folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Altın Hesabı İçin Hangi Bankayı Tavsiye Edersiniz

Altın Hesabı İçin Hangi Bankayı Tavsiye Edersiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

altın hesabı, al -sat  için en uygun banka hangisidir, makas oranı hangisinin daha düşük yada hesap işletim ücreti kesmeyen, hatta gerektiginde telefon ile internet bankacılıgını kullanarak işlem yapılabilecek

kullananlar kendi çalıştıkları bankaları yada bilgisi olanlar burada paylaşırsa sevinirim

:) mutluyum, huzurluyum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    buruksu bunu yazdı

altın hesabı, al -sat  için en uygun banka hangisidir, makas oranı hangisinin daha düşük yada hesap işletim ücreti kesmeyen, hatta gerektiginde telefon ile internet bankacılıgını kullanarak işlem yapılabilecek

kullananlar kendi çalıştıkları bankaları yada bilgisi olanlar burada paylaşırsa sevinirim

şuan hepsinde var telle internet bankacılığı hocam 

ben altında ziraat ve işbankı kullanıyordum , altın tabanı görünce ziraat bankası anında altın satışını durdurdu.iş bankta sıkıntı yaşamadım hiç ama ondada altın hesabı takibini tam yapamıyorum, ne zman aldım kaça aldım vs vs - belkide ben beceremedim- sadece kaç gr var hesapta ve son 3 alım fiyatım onu görebiliyorum, ama ziraatte toplam kar-zarar tarzı görebiliyorsun

ama ben genel olarak ziraatten uzak dur derim

edit:

aşağıya bakarsak alış-satış arası fark en az ile çalışmak en mantıklısı olur tabiki akbank daha mantıklı gibi

kaynak http://www.doviz.com/

piradomim tarafından 09/Ara/13 22:21 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

finansbank değil 3 tl fark var alımla satım arasında bilgin olsun. bildiğim kadarıyla müridin biri ziraati tavsiye ediyordu. şu altın alım zamanı diye konu var oraya bakabilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

finansbank değil 3 tl fark var alımla satım arasında bilgin olsun. bildiğim kadarıyla müridin biri ziraati tavsiye ediyordu. şu altın alım zamanı diye konu var oraya bakabilirsin.

valla o konuların üstünden geçtim bi sefer  vakıfbank diyen var denizbank daha az diyen var ama deniz bank hesap işletim ücreti alıyormuş,  aslında konuyu asıl açmamın amacı işlem yapanlardan tecrübelerini almak

buruksu tarafından 09/Ara/13 22:37 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Garantiden alan tek kek benim sanirim

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

şeyh kafanda bi banka varmı, en uygunu  hangisi, makas oranı düşük bi banka seçip hesap işletim ücretimi ödeyelim yoksa az bişii makas oranını yüksek tutup bedava hesap hizmeti veren bankalarımı seçmeli

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

konu dışı ama altını takip edenlere bi sorum olacak bu hafta kredimi kapatmak için altın satacağım 5000 tl 10 ay vadesi var ama şu an altın düşük parça parça bozdursam yükselirmi yoksa düşükmü devam eder ne kadar zarar ederim bu işten bi akıl verin bakiyim.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

konu dışı ama altını takip edenlere bi sorum olacak bu hafta kredimi kapatmak için altın satacağım 5000 tl 10 ay vadesi var ama şu an altın düşük parça parça bozdursam yükselirmi yoksa düşükmü devam eder ne kadar zarar ederim bu işten bi akıl verin bakiyim.

ben altın konusunda tecrübeli degilim bi kaç aydır göz ucuyla takip ediyorum ama zamandır düşüşte bu kadar zamandır düşük durunca bugün yarın ufak tefek hareket olur diye düşünüyorum o yüzden yarın altın hesabı açayım diyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

işbankası http://www.isbank.com.tr/content/TR/Fiyat_ve_Oranlar/Altin_Fiyatlari-1514-364.aspx

gün içinde bakarsan bankaları daha rahat değerlendirirsin. Alım-satım arası fark en az olana bak. Bir de bazı bankalarda internetten ya da telefondan küsüratları alım satım yapamıyorsun (anca şubeden yapabiliyorsun )onlara bak derim.

der die das
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXeLanS
    eXeLanS's avatar
    Erkek

hocam ben iş bankasını kullanıyorum ama makas aralığı en iyi olan banka şekerbank.Bence altın işine hiç bulaşma iki seferdir kredi çekip altına yatırdım dünya zarar.Eskidendi o altından zarar etmezsin lafı şimdi altında borsa gibi olmuş..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Benim de bir sorum olacak mesela bankada 100 gram altınım var. Vezneye gidip hadi bana 100 gram altınımı ver dersem verirler mi? TL ye cevrilsin istemiorum ama, satış kurundan tlye çevirme bana dicem. Altınımı ver dicem, git külçeden erit naparsan yap, Olur mu ole? İlle satış kazığı yemelimiyim?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 4979 Toplam Mesaj: 27