folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aliexpressten Bitki Aldım Gümrüğe Takılırmı

Aliexpressten Bitki Aldım Gümrüğe Takılırmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

konuyla tam alakalı değil ama birşey sormak istiyorum.

http://www.amazon.com/gp/product/B00HZA6DPO/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

bu aleti almak istiyorum.

amazon, aliexpress gibimidir yoksa hepsiburada gibi mi?

satıcıya veya aldığımız yere fiyatını 30-40 usd olarak bildirmesini istesek ve gönderseler gümrükte takılır mı yine?

aliexpress ten 50 den fazla ürün aldım. geçte olsa hepsi geldi ve 40usd altında idiler. içlerinde elektronik cihaz yok ama.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Esrar kenevir tohumu falan mı alsak napsak. Bildiğiniz gibi tohum olarak alırken sıkıntı yok tohumda herhangi bir kısıtlama yok da yetiştirmesi suç. Ne saçma bi sistem var :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kimse burda takılır takılmaz diye yazmasın

bu iş şans işi :) takılırsa ne olacak ki ? şu gümrüklemeden niye millet korkar anlamam amk

@ kokainin tohumumu var? ilkkez duydum

kokainde bir bitki sonuçta en iyi yetişen ağaçları kolombiyada diye biliyorum. ama kurutup içmiosun kimyasallaştırılıyo ilaç yapmak gibi düşün zaten tüm uyuşturuclar bir nevi ilaçda sayılır. ama Allah kimseyi bulaştırmasın tabiki.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kimse burda takılır takılmaz diye yazmasın

bu iş şans işi :) takılırsa ne olacak ki ? şu gümrüklemeden niye millet korkar anlamam amk

@ kokainin tohumumu var? ilkkez duydum

dişine vurulan morfinin de bitkisi var, hatta tohumunu ekmeklere katıp yiyorlar desem inanır mısın ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 4121 Toplam Mesaj: 35