folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Aliexpress İle İlgili Bilgisi Olan

Aliexpress İle İlgili Bilgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

bu aralar aldığım ürünler hep gecikmeli geldi...ayrıca artık eskisi gibi  takip koduda vermiyorlar.. 3 tane ürünüm daha var gelecek hala bekliyorum..1 ürün için 35 gün beklediğimi biliyorum.

bakalım diğer ürünleride bekliyoruz.

şirkete göre değişiyor hocam benim geçen kargolar tam 7 günde elime ulaştı 3 gün içinde türkiyeye girdi :)

Yurt içi alışverişten daha hızlılar :) malezyadan gelecek kargom var o şimdilik gecikti small packet gelenler gecikmeli geliyor hele 1-2 dolarlık şeyler kesin gecikmeli :) 3-5 adamlara bişi atınca hızlanıyo :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

yani ya alma diyosunuz ya da alırken dikkat et ince ele sık doku diyosunuz. eyvallah dikkate alırım..

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Yanlış kart (yanan hdd kartı) gönderdiler, hatalarını kabul ediyorlar ama şehir dışındaydım diye alamadığım kargoyu iade süresi geçtiğinden iade almıyorlar üstüne de dalga geçiyorlar, 

bir daha asla, 2 kat fazla öderim aliexpresin yüzüne bakmam.

glaurung tarafından 03/Ara/15 22:12 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

Yanlış kart (yanan hdd kartı) gönderdiler, hatalarını kabul ediyorlar ama şehir dışındaydım diye alamadığım kargoyu iade süresi geçtiğinden iade almıyorlar üstüne de dalga geçiyorlar, 

Dalga Konusuna bir şey diyemem ama adamlar iade konusunda haklı hocam. PayPal ile alsanda süre geçince işlem kabul Görüyor. Aliexpress suçu yok ki her Satıcı ayrı bir alem. Mesala geçen sene mal Satıcı iptal ettiğim siparişi kargoya vermiş sonra kargo yanlış adres diye geri döndü. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

hocam ben araç için ampul aldım , geliş süresi 60 gün yazıyor 25 günde elime ulaştı. empulu taktım 5 gün sonra patladı. gönderici ile görüştüm durumu izah ettim.  dispute açtım paramı iade etti. ürün geldiği gibi  denemeden kullanmadan hemen onay vermeyin.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kolay gelsin ben aliexpress ten alış veriş yaptım ilk defa anlamadığım olay şu ben bir tane ürün aldım aynı üründen bir tane daha geldi resim atıyorum bir bakar iseniz sevinirim

bensiz_aglama tarafından 05/Nis/16 00:30 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

Arkadaşlar kolay gelsin ben aliexpress ten alış veriş yaptım ilk defa anlamadığım olay şu ben bir tane ürün aldım aynı üründen bir tane daha geldi resim atıyorum bir bakar iseniz sevinirim 

bi tane almışın bi tane de sepetinde var, pay now yazanı cancel eyle geç :=

test 1 2
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam ne kadar cahilim ya birde  sipariş geçince direk çekiyor parayı kart hiç şifre istemedi örnek telefona gelen şifre filan kart Garanti 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek

Ben genelde ilginç şeyleri oradan alıyorum.Burada zaten fazla yok.Tekstil hele alınmaz :D Korsan madalyonu,korsan bayrağı felan almıştım.Mikrofon standı almıştım.Stand gayet iyi büyük bir stand.78 cent'e madalyon aldım adam onu taa buraya gönderdi.Sıkıntı bi de gemi battı mı,karaya mı oturdu??

Sana koşarak deli gibi yaşamak ,bana yaşamak deli gibi koşarak...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    mkyb bunu yazdı
    glaurung bunu yazdı

Dalga Konusuna bir şey diyemem ama adamlar iade konusunda haklı hocam. PayPal ile alsanda süre geçince işlem kabul Görüyor. Aliexpress suçu yok ki her Satıcı ayrı bir alem. Mesala geçen sene mal Satıcı iptal ettiğim siparişi kargoya vermiş sonra kargo yanlış adres diye geri döndü. 

Bu yuzden escrow diye bir sey var ki zaten?

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 2229 Toplam Mesaj: 21
aliexpress alışveriş siteleri