folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Alışveriş Sitelerinin Yaptığı Oyunlar

Alışveriş Sitelerinin Yaptığı Oyunlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    patron_38 bunu yazdı

bu sabah toptancılar tarafından yapılan %15 zamla uyandık , i ürünlere göre %40 - 60 varan zamlar oldu 

Mecbur yansıtıyoruz şuan 

vay amk %15 zammın yansıması %50 mi ? 

birde bunlar hangi ürnler ? 

oto yedek parça hacım , elektronik ürünlere %60 varan zamlar koydular valla , bizde ne yapacağımız şaşırdık ithalatcılara soruyoruz ek vergiler diyorlar dolar kuru diyorlar üretim maliyetlerinin artması diyorlar 

Bahane çok her yerden ve bizde mecburen yansıtmak zorunda kalıyoruz öte yandan su elektrik kira gibi gibi bir çok şeyde etkiliyor malesef , en yakın örneği veriyim 60 liraya doyarken şimdi öğle yemeğimiz 120 lira oldu sabit kalamıyoruz malesef 

Valla bende merak ettim şimdi. Bi ara yemeğin fotoğrafını atsanıza. 

İmza mı? O da ne demek?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

dinamik fiyatlandırma kullanan bir sürü marka var, oyun falan değil bu. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

sen amazon kom tr de takılmadın herhal. sepette tuttuğum ürünler sürekli fiyat değişikliği gösteriyor. 210 tl'lik pantul bir an 100 tl oluyor. aradaki fiyat farkına bak aq diyorum. böyle böyle takip ederek fiyatları düştüğünde alışa geçiyorum. zolımsın hoyat.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    osmaman bunu yazdı
    patron_38 bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    patron_38 bunu yazdı

bu sabah toptancılar tarafından yapılan %15 zamla uyandık , i ürünlere göre %40 - 60 varan zamlar oldu 

Mecbur yansıtıyoruz şuan 

vay amk %15 zammın yansıması %50 mi ? 

birde bunlar hangi ürnler ? 

oto yedek parça hacım , elektronik ürünlere %60 varan zamlar koydular valla , bizde ne yapacağımız şaşırdık ithalatcılara soruyoruz ek vergiler diyorlar dolar kuru diyorlar üretim maliyetlerinin artması diyorlar 

Bahane çok her yerden ve bizde mecburen yansıtmak zorunda kalıyoruz öte yandan su elektrik kira gibi gibi bir çok şeyde etkiliyor malesef , en yakın örneği veriyim 60 liraya doyarken şimdi öğle yemeğimiz 120 lira oldu sabit kalamıyoruz malesef 

Valla bende merak ettim şimdi. Bi ara yemeğin fotoğrafını atsanıza.

6 kişiyiz 120 liraya ne yiyebiriz? hesaplayın

adam başı 120 lira yemek yiyecek kadar zenginginleşmedik aq, şimdi bende merak ettim siz ne yiyonuz? 

yan cizdim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

0.79 dolardan aldığım ürün dolar kuru 5.85 civarı idi bugun 1.97 dolardan sipariş verdim dolar kuru 7 lira şimdi bu işin matematiği nerde, şuan dünya da bir tık Türkiye de kol gibi devalüasyon var mümkün mertebe fazla para harcamayın 

nereodi tarafından 04/Ağu/20 21:56 tarihinde düzenlenmiştir

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 1765 Toplam Mesaj: 16
alışveriş