Alınık Arızalı Ps3 Aranıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek

Hocalar selam,

Bana maksimum 150 tl'ye kadar alınık sarı ya da kırmızı ışık hatası veren ps3 lazım. sahibindene baktım 1-2 kişiyle iletişime geçtim ama görüldü atıp bırakıyorlar. elinde boşta duran arızalı ps3'ü olan varsa talibim.

İşte tüm olay bundan ibaret.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Kaç tane lazım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    neo_brn bunu yazdı

Hocalar selam,

Bana maksimum 150 tl'ye kadar alınık sarı ya da kırmızı ışık hatası veren ps3 lazım. sahibindene baktım 1-2 kişiyle iletişime geçtim ama görüldü atıp bırakıyorlar. elinde boşta duran arızalı ps3'ü olan varsa talibim.

Letgo'da var hocam fakat almak da tereddüd yaşadım tamiri nasıl olur kime yaptırırım diye

Tamiri konusunda kendiniz mi yapacaksınız 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı

Kaç tane lazım

hocam bir tane lazım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    neo_brn bunu yazdı

Hocalar selam,

Letgo'da var hocam fakat almak da tereddüd yaşadım tamiri nasıl olur kime yaptırırım diye

Tamiri konusunda kendiniz mi yapacaksınız 

hocam letgoda izmirde 300-400 liradan aşağı bulamadım. kendimiz deneyeceğiz tamiri olmazsa da olmaz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Om at telefon numaranı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Konu dışı ama benim eski ps3'de cfw yüklü ve oğlum severek kullanıyor. Online oyun açmış ve psn consolu banlamış. Orjinal satın aldığım oyunlarıda online oynayamıyor.

Yeni PS3 IDPS lazım. Uygun fiyatlı sağlam idps arıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

hocam ps3 ü burada arayana kadar chip arızası için arıyorsun büyük ihtimal chipini aliexpressden alsana daha maliyetsiz olur gibi sana

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı

Konu dışı ama benim eski ps3'de cfw yüklü ve oğlum severek kullanıyor. Online oyun açmış ve psn consolu banlamış. Orjinal satın aldığım oyunlarıda online oynayamıyor.

Yurtdışında 8 dolara satıyorlar ama kod yazabilirsen sana algoritmasını atayım hocam.

https://www.psdevwiki.com/ps3/IDPS

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    cukurova bunu yazdı

Yurtdışında 8 dolara satıyorlar ama kod yazabilirsen sana algoritmasını atayım hocam.

@yalinyalniz; evet, özellikle ebay üzerinde satılıyor ama forumlarda gördüğüm kadarıyla 1 hafta içerisinde orginal oyunlarda bile tekrar banlandığını söyleyenler var. Aynı idps birden fazla kişiye sattıklarını yazmış biriside. Onun için güvenemedim.

Valla algoritmayı atarsan minnettar kalırım. Teşekkürler

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    cukurova bunu yazdı

@yalinyalniz; evet, özellikle ebay üzerinde satılıyor ama forumlarda gördüğüm kadarıyla 1 hafta içerisinde orginal oyunlarda bile tekrar banlandığını söyleyenler var. Aynı idps birden fazla kişiye sattıklarını yazmış biriside. Onun için güvenemedim.

Valla algoritmayı atarsan minnettar kalırım. Teşekkürler

Hocam o halde yapacağın bozuk bir cihaz alıp idps dumpu almak ama ebaydir ıvır zıvırdır en fazla 8$ dolar kaybedersin ama TR'de bozuk ps bile kaç yüz tllere gidiyor.

Bu arada alttaki linkte bir IDPS'in hangi hexadecimal başlıklara sahip olduğu, hangi byteların hangi anlamlara geldiği yazıyor hocam; kod bilgin varsa bir kod yazarak geçerli idps başlıkları oluşturmasını sağlayabilirsin.