Alım Zamanı (Altın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ben ayın 12-13 une kadar beklemeyi düşünüorum daha düşer bu bence.

Mycity hocam haftalardır sessizce altını izliyorum, kafada algoritmalar fln kurdum şimdiden

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Mycity hocam haftalardır sessizce altını izliyorum, kafada algoritmalar fln kurdum şimdiden

holii napicani sasirdin :)))) altinmi alsam elektronigi sonrami alsam diye dusunmekten error vercen baskan :)))

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bi dönem internet bankacılığından paramı altına yatırdım zaman zaman ama en sonun da anladım çok uzun vade dışında bir işime yaramadım daha mantıklı şeyler var.Borsayı takıp ediyorsanız Anyoption tarzı borsa siteleri var oradanda altın,gümüş,bakır,euro,dolar takip edip daha kısa vadede ve %70 kar edebilirsiniz.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Howl: hocam kısa vadede %70 kar etmek icn altının kısa sürede %70 artması lazım=)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Howl: hocam kısa vadede %70 kar etmek icn altının kısa sürede %70 artması lazım=)

Hocam aslında günlük % 1.6 gibi ufak farklar yine günlük alım satımda ve yüklü bir meblağda dünyanın kârını sağlayabilir diye düşünüyorum. Mesela dün 82 den aldığın 100 gram altını bugun 83'ten satarsan bir günde 100 lira para kazanırsın. Bu hesaba göre 1 ay boyunca bu şekilde inişler ve çıkışlar sayesinde sadece altından minumum 1500 lira para kazanabilirsin. 

Fakat sizin hesaba göre böyle bir kazanç olması için altının kısa sürede %20 artması gerekiyor. Yukarıdaki ispatla beraberse aslında ufak iniş çıkışları takip ederek ve biraz şansla böyle bir artış olmadan da aynı miktarda kazanç elde edilebiliyor.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

:D algoritmalardan bizde faydalanalım olmazmı hocam :D

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Aynen de kısa sürede gün 2-3 gün içerisinde %70 iniş çıkış gösterebiliyor bütün yatırım optionları. Normal borsada ki altın fiyatları gibi değil siteyi birazcık araştırırsanız anlarsınız hocamm

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Hocam aslında günlük % 1.6 gibi ufak farklar yine günlük alım satımda ve yüklü bir meblağda dünyanın kârını sağlayabilir diye düşünüyorum. Mesela dün 82 den aldığın 100 gram altını bugun 83'ten satarsan bir günde 100 lira para kazanırsın. Bu hesaba göre 1 ay boyunca bu şekilde inişler ve çıkışlar sayesinde sadece altından minumum 1500 lira para kazanabilirsin. 

Fakat sizin hesaba göre böyle bir kazanç olması için altının kısa sürede %20 artması gerekiyor. Yukarıdaki ispatla beraberse aslında ufak iniş çıkışları takip ederek ve biraz şansla böyle bir artış olmadan da aynı miktarda kazanç elde edilebiliyor.

Bankalarda makas diye bir olay var hocam hatırlatayım.

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Algoritma falan işlemiyor hocam 3-4 ülke ne ders o oluyor.

ilk önceleri verileri anlamaya incelemeye başladım bazen olaylar tam tersine oluyor tamam veriler tutuyor şu artarsa veya azalırsa altın değişiyor giibi.. Ama vazgeçtim direk düz mantık bakıyorum düşünce al yükselince sat zaten cepte internet kurmuşum program ons  1320 altına gelirse uyarıyor. uyarınca bakıyorum grama alınabilir seviyedeyse alıyorum. gidişata bağlı tabi.

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Bankalarda makas diye bir olay var hocam hatırlatayım.

Burda önemli olan bu işe ne kadar miktar ile yatırım yaptığın mesela ben yurtdışından gelen paramı neteller ve ecocard üzerinden çekiyorum her çekmede kart 10euro kesiyor fakat kazandığın para yüksek oldukdan sonra onlara göz yumacaksın.

Toplam Hit: 4720 Toplam Mesaj: 44