folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Allah Herkese Böyle Hayırlı Evlat Nasip Etsin

Allah Herkese Böyle Hayırlı Evlat Nasip Etsin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Erdoğan Bayraktar zaten yalancı bir adam olduğunu, mefaatçi bir adam olduğunu 25 Aralıkta gösterdi. Adı rüşvet olaylarına karıştığında Başbakan tarafından görevden alınmıştı ama çıkıp ben istifa ettim dedi partidekilerin arkasından hakaretler etmişti. 

mataramasuko hocam, buda kılıçdaroğlu için davutoğlunun açıkladığı belgeler.

http://webtv.hurriyet.com.tr/haber/davutoglu-kilicdaroglu-size-2-belge-gosterecegim_102068

abi seni severim öğretmensin iyi insansın gözünü seviyim Allah Aşkına biraz bunların oyunlarını gör anla bak bende oy verdim 2 defa hemde , şuan çevremde ne kadar insan varsa uyarıyorum sende biraz gözünü aç

Herkes akrabasını işe şokar eder tamam , ama bu kadar değil , sen her yere kendi adamlara sokarsan ne olur ? her yere her kuruma her alana farklı düşünce tarzında olan insanlar yada emek verenler ne olacak bunlarıda düşünmek lazım , teyze çoçuğundur durumu iyi değil bir ne biliyim bir yerde işi şokarsın tmm ama sen barmeni abi müfettiş yapmak çok şaçma bu yüzden somada ermenekte maden kazaları oluyor bilgisizlik hayvanat bahçeşi müdürü teknolojiyi yönetiyor bunlar çok şaçma hemde çok

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Erdoğan Bayraktar zaten yalancı bir adam olduğunu, mefaatçi bir adam olduğunu 25 Aralıkta gösterdi. Adı rüşvet olaylarına karıştığında Başbakan tarafından görevden alınmıştı ama çıkıp ben istifa ettim dedi partidekilerin arkasından hakaretler etmişti. 

http://webtv.hurriyet.com.tr/haber/davutoglu-kilicdaroglu-size-2-belge-gosterecegim_102068

hocam varsayalım kk ssk yı batırdı ülkeyi baya zora soktu vs vs çaldı sınavsız adam girdirdi.hepsini varsaydık.olay 90larda oluyor.

bu olanlarda şimdi.onlar eskiden yaptı diye bir mantıgın varsa okuma bile.bu olanları şimdi savunuyorsunuz 90larda da birileri savundu.o yüzden ülke oldugu yerde sayıyor.

akpli olabilirsin.bunda bi sorun yok ama kötüye kötü iyiye iyi demesini öğrenin.

bu adam yalancı geçtik.başbakan katrilyonlar götürmüş cevap var mı ? başbakanda yalancı o zmn.e ne diye halen savunuyorsun ?

tipik akpli savunması, bizimki çaldı sizinkide çaldı.biz size eskiyi soruyormuyuz ? yok o zmn ne diye eskiyle karşımıza geliyorsunuz ?biz savunma istiyoruz.çalınan paraların nerelere gittiğini bilmek istiyoruz.biz istedikçe siz eskiden sarmaya başlıyorsunuz.

tapeler fake dediniz durdunuz.tapelerin gerçek oldugu açıklandı.halen savunuyorsunuz.siz aklınızı peynir ekmeke, pardon siz aklınızı makarnayla mı yiyorsunuz napiyorsunuz anlamadım.

hocam gel adam akıllı bi savunma yap tapeler için, bende diyim ki adam haklı beyler

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı

180 tl garantiye borcum var . Kartımı kitlediler , hergün 2 kere arıyorlar. Biz onu ödüyemiyoruz piyasada neler dönüyor vay aq

benimde 350 civarında var. nerdeyse seri katil kiralayıp öldürtecekler beni mk.

sapık gibi arayıp duruyorlar bi maaşa kadar sabır etmediler gitti

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Beyler diyanetteki israf bununla sınırlı değil daha neler var neler bi düşünün cuma günü sizce ne kadar para toplanıyordur türkiye geneli? BEn hiç sadaka vermem, dilenciye vereceğim parayı cuma çıkışı camiye veririm ancak bu saatten sonra  bu adamlara güvenip de kuruşumu vermem, bana sorarsanız siz de vermeyin. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Alo Babacığım ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

seçime yatırım yapıyorlardır.

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

analar ne evlatlar doğuruyor işte görsünler

gurur duy oğlunla anası

milletin vergisini çalıp babasına borç para veriyor

lan kahpe doğurduğu kimin parasını kime borç veriyorsun!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

abi seni severim öğretmensin iyi insansın gözünü seviyim Allah Aşkına biraz bunların oyunlarını gör anla bak bende oy verdim 2 defa hemde , şuan çevremde ne kadar insan varsa uyarıyorum sende biraz gözünü aç

Herkes akrabasını işe şokar eder tamam , ama bu kadar değil , sen her yere kendi adamlara sokarsan ne olur ? her yere her kuruma her alana farklı düşünce tarzında olan insanlar yada emek verenler ne olacak bunlarıda düşünmek lazım , teyze çoçuğundur durumu iyi değil bir ne biliyim bir yerde işi şokarsın tmm ama sen barmeni abi müfettiş yapmak çok şaçma bu yüzden somada ermenekte maden kazaları oluyor bilgisizlik hayvanat bahçeşi müdürü teknolojiyi yönetiyor bunlar çok şaçma hemde çok

Atakan ve Ekerci Hocam burda "bak onlar da yapıyordu" gibi birşey söylemek istemedim yanlış anlaşılmasın. Mürid mataramasuko hani nerde belgeler demiş, onları paylaştım.  

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu haberler birilerinin nasıl zoruna gidiyor ama 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Hükümeti savunmak gibi olmasın ama günde 10 tane hükümet karşıtı haber açmak nedir amk..

Haber okumak isteyen varsa hürriyet milliyet vs. bin tane haber sitesi var.

Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun onu anlamış değilim..

Ama yol yapıyolar yeaaaaaa

manhyak tarafından 13/Ara/14 18:05 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5337 Toplam Mesaj: 44