Alınık Protein Tozu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sokarfeys
    Sokarfeys's avatar
    Erkek

vücut geliştirmeye çalışıyorum takviye olarak protein tozu kullancam ama marka konusunda kararsızım kullananlar memnun kalanlar hangi markayı kullandıklarını ve fiyatlarını verebilr mi

İşimi bitirmek için koca bir ordu lazım!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    Piyasada cok fazla sahte toz var bunu oncelikle belirteyim 30-40 lira az vermek icin gidip bilinmeyen yerlerden alma. Eger yurtdisindan orjinal getirtme sansin varsa Optimum %100 whey kesinlikle bir numaradir. Bunun disinda GNC magazalarinda satilan Nitro-Tech'i de rahatlikla kullanabilirsin GNC guvencesi altinda. Dedigim gibi 3-5 kurus indirimli sahtesini satanlara kesinlikle taviz verme, saglik bu sakaya gelmez.

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

hocam protein tozu iş yapmaz çok sahte şeyler var ve doğal değil sen bol bol baklagil ve et ye

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    Nanox oneririm dogaldir bizzat kullandim faydasinida gordum

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

protein tozu dediğin şeyi kas yapici ooo süper alayim şişeyim diye düşünmemen gerekir . Sana yemeklerle alamayacağın bir katkı sağlamaz sadece ek besindir.

Bunun yanısıra kullanım miktarı da spor sonrası 1 ölçektir bunun sana sağlayacağı protein olsa olsa 30 grdır. Bu 30 gramı 100 gram döner yiyerek de alabilirsin 

sana diyeyim yani. Hani para çok zorun çıkarmaz 150 lira verebilirim dersen elbetteki al zarar vermez sonuçta. Eğer kilonu ve tam olarak vucüt geliştirmede ki 

amacını ( irileşmek yada fit bi görünüm ) söylersen ona göre yardımcı olabilirim.

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SanitariuM
    SanitariuM's avatar
    Erkek

Protein tozu kullancaksan Optimum Nutrition %100 Whey Standart kullan, ödüllü protein tozudur, kesinlikle tavsiye ediyorum, 

" Bir Türk dünyaya bedeldir " Mustafa Kemal Atatürk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Bende Hardline Pro Gainer var arkadaş tavsiye etti kullanıyorum ama iyi marka heralde Hardline araştır sende bi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

Konusu açılmışken sorayım, Ultimate Nutrition Muscle Juice diye bir protein tozu almıştım 2,5 sene önce filan yarısına kadar kullanıp sonra bir köşeye atmıştım, kutusunda kapağı kapalı bir şekilde duruyordu yani. Üzerinde S.K.T. veya benzeri birşey yazmıyor kokusunda çok çok azcık bir değişme olmuş.

Bunu kullanabilirmiyim herhangi bir zararı olurmu?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sokarfeys
    Sokarfeys's avatar
    Erkek

pilaj vücudu yapmak istiyorum ama çok zayıfım ya, 186 boya 72 kilo, korkuluk terk :-|

hayvan gibi yiyorum ilave besin almam lazım hoca olacak eleman kendi aldığı tozlardan kitleme hayalinde o yüzden sorup fiyat piyasa bakıyorum 

İşimi bitirmek için koca bir ordu lazım!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

takıpteyım guzel fıyata guzel bır urun alacabılecegımız yer varsada tavsıyeler ıyı olur

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

2 ay once GNC den gaspari musseltch aldım memnunum 180 tl cıvarı ıdmandan once 1 olcek ıdmandan sonra 1 olcek alıyorum 

almak yetmez arkadaslar çaşılmak lazım basmak lazım bunu unutmayın...

Toplam Hit: 1725 Toplam Mesaj: 13