Alevilerden MHP"Ye Tepki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Bende dediğimin arkasındayım. Ve belli bi görüşe demedım senın gibi. Ki bunu yapamam.

Sen benım yukarıda yazdığımı bı daha oku 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sen benım ne demek istediğimi gayet güzel anladın. Serefsiz diyerek yorum yapılmaz. Eleştırı olmaz Haa sen eğer mhplilere sefersız dıyorsan bende sana şerefsiz diyorum o kadar karakterımı falan ggeç
    yine bi konuda 3 5 kişi banlanmasın arkadasın yazsını okudum.bunları yapanlara serefsiz diyor ewt bu zihniyetin hiçbir getirisi yoktur wede yapılanlar sawunulamaz..bn deniz gezmişin asılmasını yanlıs bulan mhplilerde tanıyom hepsi bir deil ama bunu yapan we bu zihniyeti sawunanları alayı böyle yani..

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Serser1 bunu yazdı:
    yakintakip bunu yazdı:
    Sen benım ne demek istediğimi gayet güzel anladın. Serefsiz diyerek yorum yapılmaz. Eleştırı olmaz Haa sen eğer mhplilere sefersız dıyorsan bende sana şerefsiz diyorum o kadar karakterımı falan ggeç
    yine bi konuda 3 5 kişi banlanmasın arkadasın yazsını okudum.bunları yapanlara serefsiz diyor ewt bu zihniyetin hiçbir getirisi yoktur wede yapılanlar sawunulamaz..bn deniz gezmişin asılmasını yanlıs bulan mhplilerde tanıyom hepsi bir deil ama bunu yapan we bu zihniyeti sawunanları alayı böyle yani..

Deniz gezmişin aslınması haklı veya haksız o ayrı mesele. Eleştirin kardeşim eleştırene ne demeye hakkımız var suyunu çıkarana kadar eleştirin. ama şerefsiz demek ne demek. Uşak demek ne demek. Bu eleştirimi oluyo şimdi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:

Serser1 bunu yazdı:
    yakintakip bunu yazdı:

Deniz gezmişin aslınması haklı veya haksız o ayrı mesele. Eleştirin kardeşim eleştırene ne demeye hakkımız var suyunu çıkarana kadar eleştirin. ama şerefsiz demek ne demek. Uşak demek ne demek. Bu eleştirimi oluyo şimdi 
    uşak olmasaydı nie bunları yapardı..o dönemlerde ülkücü bir yazar adını hatırlamıyorum darbe zamanında yatıp çıkmıs biri..bi kitabında sunu diyor kimse çıkıp polisin jandarmanın yerinde sanmasın kendini artık kullandırmasın vs. işte ewt bu olayın belgelerinde türkeşinde adı geçiyor zaten..yazılarında bu olayın önemini geçmişin sadece bu kelimeye takılmıssın zaten..

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

yakintakip bunu yazdı:
    Toplanmışlar yıne şereften haysiyetten bahsedıyor haysıyetsızler

Bu nedemek oluyo arkadaşım o zaman, ben hem aleviyim hemde milliyetciyim sen ne oluyosun; yukardaki söylemine bakılırsa kafatası milliyetcisi...benim üniversitemde 3ünüz bi araya gelince adam oluyosunuz sonra da tek bulduğunuz elin gariban öğrencisine zorla dergi satmaya çalışıyosunuz daha sonra bir araya gelip namaz kılan nurculara akapecilere sataşıyosunuz karşınızdakinin saçına sakalına bakarak yargılıyorsunuz mafyacılık oynuyosunuz alayınız polat alemdanr olmuşunuz a.q o haysiyetsiz dediğin insanlar senden ve senin gibilerden 10 bin kat daha haysiyetli ve şereflidirler

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

yakintakip bunu yazdı:
    Davul zurna az ya. Devam edin

YakınTakip Kardeşim Epeydir Yazılarını okuyor Oldukça olgun bir Kişilik olarak Gördüğüm Güzel Bir insansın, Evet Haklısın, Şerefsiz Denilmemesi gerekir, Oysa Bir çok Kimsenin Mhp İçinde Çok İyi Niyetler ile Çalıştıklarınıda biliriz, Ancak Seninde Olaya Öretici Aydınlatıcı bazda Girmeni Beklerdim, Arkadaşlar Kesin Surette Yanlış Söylemlerde bulunmaktalar, Bir çoğunun yaş Genellemesi ile ilgili bir Durum olduğunu Bilgilerine Arzederim.

Birleşmek Kenetlenmek, Öncelikle Benim Senin Mhp Li olduğundan Sana nefretle bakmamamla, Yada Senin Benim Bir Kürt Olduğumu Görüp bana nefretle Bakmamanla Gerçekleşebileceğini, Birbirimizi Bazılarının Zoruna Gidecek Düzeyde Sevip Saymakla İlgili Olduğunu Sanırım Biliyor ama Uygulama bazında Sorunlar yaşayan bir Toplumun Üyesiyiz. 

Bu Durumda Tek Bir kişiyi Kazanmak tabiri ile Yola Çıkmalı, Tarihimizdeki hataları konuşmaktan yüksünmemeli, Tam Tersine o Tarihten Dersler Yapıcı notlar almalıyız. Ülkemiz Yaşanası bir ülkedir, Cehenneme Çevirmemiz Kolay olandır, Cennet yapmamız ise Zor olandır, Kolay olanı ise Acizler Seçer Saygıyla Değerli Kardeşim YakınTakip Ve Diğer Mürit Kardeşlerime irdelemek isterim. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T bunu yazdı:

vay be. :) bende bir Mhp'liyim. Tüm Mhp'lilere hakaretler edilmiş. :)))

Şimdi burada yani sanalda Mhp'lilere hakaret edenler eğer gerçek hayattada Mhp'lilerin yanında böyle konuşuyolarsa eyvallah. ama gerçek hayatta tam tersini yapıyolarsa Mhp'lilere hakaret edemiyolarsa işte o zaman kalplerini s****. Erkekliklerini s****.

işte birazda bunu vurgulamak istediler. ülkü ocaklarının en büyük amaçlarından biri toplanıp birini dövmek

çevremde bir çok insan var sırf gıcık oldukları çocukları dövdürmek için ülkü ocağına giren. ne zaman ülkü ocağından bi çocuk kavga etse sen bittim oğlum bütün ülkü ocaklarını toplucam s****cem senide belanıda ananıda diyip gidip ülkü ocağındakileri çağırır

erkeklik dediğin bu ise ben erkek değilim. elin s**i ile gerdeğe girmem

bu düşüncelerim için kavga etceksek ederim dayak yersem eyv. ama vazgeçmem. ama gidipte adam toplamam benim düşünceme karşı çıkıyor diye

umarım anlatabildim

punto cero
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek

hakaret etmeden konuşulursa çok sevinirim!

"Bilgisizlik ön yarıları yenemediğin sürece seninle olacaktır..."

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    tuncaxxz bunu yazdı:
    B0LDPiL0T bunu yazdı:

Şimdi burada yani sanalda Mhp'lilere hakaret edenler eğer gerçek hayattada Mhp'lilerin yanında böyle konuşuyolarsa eyvallah. ama gerçek hayatta tam tersini yapıyolarsa Mhp'lilere hakaret edemiyolarsa işte o zaman kalplerini s****. Erkekliklerini s****.

işte birazda bunu vurgulamak istediler. ülkü ocaklarının en büyük amaçlarından biri toplanıp birini dövmek

çevremde bir çok insan var sırf gıcık oldukları çocukları dövdürmek için ülkü ocağına giren. ne zaman ülkü ocağından bi çocuk kavga etse sen bittim oğlum bütün ülkü ocaklarını toplucam s****cem senide belanıda ananıda diyip gidip ülkü ocağındakileri çağırır

bu düşüncelerim için kavga etceksek ederim dayak yersem eyv. ama vazgeçmem. ama gidipte adam toplamam benim düşünceme karşı çıkıyor diye

umarım anlatabildim

genelleme yapıp hepsi böyle gibi göstermeye çalışmayın!

biri hasta olsa maddi manevi yardım görüyor. doktor olan muayene ediyor. kalacak yeri olmayana kalcak yer ayarlanıyor. v.s. bunlarıda  görün. 

her yer aynı değil. her ocak aynı değil. bunu sokun kafanıza. kimse kendi özel işleri için karı kız v.s. gibi ocaklardan adam toplayamaz. bir ocakçı birinin anasına küfrederse eğer dayak atılcaksa ocakta takılan eleman yer o dayağı. 

ama şuda gerçektirki kimsede ocakçıyı ezemez.

ezemez derken kastettiğim şudur. sen gidipte ocakta takılan birisine aşağılayıcı haraketler yaparsan yada onu ezip şamar oğlanı yapmaya kalkarsan o kişinin zaten birilerini çağırmaya bile gereği yoktur. kimse bilmeden ocakta tanıştığı arkadaşları ile olayını çözer.

sonrada adam topladı olur :)))  zaten o kişi güçlü olsa olaya diğer arkadaşları müdahale etmez. sonrada başkasının dalga ile gerdek muhabbeti yapılır 

bide diyelim ocakta takılan biri %100 haksız. ve bi şekilde sizi dövdürdü. Allah aşkına ocağa çıkmaya korkmayın. Direk başkana olayı anlatın.O zaman bazı şeylerin duyduklarınızdan çok farklı olduğunu göreceksiniz. 

Ülkücülerin dövdüklerine bakın çoğu torbacıdır, pkk sempatizanıdır, milletin anasına bacısına laf atan, sarkan piclerdir v.s. çoğu böyledir. 

Ek olarak birde Ülkücü  = Faşist olarak görülüyor alakası yoktur. Sürekli söylediğimiz şöyle bir yemin vardır. içinde şunlar geçer. 

Ülkücü Türk Gençliği olarak , Komunizme , Kapitalizme ,
    Faşizme ve her türlü emperyalizme karşı mücadelemiz sürecektir. diye

velhasılıkelam her oluşumun içerisinde bazı çürükler olur. ama nedendir bilinmez İş Ülkücülere gelince aşırı büyütülür. yani nasıl görmek istersen öyle görüyosun. sanırım bunlarıda haybeye yazdım.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T bunu yazdı:
    tuncaxxz bunu yazdı:
    B0LDPiL0T bunu yazdı:

umarım anlatabildim

genelleme yapıp hepsi böyle gibi göstermeye çalışmayın!

biri hasta olsa maddi manevi yardım görüyor. doktor olan muayene ediyor. kalacak yeri olmayana kalcak yer ayarlanıyor. v.s. bunlarıda görün.

her yer aynı değil. her ocak aynı değil. bunu sokun kafanıza. kimse kendi özel işleri için karı kız v.s. gibi ocaklardan adam toplayamaz. bir ocakçı birinin anasına küfrederse eğer dayak atılcaksa ocakta takılan eleman yer o dayağı.

ama şuda gerçektirki kimsede ocakçıyı ezemez.

ezemez derken kastettiğim şudur. sen gidipte ocakta takılan birisine aşağılayıcı haraketler yaparsan yada onu ezip şamar oğlanı yapmaya kalkarsan o kişinin zaten birilerini çağırmaya bile gereği yoktur. kimse bilmeden ocakta tanıştığı arkadaşları ile olayını çözer.

sonrada adam topladı olur :))) zaten o kişi güçlü olsa olaya diğer arkadaşları müdahale etmez. sonrada başkasının dalga ile gerdek muhabbeti yapılır

bide diyelim ocakta takılan biri %100 haksız. ve bi şekilde sizi dövdürdü. Allah aşkına ocağa çıkmaya korkmayın. Direk başkana olayı anlatın.O zaman bazı şeylerin duyduklarınızdan çok farklı olduğunu göreceksiniz.

Ülkücülerin dövdüklerine bakın çoğu torbacıdır, pkk sempatizanıdır, milletin anasına bacısına laf atan, sarkan piclerdir v.s. çoğu böyledir.

Ek olarak birde Ülkücü = Faşist olarak görülüyor alakası yoktur. Sürekli söylediğimiz şöyle bir yemin vardır. içinde şunlar geçer.

Ülkücü Türk Gençliği olarak , Komunizme , Kapitalizme ,
    Faşizme ve her türlü emperyalizme karşı mücadelemiz sürecektir. diye

velhasılıkelam her oluşumun içerisinde bazı çürükler olur. ama nedendir bilinmez İş Ülkücülere gelince aşırı büyütülür. yani nasıl görmek istersen öyle görüyosun. sanırım bunlarıda haybeye yazdım.

tartışma amacından saptı

benim sözüm  maraş olaylarını yapan insan dışı mahluklaradır. yarası olan gocunur. ben hiç bir masuma laf atmadım. kendinizi onlardan biri olarak görmüyorsanız sorun yok. ama öyle görüyorsanız bütün laflarım size...

punto cero
Toplam Hit: 8146 Toplam Mesaj: 52