folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder [ALINIK] C++ Kitap Yerli / Yabanci Başlangıç Orta İleri Seviye Uygun Fiyat.

[ALINIK] C++ Kitap Yerli / Yabanci Başlangıç Orta İleri Seviye Uygun Fiyat.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle iyi forumlar başlıkta da belirttiğim gibi elinizde bulunan c++ yerli yabanci başlangıç orta ve ileri seviye kitaplarinizi uygun fiyata almaktayim.Ücretsiz olursa makbule geçer.

Elimde şuan Muhammed mastar ve Softcoverin c++ kitabi var.Diğer kitaplarinizi değerlendirip almayi düsünüyorum.

Not: Kitapların yaninda görsel eğitim cdleride olursa çok iyi olur.

İyi forumlar.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

DEITEL & DEITEL i öneririm hocam, baktığın özel bir kitap yoksa onu bi araştır belki satan çıkar burdan

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı

DEITEL & DEITEL i öneririm hocam, baktığın özel bir kitap yoksa onu bi araştır belki satan çıkar burdan

Deitelin c++ how to program kitabini düşünmüyorda değilim 8th olanını (fiyat biraz tuzlu gelmesi nerden baksan 150$) diğer c/c++ Türkçe olan kaynak tirt.

Bakalım çıkar bir hayır sever belki :D

Schwarz tarafından 16/Mar/13 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

türkçeyi alma zaten orda örnekler falan da eksik ingilizce biliyorsan mutlaka bunu al derim çok yararlı ve sağlam bi kitap herşey sıfırdan başlayan bir kişiye bile uygun şekile anlatılmış.

since 2005 // tbt
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı

türkçeyi alma zaten orda örnekler falan da eksik ingilizce biliyorsan mutlaka bunu al derim çok yararlı ve sağlam bi kitap herşey sıfırdan başlayan bir kişiye bile uygun şekile anlatılmış.

Hocam varsa sizden de alabilirim :D

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

kullanıyo olmasam :)

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle iyi forumlar başlıkta da belirttiğim gibi elinizde bulunan c++ yerli yabanci başlangıç orta ve ileri seviye kitaplarinizi uygun fiyata almaktayim.Ücretsiz olursa makbule geçer.

Elimde şuan Muhammed mastar ve Softcoverin c++ kitabi var.Diğer kitaplarinizi değerlendirip almayi düsünüyorum.

İyi forumlar.

dediğin kitap bu mu

http://www.amazon.com/Windows-via-C-softcover/dp/0735663777

softcover yumuşak kapak demek. Bu kitap microsoft'un kitabı softcoverın değil, daha doğrusu softcover kitabevi değil :D bence sen ingilizceyi falanı fıstığı bırak.

wasd tarafından 16/Mar/13 23:18 tarihinde düzenlenmiştir

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

daytel türkçe iyide anlatıyor hocam :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Merhaba Arkadaşlar,

İyi forumlar.

dediğin kitap bu mu

http://www.amazon.com/Windows-via-C-softcover/dp/0735663777

softcover yumuşak kapak demek, kağıt ciltli demek olur. Bu kitap microsoft'un kitabı softcoverın değil, daha doğrusu softcover kitabevi değil :D bence sen ingilizceyi falanı fıstığı bırak.

Evet kitap bu da neden ingilizceyi falan bırakayım anlamadım pardon.

Ignorance is bliss.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Softcoverın c++ kitabı demişsin, o kitap microsoft'un kitabı. Softcover bir yazar ya da bir kitabevi yayınevi falan değil kitabın cilt türü sadece. Hani bunu bile anlayamadıysan ingilizce kitaptan bir halt anlamazsın, kodları belki okursun c++ öğrendikten sonra, ama püf noktaları ipuçlarını kaçırırsın.

:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı

Softcoverın c++ kitabı demişsin, o kitap microsoft'un kitabı. Softcover bir yazar ya da bir kitabevi yayınevi falan değil kitabın cilt türü sadece. Hani bunu bile anlayamadıysan ingilizce kitaptan bir halt anlamazsın, kodları belki okursun c++ öğrendikten sonra, ama püf noktaları ipuçlarını kaçırırsın.

Sofcoverin c++ kitabi derken orda yanlış yazdım verilmek istenen mesaj yani bu kitap bende var bu kitabi yollayacaklar veya verecekler vermesinler zaten aynı ürün elimde var diyedi :)

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 2837 Toplam Mesaj: 14