Almanya Ya Araçla Gitmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Sadece bulgar gümrüğünde sıkıtı yaşadık diğer hiç bir gümrükte sıkıntı yaşamadık 

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek
    zamazingo bunu yazdı

Sadece bulgar gümrüğünde sıkıtı yaşadık diğer hiç bir gümrükte sıkıntı yaşamadık 

Haydi gecmis olsun.

Kanakan tarafından 24/Mar/22 16:27 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    zamazingo bunu yazdı

Ne gibi bir sıkıntı oldu merak ettim???

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı
    zamazingo bunu yazdı

çorba parası vermemiştir :) pasaport kontrolünde çorba çorba diyorlar ben sıkıntı yaşamadım ama arabayı aratmak istemiyorsan pasaportun arasına 10-20 euro atarsan işin hızlı görülür. Bulgaristandan özellikle akşamları geçilmez gasp olayları falan sıkıntılı..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Hocam bizim almancilar var bazı şeylere dikkat ediyorlar

Yanlış hatirlamiyorsam hava kararınca Sırbistan dan gecmiyorlar sadece aydınlıkken geciyorlar gibi bunları da tam ogren

En sıkıntı çıkaran iki ülke; bulgaristan ve sırbistan.. Bu ülkelere giriş yapmadan önce tuvaletini ve akaryakıtını önceden ayarlayıp, sabahın erken saatlerinde hiç mola vermeden geçiş yapmaktır. Akşamları tehlikeli lastik patlatmalar arabaya çarpmalar falan sıkıntılı. Aracına çarpan olunca bilki gasp edecekler hiç durmadan basıp kaçmaktır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı
    zamazingo bunu yazdı

Bulgarlar tezgahı kurmus kısacası tam sınırdan geçerken aracın altına bişey sıkma cihazı yapmıslar amac defenfekte etmekmiş ama hikaye sinek boku kadar bile bi işlem yok. haydi ordayı geçtik pasaport kontrol de adam aldı pasaport u incele babam incele Nerelisin diyor Giresun diyorum ora nerde diyor aç bak diyorum sen söyle diyor  :D ordan sonra ne sırbitan ne macaristan hiçbir sıkıntı yaşamadık 

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    zamazingo bunu yazdı
    AnaMuhalefet bunu yazdı
    zamazingo bunu yazdı

Bulgarlar tezgahı kurmus kısacası tam sınırdan geçerken aracın altına bişey sıkma cihazı yapmıslar amac defenfekte etmekmiş ama hikaye sinek boku kadar bile bi işlem yok. haydi ordayı geçtik pasaport kontrol de adam aldı pasaport u incele babam incele Nerelisin diyor Giresun diyorum ora nerde diyor aç bak diyorum sen söyle diyor  :D ordan sonra ne sırbitan ne macaristan hiçbir sıkıntı yaşamadık 

o gene iyi aynı şekilde bizde araçla hamburg a gittik bulgar gümrüğü sıkıntı çıkarmadı ama sofyayı biraz geçtikten sonra bulgar polisi çevirdi arıza çıkardı çorba parası yoksa sofyaya karakola gideriz diye tutturdu 50 euro ya saldılar 

Toplam Hit: 2923 Toplam Mesaj: 28
almanya