Alınık Samsung B310 Telefon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Askerlik için bu modeli arıyorum. Mikro usb girişi ve hafıza kartı desteğiyle mp3 açabildiğinden dolayı başka cihaz düşünmüyorum.

Askerliğini yapmışta cihazı evde yatan varsa alabilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=aFl4AKf-_LE

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Bu cihazla yaptım ama babam kullanıyor. 

Bu cihazın en büyük olayı 2 simli olması ve sivil simi menüden iptal edebilmen. Askercell açık kalır üstünde taşırsın, işine geldiğinde sivil simi açarsın. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu pehhh

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Aksam 6 dan 12 ye kadar askerde hergün telefonla konusmama rağmen 1 hafta boyunca sarjı giden telefon.. Hey gidi.. Hocam bende 2.el almıştım sonra baska arkadasa verdim kayboldu gitti.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sahibinden.com'a bakmak aklıma gelmemişti, teşekkür ederim. Bulunduğum ilde değil. Ondan konu açayım dedim müritlerde varsa para yabancıya gitmesin. Sıfırları 100 liraydı bu telefonun. Kimse yüzüne bakmıyordu. Askerde telefon serbest olunca fiyatı uçurdular. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Upşu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bizim eğitim tugayında herkes de bundan vardı

https://www.hepsiburada.com/samsung-e1205-ithalatci-garantili-pm-telcepsame1205

dediğin özellikler yok sktr et mp3 ü de kitap al yanına amk 5 kitap bitirdim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bizim eğitim tugayında herkes de bundan vardı

https://www.hepsiburada.com/samsung-e1205-ithalatci-garantili-pm-telcepsame1205

dediğin özellikler yok sktr et mp3 ü de kitap al yanına amk 5 kitap bitirdim.

◾ Kitaplar için komutandan olur alman gerek.

◾ Örnek verdiğin telefonun şarj girişi ve kulaklık girişi standart değil. B310'nun şarj girişi mikro usb, kulaklığı ise 3.5mm. Yani her yerde şarj ve kulaklığı bulunuyor.

◾ B310'nun sistemi hacklenerek Java oyun yüklenebiliyor. Mario tarzı basit ama eğlenceli oyunlar yüklenebilir.

◾ B310 çift hatlı. Yukarı diğer müridin dediği gibi Askercell'in yanına sivil hat zula yapacağım. 

◾ B310 ekran olarak daha büyük ve yazıları okunaklı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

B310'a para vermektense kendi işimi kendi gördüm. Zamanında peder dedemlere Samsung e1205 almış ancak telefon birden bire çalışmayı bırakınca amcam yenisini almış. O telefonda 2 sene kadardır çekmecede yatıyordu. Aldım biraz götünü başını bızdıkladım. Evdeki eski Samsung telefonlardan kalma bataryaları denedim bir tanesini takınca hayat belirtisi verdi ve çalıştı. Sim kartı taktım şebekeyi görmüyordu içini açtım müdahalee ettim gördü ama imei numarasını kopyalamış şerefsiz satıcı. Evdeki telefonlardan imei attım cihaza. Arka kapak yalama olmuştu onuda eski usül kağıt parçası koyup para bandıyla bantlayarak çözdüm. Şuan telefon çiçek gibi çalışıyor. Şimdi tek sorun şarj aleti onuda halledersem kafa rahat. Bataryalardan birinide yedek olarak yanıma alacağım. MP3 içinde 20 liraya satılan iPod Shuffle çakmaları var onlardan alacağım.

Toplama bilgisayar gibi evde kendi telefonumu kendim imal ettim resmen. Tuşlu telefonlarla uğraşmayı özlemişim. Dokunmatik telefonlardan sonra oyuncak gibi geliyor.

mkyb tarafından 17/Tem/19 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

askeri kantinde var kanki git oradan al 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 1469 Toplam Mesaj: 12
samsung