folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aldığım Ürünü Geri Yollamamı İstiyorlar.

Aldığım Ürünü Geri Yollamamı İstiyorlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Suan ismini vermek istemediğim bir siteden kamera ve mikrofon siparişi verdim iki ayrı hesaptan mikrofonu ben kamerayı babam sipariş verdi mikrofon bana geldi kutusu acıktı yanı güvenlik bandı yırtıktı hayırdır diye sorduğumda bana bütün ürünler bu şekilde diye bir cevap geldi kamerayıda yanlışlıkla bir üst modeli yollamışlar faturalandirmayi da yine üst model üstünden fakat alt modelin fiyatından yapmışlar. Şimdi bu adamlar kamerayı geri istiyorlar ama mikrofon konusunda şüphelerim var sizce ne yapmalıyım ? 

not:site sadece fotoğraf ve video ekipmanları satıyor 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Siktir et verme sürünsün pezevenkler

Tabi ürünler sağlamsa :D

Mikrofonu kargoyu alırken kontrol edicektin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Fatura senin adına mı kesili ? Eğer ödediğine dair fatura senin adına kesildi ise hiçbirşey yapamazlar =) yapacak birşey yok göndermiceklerdi :) hiçbişe yapma hocam güle güle kullan.

Asla Asla Deme. . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

Kameranın kutusu açıkmıydı peki?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Kameranın kutusu kapalıydı hiç açılmadı sabah ilk is babamı aramak olucak göndermesin ilk önce aradaki 4bin lira farkı istemişlerdi sonra tekrar arayıp urunun başkasına satıldığını falan söylediler geri istediler. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hocam nasıl bir üst modelmiş bende 300 400 lira felan oynar sandım başta galiba 10000 liralık vir makine aldın. Günahına sevabına takılmazsan, vermeyebilirsin faturası kesilmiş çünkü bir nevi sana özel indirim yapmışlar ama bu hatayı yapan personelden ücretini alırlar bunu unutma bana sorarsan sana seni arayıp parayı istedikleri için diyorum bunu,  ben biraz süründürürdüm uzatırdım işi daha sonra  mikrofonu değiştirtir kendimede 300-400 liralık bir çek almaya çalışırdım

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Hiç birşey olmaz , verme.

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ben olsam iade ederdim sonuçta pahalı ürün uygun fiyata yanlışlıkla bana gelmiş, kul hakkından korkarım ve iyi insan olmanın gerektiğide budur zaten,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

hocam öncelikle gönderdikleri mikrofonu geri gönder açılmamış kutu iste. Açılmamaşını göndersinler sonra yanlış gönderdikleri kameranın doğrusunu göndersinler sonra sen yanlış geleni geri gönder.

Arada 4bin tl fark var. Fatura adına kesilmiş ve gelen ürünün ismi yazıyor. Gerçi başka ürün de gelse ispatlayamazlar ama 4bin tl çok rakam ve günah kısmını geçtim kendi ahlakınla alakalı kendine yaparsın ne kötülük yaparsan. Günah kısmı bence daha önemli hak yemiş oluyorsun ama dediğim gibi sana yakışmaz. Önce mikrofonun açılmamışını göndersinler sonra senin kameranı göndersinler. Sonra sen yanlış geleni geri gönder. Yakışmaz bize böyle oyunlar boşver uyma şeytana 4bin adam mısın ne gereği var...

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

bi alt ve ucuz modeli gönderseydi ne yapardın?

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

adamlar istese sonuçta hangi ürünü sipariş verdiğinin elinde hangi ürünün olduğuna dair kanıtlar var, dava etse bence haklı taraf karşıdır, bi şekilde alırlar geri

Toplam Hit: 5470 Toplam Mesaj: 51
kamera mikrofon alışveriş