folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Almanca Ve Fransızca Rap Müzikleri

Almanca Ve Fransızca Rap Müzikleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azimkar
    azimkar's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben almanca ve fransızca rap müzikleri arıyorum mp3 olarak,olan arkadaş var mı mümkünse verebilir misiniz.şimdiden teşekkürler

Arabanızın önünedki çocuklar kazaya sebep olur, arkanızdakiler ise çocuğa... İnsanlar konuşur, aptallar gürültü yapar! Her problemin bir çözümü vardır.Fakat asıl sorun çözmenin zaman almasıdır... Eğer bir sorun varsa, kesin çözümü de vardır. Çözümü yoksa zaten sorun değildir! Uzun Olan Kuyu Değil , Kısa Olan İPTİR!! Hiç bir psikiatrist insanı tuvalet kadar rahatlatamaz. Sakın girme helaya başın girer belaya götürürler merkeze öptürüller herkese Hayatta dik durmayı öğren maksat gölgenin imajı düzelsin Helalara sigara izmariti atmayın.Biz sizin kültablalarınıza işiyormuyuz? Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi! özlü sözlerden bir kısmı:))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    hacı bnde almanca rap var bol bol ama seninle nasıl paylarşırım bilmiyorum...

Zugzwang
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Fransızca RAP dinlemeni tavsiye etmem, psikolojin bozulabilir :)

Bknz; Pascal Nouma

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

anti-fransa   anti-fransızca gıcık oluyom su fransızlara a.q

ban yemeyecegimi bilsem sövcem de  :D:D:D nese

alman rap güsel olabilir ama dinlemek lazım 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Eko Fresh,,Kool Savas

Şu An Elimde Yok,, Fransızca İçin Örnek Veremicem :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azimkar
    azimkar's avatar
    Erkek
    zndmn bunu yazdı:
    -----------------------------
    aga msnden paylaşabilir miyiz mümkünse

Arabanızın önünedki çocuklar kazaya sebep olur, arkanızdakiler ise çocuğa... İnsanlar konuşur, aptallar gürültü yapar! Her problemin bir çözümü vardır.Fakat asıl sorun çözmenin zaman almasıdır... Eğer bir sorun varsa, kesin çözümü de vardır. Çözümü yoksa zaten sorun değildir! Uzun Olan Kuyu Değil , Kısa Olan İPTİR!! Hiç bir psikiatrist insanı tuvalet kadar rahatlatamaz. Sakın girme helaya başın girer belaya götürürler merkeze öptürüller herkese Hayatta dik durmayı öğren maksat gölgenin imajı düzelsin Helalara sigara izmariti atmayın.Biz sizin kültablalarınıza işiyormuyuz? Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi! özlü sözlerden bir kısmı:))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

azimkar bunu yazdı:
    zndmn bunu yazdı:
    aga msnden paylaşabilir miyiz mümkünse

olur kardeş sen pm at msn i bn akşam girerim şimdi çıkıyorum o zaman konuşuruz  

Zugzwang
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azimkar
    azimkar's avatar
    Erkek
    tamam aga ben sana pm attım sağolasın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

iki üç tanesini tanirim sadece IAM (tavsiye edrim), Diam's, 113...Bu site de ünlü fransiz rapcileri listelemisler NTM'i unutmuslar hayret

edit :)   http://www.lavi2rue.com/paroles-rap-francais-lyrics.html 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

fransadaki c-it güzeldir tavsiye ederim ;)

edit: almanyada killa hakan, gekko üzerine tanımam :) 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

hiphop dinlemiorm ama fransada bu olay gerçektende tam anlamı ile yapılıyor R&B ve pop sentezi diye amerikanların empoze ettiği aptal kıçı kırık ritimlerden ibaret değiller ezilmişliği isyan'ı ve başkaldırış ı temsil ediyor..özellikle Akhenaton, IAM vs. gibi marsilia'lı gruplar...sonra amerikada harlem'li gruplar ve Immortal Technique ,La Coka Nostra vs. gibi rap'i gerçekten icra eden gruplar var bunları tavsiye edebilirim..

dont think twice its all right
Toplam Hit: 4095 Toplam Mesaj: 18