Altın Oran Ve Kabe Mucizesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek

Arkadaşlar gerçekten çok ilgimi çekti ilginç bir video paylaşmak istedimm

http://www.vimeo.com/3414223

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Kabe bir mucize degil Hz. Ibrahim tarafindan insa edilmis, yikilmis tekrar insa edilmis bir yapittir. Hamdolsun Allah'i bulmak icin mucize aramaya gerek yoktur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kabe bir mucize degil Hz. Ibrahim tarafindan insa edilmis, yikilmis tekrar insa edilmis bir yapittir. Hamdolsun Allah'i bulmak icin mucize aramaya gerek yoktur.

ewt dediğin doğru  Allah'i bulmak icin mucize aramaya gerek yok ama İbrahim As kendi başına değil Allahın Sevkiyle yapmışştır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Bunu inkar eden yok zaten.

Her insan Allah'in sevkiyle hareket eder.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dontscratch
    dontscratch's avatar
    Erkek
    duymuştumda bu kadar çok yerde oldugunu bilmiyodum acaba ne gibi bi önemi var bu sayının

´´Türkiye, Atatürk´ü Allah´a borçlusun, geri kalan herşeyi Atatürk´e...´´
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek

dontscratch bunu yazdı:
    duymuştumda bu kadar çok yerde oldugunu bilmiyodum acaba ne gibi bi önemi var bu sayının

ilk başlarda izahını yapıyo dinleidysenn

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

daha neler.... neler... var öğrendikçe ağzım açık kalıyor.

çok süper bu konuya merakı olanların numeroloji kitaplarını almasını tavsiye ederim.

edit : paylaşım çok süper tamamı çıkınca mutlaka bakacağım çok sagol.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

demek siz altına tapıyorsunuz?

gerçekten bunu yy.lar sonra açıkça ifade edebilmeniz beni şaşırttı :D eskiden bunu diyenleri asarlardı..

''Sizin Taptığınız Tanrı Benim Ayaklarımın Altındadır' dememişti boşuna üstad muhiddin arabi.. oysa ki ama adamı anlamadılar astılar... daha sonra yavuz sultan selim anladım sandı ama oda anlamamıştı.. gerçek daha başkaydı... ama bi önyargıyı yıkmak, romayı yıkmaktan daha zor işte ne yaparsın...

neyse ben bu konuda daha önce yorum yapmıştım zaten >>> http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=1&folderid=81177 

Ayrıca çok şekersin :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Spacheata  sanirim daha olmayacak gibi sende soylemeyecek gibisin su basliginda yazdigin konu hakkkindaki sonuclari.. amma devrik oldu yaw :P

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

omuz uzunluğu nu bel uzunluğuna böldüğünüzde 1.618 çıkıyorsa kusursuz diye 2 ay önce erkek dergisinde makale vardı:)

https://t.me/pump_upp
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Dar kafalı insanların, açıklayamadıkları şeyleri bunlardan kaynaklanan dayanılmaz merak duygusundan kurtulmak için ilahi güçlerle ilişkilendirmelerinin bir sonucu sadece...

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 5052 Toplam Mesaj: 24