecek ne mahkemesi amk hangi kafayı yaşıyosunuz siz?

NEDEN? (soru olarak)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İstanbul da oturuyorsanız iyi bir polis dümeni tutabilirim hata gidip evden o pc yide alabilirim :) velakin karışmam ama size akıl vereyim abicim cevren de el ayağı temiz kurnaz piç tipli cocuklar yok mu gönder sivil polis ayağına pc elinin altın da çıkar bir polis kimliği interneten bir yerlerden telsiz bul ve kelepçe 1 adet kuru sıkı dayanın kızın kapısına sizin pc leri terör ve mücadele kapsamın da almak zorundayız de yada inceliyecez de pc ye geç yalandan 1 yada 2 tane de cd alın yanınıza tak cd cıkar falan bir ftp ye keylogger yükle tıklar pc de antiyide kaldırın pc sinden ondan sonra akısın sana şifre :) göt yerse bunu yapın

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Geenmeboo bunu yazdı:

daha evli değil 18 temmuzda evlenecek ne mahkemesi amk hangi kafayı yaşıyosunuz siz?

Ah hoca ah...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Hocalar kız buraya geliyormuş belki benim pc,ye sokabilirim keylogger mı gerekir yoksa başka bir şeymi gerekir ,ne dersiniz ne yapalım ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:

Dur şimdi anladığımı anlatayım.

Arkadaşın evlenecekti yani imzalar atılmamıştı. Sonradan aldatma olayını tahmin ederekten evliliğin bozulma gerekçisini sundunuz ve evlilik iptal oldu. Hadi mahkemeye gittiniz hakime "Beni aldattı." mı diyecek? Resmi olarak evli görünseniz neyse al patlat diyecem de birader benim manita da boynuzu taktı bana o zaman ben de gideyim mahkemeye. Yok yani o zaman nikah masasında da reddetti diye de mahkemeye verelim di mi? Hakim siker o arkadaşını bak ben söyleyeyim. Boşuna zaman kaybı seninki.

Ayrıca yazık la bana.

Arkadaşlar yorumların hepsini okudum. Çok bilinçsizce hukuki açıklamalar yapılmış. Evlenmemiş ama mahkemeye gidecek? gibi bir gerekçe sunulmuş. Türk Medeni Kanunlarına göre evlenmeyi birbirlerine taahhüt etmiş iki çift, 18 yaşından büyükse aile rızası olmasa ve resmi bir yüzük merasimi yapılmasa dahi nişanlı sayılırlar ve nişanlı çiftlerin karşılıklı olarak malvarlığı üzerinde paylı mülkiyeti vardır ve karşılıklı olarak malvarlıkları üzerinde irade beyanında bulunabilirler.

2010'da değiştirilen maddeye göre (eskiden 14) artık 16 yaşından büyük çiftler de, karşılıklı aile rızası ile evlenmeyi taahhüt ettilerse onlar da nişanlı sayılırlar ve aynı hakları vardır. Yani ilerde evlenmeyi taahhüt eden 2 sevgili, TMK'ya göre nişanlı sayılırlar var Aile hukukunun tüm maddelerinden yararlanabilirler.

Diğer bir olaya gelince, resmi olarak hukuki süreç varsa çiftlerin sosyal medya üzerinde elde ettiği gizli bilgiler mahkemeye delil olarak sunulabilir. Ancak suçlu karinesi delillerle ispat edilmemişse; tehdit, şantaj gibi durumlarda mahkeme zanlıya tedbir kararı çıkarabilir ve tedbir kararı ihlal edilirse 2 yıldan başlar.

Saygılar.

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

temsili bir para karşılığında facebookun veritabanından şifreyi çekebilirim isterseniz, ama biraz zaman alır.yok oyle birşey.

Abi facebook patlatma diye birşey yok ne o? ne kodlama bilirim ne yazılım bilirim ama ben bile farkındayım, o hesaptan bağımsız ele geçiremezsin. üye olduğu adresin gizli sorusunda o maili ele geçirip sonra facebookunu elegeçirecen, yada 3 arkadaş ekleyip, biraz zaman geçtikten sonra şifremi unuttum yapıp o arkadaşlardan onay isteyecen. herneyse diyelim ki ele geçirdim, sen o hesaba gir, ama sadece gir, o sana dava açabilir ve ceza alabilirsin aklında bulunsun,  daha imza yok birşey yok, mahkemeye ne iddia edecksin oda şüpheli iddia etsen bile bişe çıkmaz gel boşver.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Geenmeboo bunu yazdı:

bilgin olmadığı konuda ne bu aşağılayıcı yorumun? dava açabilir, maddi-manevi tazminat ve aldığı hediyeleri vs. geri isteyebilir.

Jubei bunu yazdı:

Hocalar kız buraya geliyormuş belki benim pc,ye sokabilirim keylogger mı gerekir yoksa başka bir şeymi gerekir ,ne dersiniz ne yapalım ?

casus 007 mi ne öyle bi şey vardı işini görür.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

SoloTurk bunu yazdı:

Caliber bunu yazdı:

Dur şimdi anladığımı anlatayım.

Arkadaşın evlenecekti yani imzalar atılmamıştı. Sonradan aldatma olayını tahmin ederekten evliliğin bozulma gerekçisini sundunuz ve evlilik iptal oldu. Hadi mahkemeye gittiniz hakime "Beni aldattı." mı diyecek? Resmi olarak evli görünseniz neyse al patlat diyecem de birader benim manita da boynuzu taktı bana o zaman ben de gideyim mahkemeye. Yok yani o zaman nikah masasında da reddetti diye de mahkemeye verelim di mi? Hakim siker o arkadaşını bak ben söyleyeyim. Boşuna zaman kaybı seninki.

Ayrıca yazık la bana.

Arkadaşlar yorumların hepsini okudum. Çok bilinçsizce hukuki açıklamalar yapılmış. Evlenmemiş ama mahkemeye gidecek? gibi bir gerekçe sunulmuş. Türk Medeni Kanunlarına göre evlenmeyi birbirlerine taahhüt etmiş iki çift, 18 yaşından büyükse aile rızası olmasa ve resmi bir yüzük merasimi yapılmasa dahi nişanlı sayılırlar ve nişanlı çiftlerin karşılıklı olarak malvarlığı üzerinde paylı mülkiyeti vardır ve karşılıklı olarak malvarlıkları üzerinde irade beyanında bulunabilirler.

2010'da değiştirilen maddeye göre (eskiden 14) artık 16 yaşından büyük çiftler de, karşılıklı aile rızası ile evlenmeyi taahhüt ettilerse onlar da nişanlı sayılırlar ve aynı hakları vardır. Yani ilerde evlenmeyi taahhüt eden 2 sevgili, TMK'ya göre nişanlı sayılırlar var Aile hukukunun tüm maddelerinden yararlanabilirler.

Diğer bir olaya gelince, resmi olarak hukuki süreç varsa çiftlerin sosyal medya üzerinde elde ettiği gizli bilgiler mahkemeye delil olarak sunulabilir. Ancak suçlu karinesi delillerle ispat edilmemişse; tehdit, şantaj gibi durumlarda mahkeme zanlıya tedbir kararı çıkarabilir ve tedbir kararı ihlal edilirse 2 yıldan başlar.

Saygılar.

Değmez hocam ya. Yani orta sahadaki serbest vuruşa baraj kurmak gibi bir şey olur bu durum. Şimdi ceza sahası çevresinde olsa neyse de, yiyeceğimiz yemek harcayacağımız enerjiyi karşılamıyor. Tabiki bu benim kıçı kırık manitacılıklarımı karşılamıyor belki de adam dünyanın masrafını yapmıştır bu evlilik için. Saçma sapan yorum atmayınla adam kitabın ortasından konuşmuş!

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 11002 Toplam Mesaj: 71