folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Aldık Başa Bi Bela !

Aldık Başa Bi Bela !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeseLiTurq
    NeseLiTurq's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar mevzu şu  yılbaşı gecesi büyük bi gece düzenledik kuzenlerin ewinde ve ben tiyatro yeteneğim oldugundan yarım saatlik ufak bi stand up gösterisi yapıcam ata demirer özentiliğiyle kahkahalar attırmıştm akrabalara dha önce ama bu sefer daha olgunlaştıgımdan kendi üreteceğim veya da alıntı bile olsa pek duyulmamış şeyler olması gerekyo ve bu da bende en fazla 5 10 dakka gösteri yapabileceğim şeyler oluyo. bu konuda sizden yardm istiyorm bi kaç olay falan yani anladınz siz :) tşkler şimdiden.

İyi bilirdik derler elbet ardımdan, bundan büyük bi yalan yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=umut+sar%C4%B1kaya+tipi+mutsuzluk+tan%C4%B1mlar%C4%B1

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=unutulmayan+%C3%BC%C5%9Fenme+eylemleri&kw=&a=&all=&v=&p=1

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=otob%C3%BCste+osurmak&i=2350525

bunlar idare eder 10- 15 dakka.

(:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

Ben Hastanede Çalışırken  .. Bigün Lavaboya İnerken Girişte Mayışık Bi B*k Kokusu (: Sağa Dönmemle Amcayı Görmem Bir oLdu .. Amcam Kendi Pijamasına S*çmış Kapı Açık Tamamen Free Vaziyette SuyLa TemizLemeye çaLışıyordu Kaçtım Hemen xD

Bunu RenkLendirerek DeğerLendirebiLirsin Hocam.. :)

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek

baj ben sana bitane anlatiim.

bi gün izmitten trenle istanbula gidiyorum,yanımda yaşlı bir teyze karsımda da bir genç ve bir orta yaşlı amca var.neyse benim kulağımda kulaklık müzik dinlerken,yaşlı teyze beni bi dürttü."efendim teyze dedim".Avucunu bana doğru uzattı elini actı elinde badem var."yer misin olum dedi".Bende öyle pek tanıımadığım insan taradından uzatılan şeyleri almam"teeşekürler teyzecim  saol "dedim.Neyse teyze bu sefer diğer karsımdaki genç çocuğa uzattı bademleri çocuk "alim teyze dedi" attı ağzı bademleri.çocuk bir güzel yiyor şimdi bademleri neyse cocuk yedi bitirdi işte "teyze nerden cıktı bu bademler dedi böle" hani cunku teyzenin avucunun ıcınde badem öle bir kuruyemişciden alınmış havasıda yok.Neyse teyze bütün saflığı ve masumluğu ile "olm dedi gelin bana badem şekeri verdi bende bademi pek sevmem şekerlerini somurdum bademide atmayayım"dedi.Tabi çocugun surat mosmor oldu :D:D .Baya gülmüştüm olaya aklıma geldikçe de gülerim.

Boş sayfaya imza atmam!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

generous bunu yazdı:
    -----------------------------

baj ben sana bitane anlatiim.

bi gün izmitten trenle istanbula gidiyorum,yanımda yaşlı bir teyze karsımda da bir genç ve bir orta yaşlı amca var.neyse benim kulağımda kulaklık müzik dinlerken,yaşlı teyze beni bi dürttü."efendim teyze dedim".Avucunu bana doğru uzattı elini actı elinde badem var."yer misin olum dedi".Bende öyle pek tanıımadığım insan taradından uzatılan şeyleri almam"teeşekürler teyzecim  saol "dedim.Neyse teyze bu sefer diğer karsımdaki genç çocuğa uzattı bademleri çocuk "alim teyze dedi" attı ağzı bademleri.çocuk bir güzel yiyor şimdi bademleri neyse cocuk yedi bitirdi işte "teyze nerden cıktı bu bademler dedi böle" hani cunku teyzenin avucunun ıcınde badem öle bir kuruyemişciden alınmış havasıda yok.Neyse teyze bütün saflığı ve masumluğu ile "olm dedi gelin bana badem şekeri verdi bende bademi pek sevmem şekerlerini somurdum bademide atmayayım"dedi.Tabi çocugun surat mosmor oldu :D:D .Baya gülmüştüm olaya aklıma geldikçe de gülerim.

puhahahah:)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeseLiTurq
    NeseLiTurq's avatar
    Erkek

ehehh hocam iyiymş ama tuvalet mevzusu ortama biraz abez kaçar die düşünüyorm daha yarıcak bişyler yok mu ? 

İyi bilirdik derler elbet ardımdan, bundan büyük bi yalan yok !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkcode
    Darkcode's avatar
    Erkek

JaiLStyLe bunu yazdı:

Ben Hastanede Çalışırken  .. Bigün Lavaboya İnerken Girişte Mayışık Bi B*k Kokusu (: Sağa Dönmemle Amcayı Görmem Bir oLdu .. Amcam Kendi Pijamasına S*çmış Kapı Açık Tamamen Free Vaziyette SuyLa TemizLemeye çaLışıyordu Kaçtım Hemen xD

Bunu RenkLendirerek DeğerLendirebiLirsin Hocam.. :)

Adı üstünde Yaşlı ve HASTA, neresi komik ?

nasıl edelim?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

Hocam Ses takLidi Çok öNemLi .. ortamdaki kimse üstünden asla espri yapma biri bozulur diğerleri gülerse 2. espriye nifak çıkar :D konuşurken akıcı olmanı ve gülmeseler bile bozulmamanı anında neyse yav salla wb şeylerle konu değişmeni ..tavsiye ederim..ve konuşurken en ufak bi kelimeden bir konu açman seni gözlerinde büyültecek ve sonuc olarak saçmalasan bile herşeye gülecekler yarındası düşündüklerinde biz bu saçma espriyemi güldk diceklerdir ama senin başındaki bela bitmiş olacaktır :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

Darkcode bunu yazdı:

Adı üstünde Yaşlı ve HASTA, neresi komik ?

oLayın trajik ve bizimde yaşlanacagımız boyutundan bakarsak haklısın hocam ancak genel olarak trajik açıdan bakılmazsa şahsi fikrim komik.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

olay italya'da bir trende geçer.

2 kafadar bir tren odasında oturmaktadırlar, odada başka kimse yoktur. derken entel görünümlü bir adam girer, adam bildiğin gaydir. oturur bunların birinin yanına.

birden tren tünele girer, kısa süre sonra çıkar bakarlar ki adam elini tekinin omzuna atmış. öteki arkadaş güler.

bir tünele daha girer tren, bir çıkar ki almış kucağına adamı, öteki arkadaş daha katıla katıla güler.

sonra öteki arkadaş konuşur: upuzun tünel geliyo olm! ve tren tünele girer.

tren tünelden çıktığında iki arkadaş yan yana elleri birbirinin omuzlarına atılı şekilde durmaktadırlar.

gay adam ise karşılarında gülümseyerek sigara içmektedir.

He is finding himself.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

orta yıllarında Okuldan kaçmış dört arkadaşla motor kiralamaya KArar Verdik ve yanına kebab o zamanlar ne olsa icilen sigaradan maltepe samsun kacak bir poşete doldurup motorun ön kısmına asmıştık ve yolumuz yarım saat uzaklıkta bır akıntı suydu ufacık motora dört kişi haliyle bindik en arkada ben :Ç) birşeyden deyıl zayıf oldugum ıcın en arka belli bir mesafe gittik ufak boylu arkadas motorun en ünündeydi ve çömelmişti su göründü çoştuk öndeki kafayı kaldırdı sürek kişide görmüyorum dedi ve uctuk en arkadan en öne uctum motoru suren yere yapışmış dişleri topraga batmış:D biri ah kafam diyeri ah elim bense şansıma hıc bırseyım yok yalandan ah bıle dıyemıyordum kalktık yerden kalktık toparlandık motor hep tozlanmıştı sağ olsun zeki bir arkadaş suya koyalım tozu gitsin dedi soktuk motor kayboldu:) akıntıda belkide gitti dedik hoca soyunduk motoru bulacaz kiralamıştık cunkü sonunda bulduk cok derinde gelde cıkar o bulanık suda ip bulduk  bagladık dışarı cıktık cektik motor cıktı parlıyordu sonra oda ne calışmayacagını hayal etmemiştik ve calıışmadı:D hortumu arkadaş aldı ve ıcıne cektı üfledi benzın geldı ne hikmette çalıştı sevinçten nerdeyse aglıyacaktık akşam olmuştu ve köpek sesleri vardi onca karışık sıgarada kırıldı yarı sigarayaları ıce ıce hemen bitigi için içim soba gibi olmuştu eve vardık sabah okula geldık herkes yanmış:)

Beleş wireless kahramanı.
Toplam Hit: 4080 Toplam Mesaj: 22