folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Alkolun Etkisini Azaltma Hakkında.

Alkolun Etkisini Azaltma Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, bir tanıdık var alkolik her gece içiyor. Bazen aşırı içip evde acayip sorunlar çıkarıyormuş. Hani zapt edilmeyecek şekilde, arkadaş yardım istedi benden. Böyle bir durum olduğunda sakinleştiricek, zapt edicek bir ilaç vs var mı bildiğiniz?

Çocuk zor durumda, yardım etmek istiyorum da zararsız bir ilaç olursa sevinirim.

Sağolun müritler şimdiden.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

ilaç bilmiyorum ama sert bir kahve veya limon suyu iyi geliyor bana :) sabah kalkınca midem kötüyse 1 tane salatalık yerim hiç bişey kalmaz :)

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    dayak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Her gece içmeye izin verecek kadar rahat bir işe ve sağlam paraya ne zaman sahip olucam acaba???

Konuyla alakalı, elemanı geleneksel yöntemlerle ayıltmayı deneyebilirsiniz hocam

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Dayak olmaz arkadaşlar, kahve mahvede içmiyor. İyice dağıtıyor, şahit oldum. Şöyle aniden sakinleştiricek birşey yok mu?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

stux bunu yazdı:
    -----------------------------
    dayak?
    -----------------------------

hem dayak cennetten çıkmadır (:

işn esprisi bi yana;

biraz dini bilgilerini güçlendirin. iman'ını güçlendirin. cennet cehennemden bahsedin. içinde biraz kıpırdanma oldumu eninde sonunda kendiliğinden yola gelecektir.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı ben onu bunu bilmiyomda ne zaman şöyle sağlam bi içsem her şey bilgisayar görünceğe kadar sürüyor ondan sonra aynı hamam aynı tas :D 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek

eczaneden alkaseltzer al içir yarım saate kafasını toplar..

maaasebeci....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

çözüm içkiden uzaklaştırmak değil,neden içtiğini bilmek...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@detay hocam alkolden hemen sonra alka seltzer vermek çok tehlikeli olabilir, mevcut sağlık sorunları varsa ki alkolikse muhtemelen vardır, mide/bağırsak kanamalarından tut damar genişlemesi sebebiyle kalp krizine, karaciğer yetmezliğine kadar gidebilir olay..

@telekinesis alkol almış adama ne hastalığı olduğu neye alerjisi, dayanıklılığı, dayanıksızlığı olduğu bilinmeden HİÇBİR kimyasal şey verilmez. öyle bir mucize şey yok yani.. kahve verin, su verin, oturun konuşun.. ama sakın hiçbir ilaç vermeyin.

sigara değil, balık olan.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Hocam adam kahve felan içmiyor ki içkiliyken. Huzur bırakmıyor evde, hiç olmıyacak sebeplerden dalaşıyor. Çocuğa diyor müzik aç hiç olmayacak bir müzik mesela çocuk yok diyor, kırarım o zaman diyor.

Problem çıkıyor yani zarar versin istemiyoruz bizde, zarar vermiyecek bir şey yok mu arkadaşlar?

Toplam Hit: 1742 Toplam Mesaj: 14