folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Altın Fiyatları Uygulamamı Yayınladım.

Altın Fiyatları Uygulamamı Yayınladım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    byugr bunu yazdı

hocam şahsi görüşüm uygulama ikonu çok basit duruyor daha sade ve yazı boyutu biraz daha küçük olabilir. birde uygulama içerisindeki altlı üstlü reklam sanki fake sadece reklam için yapılmış sayfa hissi uyandırdı üst kısımdaki kalkarsa daha iyi olur kanaatindeyim. kolay gelsin 

Yorumun için teşekkür ederim hocam tamamdır o şekilde düzenleme yapacağım

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Altın, her zaman yükselir ve her zaman garanti dir. Bankalara, finans sistemine, Devletlere güvenmeyenler için ,en garantili yöntemdir. Ama ülkemizde dahil dünyada altın, Taşıyıcı(sı) geçerli Para birimlerinin kontrolündedir. Ons, altının ifade birimidir ve dolar ile ölçülür, dolayısıyla dolar eşittir altın dersek yanlış olmaz. ülkemizde dolara anlık tepki verdiği gibi, kendi haline refleks verdiği olmuştur. Serbest piyasa ve Devletin kontrolü tartışmalı olduğu için, farklılıklar her zaman görülmektedir. 

HeyyaMola ^^, Dünyada ülkeler bazında Bankalar, Merkez Bankaları üzerinde kimde ,ne kadar altın var, yaklaşık olarak öğrenebilir miyiz? yastık altı altınlar önemsiz var sayıyorum. Bir de bu Merkez bankası vatandaşına Doğrudan farklı ölçülerde ya da Gram,çeyrek,cumhuriyet,külçe satıyor mu. İmtiyaz sahibi olmak önemli mi,Ya da miktar. Randevuyla mi satılıyor. 

RitmFarbRacourci tarafından 27/Mar/19 14:12 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Dolar. euro. altın .petrol  .dx. bist 100 . Zar . Sterlin .  Böyle 10 tane seçip alt alta görme şansımız olsa güzel olurdu . 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

altin ne zmn yukselir altin var bozucam biraz

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Altın her zaman yükselir ve her zaman garanti dir bankalara finans sistemine devletlere güvenmeyenler için en garantili yöntemdir.ama ülkemizde dahil dünyada altın taşıyıcı geçerli para birimlerinin kontrolündedir ons altının ifade birimidir ve dolar ile ölçülür dolayısıyla dolar eşittir altın dersek yanlış olmaz ülkemizde dolara anlık tepki verdiği gibi kendi hali ne refleks verdiği olmuştur serbest piyasa ve devletin kontrolü tartışmalı olduğu için farklılıklar her zaman görülmektedir. 

müdür ons kütle birimidir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Verileri nerden çekiyorsun?

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Verileri nerden çekiyorsun?

Pm attım hocam. Api şeklinde yayınlanmadığı için doğru olmaz buraya yazmam. 

Ayrıca Flutter öğrenip  geliştireyim diyorum bakalım

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Ufak tefek arayüz değişikliği yaptım. Yine fikirlerinizi bekliyorum. Şu an aktif 112 kişide uygulama var toplam da 700 indirme oldu

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

selam hocalar, uygulama az cok para bırakıyor, tüm zamanlarda bıraktığı ücret aşağıda 1 senelik. Şu an etkin olarak 218 kişide yüklü , az olabilir fakat bunu geliştirmek istiyorum kullanıcılara günde maksimum 1-2 bildirim gönderip uygulamaya girip haberi ya da fiyat bilgisini okusun. 

Önüme şöyle bir engel geliyor,  ben bu uygulamayı en başta Thunkable ile yaptım yani sürekle bırak ile o yüzden cok sey kısıtlı.

Sizce uygulamayı bastan kotlin veya react-native ile yazıp sıfırdan mı baslayayım ? yoksa böyle devam mı etsin.

ya da sıfırdan kotlin ile yazıp aynı uygulamanın üzerine yeni sürüm olarak yüklemek istediğimde package nameler farklı olduğunda ama keystore aynı olsa sorun olur  mu ?

EmQceR tarafından 01/Nis/20 14:31 tarihinde düzenlenmiştir

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Dolar. euro. altın .petrol  .dx. bist 100 . Zar . Sterlin .  Böyle 10 tane seçip alt alta görme şansımız olsa güzel olurdu . 

sadece Altın fiyatları değil ama "Foreks" (forex değil) adlı bir uygulama var, bu uygulamada sözünü ettiğin ~ 6-8 tanesinin alış-satışı-değişimi görebiliyorsun.

RitmFarbRacourci tarafından 01/Nis/20 17:56 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 4689 Toplam Mesaj: 21
andorid altın fiyatları