folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Alkolle İlgili Yeni Düzenlemeler

Alkolle İlgili Yeni Düzenlemeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    ValentinoRossi bunu yazdı

akp'yi desteklediğim tek konu.

sigara, alkol içeceğinize oturun ders çalışın

Ne iş yapıyorsun hocam?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

zam gelmesinde bide olur olmaz saçma sapan  yerlerde yasaklamsinda  üstünde yazı yazsada yazmasada içicez alkolü ama  şu iyi olmuş:

Lokanta, kafeterya ve bar gibi mekanların açık alanlarında sigara içmeyenler için bölümler ayrılacak.

ben sigara içmiyorum ama  açık havada oturmak istiyorum ama orasida  sigara dumanından geçilmiyor orasi o kişilerin hakkı oldugu kadar benimde hakkım  bu kararı sevdim.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı

Ne iş yapıyorsun hocam?

hocam afedersin ama saçmaladığının farkındamısın ne alakası var alkol sigarayla ders çalışmanın . Önceden kampuslerde alkol satılıyodu şimdi satılmıyo üniversitelerimiz süper ilim yuvasımı oldu hayır. Anabilim dalları kapatılıyo üstüne üstlük

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı
    SweeneyTodd bunu yazdı

Ne iş yapıyorsun hocam?

hocam afedersin ama saçmaladığının farkındamısın ne alakası var alkol sigarayla ders çalışmanın . Önceden kampuslerde alkol satılıyodu şimdi satılmıyo üniversitelerimiz süper ilim yuvasımı oldu hayır. Anabilim dalları kapatılıyo üstüne üstlük

Alkol varken çok mu ders çalışıyordu yani? :)

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

ben sigara içmiyorum o hlade sigara yasaklansın

ben içki içmiyorum o halde içki yasaklansın

ben çay çok severim çaya dokunmasınlar.

şimdi bu zihniyette olmanın mantığını anlamış değilim. hayat sizin etrafınızda dönmüyor. insana yapılan her yasak  faşizmdir. ve siz bunun destekçisi oluyorsunuz.

yapmadığınız bir şey için yapanları kısıtlamaya en azından yapılan yasakları destekliyorsunuz. bu amına koduğumun dünyasında sadece siz yaşamıyorsunuz. 

biraz mantıklı düşünmeye çalışın. okumadığınız, dinlemediğiniz müziklere de yasak gelir bir gün. siz bunları desteklerseniz yarın sizin sevdiklerinize sıra gelir. ve yanınızda kimseyi bulamazsınız.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

şimdi bu zihniyette olmanın mantığını anlamış değilim. hayat sizin etrafınızda dönmüyor. insana yapılan her yasak  faşizmdir. ve siz bunun destekçisi oluyorsunuz.

yapmadığınız bir şey için yapanları kısıtlamaya en azından yapılan yasakları destekliyorsunuz. bu amına koduğumun dünyasında sadece siz yaşamıyorsunuz. 

biraz mantıklı düşünmeye çalışın. okumadığınız, dinlemediğiniz müziklere de yasak gelir bir gün. siz bunları desteklerseniz yarın sizin sevdiklerinize sıra gelir. ve yanınızda kimseyi bulamazsınız.

bende meseleyi kim bencilliğe yoracak diye bekliyordum.

"ben sigara içmiyorum o hlade sigara yasaklansın"

kim bu nedenle düzenlemeyi destekliyor hocam?

whopper tarafından 11/May/13 08:55 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    LizardKing bunu yazdı

kim bu nedenle düzenlemeyi destekliyor hocam? Neyin kafasındasın?

yorumları oku o zaman.

uyuz oluyorum ayrıca neyin kafasındasın lafına. sorunun cevabı yok. neyin kafasındayım ben bilmiyorum hocacım.

LizardKing tarafından 11/May/13 08:43 tarihinde düzenlenmiştir

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    LizardKing bunu yazdı

kim bu nedenle düzenlemeyi destekliyor hocam? 

yorumları oku o zaman.

ya demek istediğim yorumları en basit haline indirgiyorsak bulacağımız şey zarar olmalı bencillik değil. Aksine bencilliği yapan da sigarayı içenin kendisi oluyor bence çevresini düşünmemekle.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Siliyorum yazdıklarımı siktir edin. Takılın beyler böyle. İçmeyin alkolü. Sigarada tüketmeyin. Ama tüketenlere bok kokusuydu şuydu buydu diyemezsin. Adamsanız burada yazdıklarınızı karşımda söyleyin. Yok ders çalışın. Yok ben çalışanım bok kokusu çekemem. Çekmek istemiyosan siktir git. Kondisyon çalış. Hatta çalıştığın yeri söyle ben geliyim. Sırf taşak olsun diye çay getirdiğinde yüzüne sigara üflerim. Ve sende hiçbir bok yapamazsın. Anca gelip burda bıdı bıdı konuşursun.

interfector tarafından 11/May/13 09:43 tarihinde düzenlenmiştir

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

açık alanda içilmesine karşıyım (parklar, piknik yerleri)

yol kenarında satılmasına karşıyım

18 yaşından küçüklere satılmasına karşıyım

onun dışında isteyen içsin isteyen içmesin ben ağzıma alkol sürmem ama içenede niye içiyorsun demem her koyun kendi bacağından :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3923 Toplam Mesaj: 43