folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Alzheimer İlacı Bulduk! Rusyadan Güzel Haberler..

Alzheimer İlacı Bulduk! Rusyadan Güzel Haberler..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hürriyet Gazetesinin haberidir ;

“Alzheimer ilacı bulduk” anonsu Rusya’nın Sibirya bölgesinde bilim şehri olarak bilinen Novosibirsk Organik Kimya Enstitüsünden geldi. Resmi RIA ajansına yeni geliştirilen ilaçla ilgili bilgi veren Prof. Dr. Maksim Hotimçenko, “Organik Kimya Enstitüsünde yaptığımız deneyler sırasında Alzheimer hastalığına çare olabilecek materyal elde ettik.  

Haber linki ( Haberin Devamı ) : http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/saglik/28100738.asp

Hava muhalefeti dolayısı ile internet gidip geliyor bakamıyorum şu anda. Şimdi bu haber doğrumu yalanmı yoksa açıklama aynen bu şekildemi bilmiyorum ama çok güzel bir haber. Bunun yabancı yada orjinal kaynaktan açıklamasını bulan bi zahmet eklesin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Biraz komplo teorisi gibi gelecek ama aids, kanser gibi ölümcül hastalıkların tedavi ilaçlarının şu anda bulunduğunu düşünüyorum. Fakat ilaç firmaları daha fazla ilaç satıp kar etmek için bu ilaçları piyasaya sürmüyor, ellerinde tutuyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

haberi yazan kişi ne kadar hızlı haber yapmış bilmiyorum ama hiç bir rus veya yabancı haber sitesinde göremedim.

Converse giyen uzaylı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Biraz komplo teorisi gibi gelecek ama aids, kanser gibi ölümcül hastalıkların tedavi ilaçlarının şu anda bulunduğunu düşünüyorum. Fakat ilaç firmaları daha fazla ilaç satıp kar etmek için bu ilaçları piyasaya sürmüyor, ellerinde tutuyorlar. 

komplo teorisi falan değil insanoğlunun para için yapmayacağı orospu çocukluğu yoktur buna sağlığın en hayati kısımları dahil,

en basitinden insan vücudunun büyük bölümüyle ilgili kökhücre çalışmaları devam ediyor ve çoğundada başarılı sonuçlar alındı fakat gelgelelim saç dökülmesi gibi insanın estetik kaygılarından dolayı para harcanımını hiçe sayacak sektörlerde sadece basit bi hormonun neden olduğu bu problemin çözümü hernedense yıllardan beri yerinde sayıyor niye ?

kozmetik ürünlerinin, plastik cerrahinin vs büyük bölümünün saç/kıl üzerine olduğu sistemde kalıcı bir tıbbi icat çıkaranın anasını siker ocağını söndürürler,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

ulan öyle bi şey olsa bangır bangır her yerde haber olurdu, hiçbir yerde göremedim 

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

bu hastalık kadar pis bişey yok, allah kimseye vermesin. Bizim dedemiz ahlzheimer hastası yaşayan bilir bunu.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı

bu hastalık kadar pis bişey yok, allah kimseye vermesin. Bizim dedemiz ahlzheimer hastası yaşayan bilir bunu.

Evet birisinde görmüştüm 30 sene önceki olayı yarım saat önce olmuş gibi anlatıyorlar fakat 10 dakika önce olmuş olayı unutuyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek
    Zodiac bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

komplo teorisi falan değil insanoğlunun para için yapmayacağı orospu çocukluğu yoktur buna sağlığın en hayati kısımları dahil,

en basitinden insan vücudunun büyük bölümüyle ilgili kökhücre çalışmaları devam ediyor ve çoğundada başarılı sonuçlar alındı fakat gelgelelim saç dökülmesi gibi insanın estetik kaygılarından dolayı para harcanımını hiçe sayacak sektörlerde sadece basit bi hormonun neden olduğu bu problemin çözümü hernedense yıllardan beri yerinde sayıyor niye ?

kozmetik ürünlerinin, plastik cerrahinin vs büyük bölümünün saç/kıl üzerine olduğu sistemde kalıcı bir tıbbi icat çıkaranın anasını siker ocağını söndürürler,

Saç dökülmesinin çaresi çoktan bulundu hocam.piyasada doğum kontrol hapları var.yan etkisi var bu hapların vucutda killanma yapıyor..bide ayriyetten satılan bir saç kremi var .ikisini karıştırip kafana surdugunde tek seferde dökülme duruyor.neden ilaç olarak piyasaya surm uyorlar bilmiyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    zorbaa bunu yazdı
    Zodiac bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Saç dökülmesinin çaresi çoktan bulundu hocam.piyasada doğum kontrol hapları var.yan etkisi var bu hapların vucutda killanma yapıyor..bide ayriyetten satılan bir saç kremi var .ikisini karıştırip kafana surdugunde tek seferde dökülme duruyor.neden ilaç olarak piyasaya surm uyorlar bilmiyorum.

doğum kontrol değil finasterid maddesi içeren prostat ilaçları olnlar, ayrıeten yan etkileri var ve etkiside geçici, bi 10 yıl sonra etkisi olmuyor, diğeride minoxil maddesi içeren spreyler vs var onlarda saçı sadece geçici sürede idare ediyor,

yani kalıcı bir çözüm yok, saç ekimi desen ne doğallık nede dönör yeterliliği herkeste aynı değil,

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

benim dediğim doğum kontrol hapı.karışım yapıp kafaya suruyon.1Saat sonra yikiyorsun.2 sefer kullandım dökülme tamamen durdu.10 sefer falan yapanlarda  yeni saçlar çıkmış.saçlarım çelik gibi oldu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    zorbaa bunu yazdı

benim dediğim doğum kontrol hapı.karışım yapıp kafaya suruyon.1Saat sonra yikiyorsun.2 sefer kullandım dökülme tamamen durdu.10 sefer falan yapanlarda  yeni saçlar çıkmış.saçlarım çelik gibi oldu.

hoju dht hormonunun tahrip ettiği kökler sadece dhtblocker ilaçlarla tedavi edilebilir senin dediğin uygulama androgenetik alopsi(erkek tipi saç dökülme) için  bi faydası yok saç sadece içten beselnmesiyle onarımı mümkündür, onun dışında yılan yağı bademyağı doğum kontrol hapı vs sadece mevsimsel yada yetersiz beslenmelerden kaynaklı dökülmeler için faydalı olabilir,

Toplam Hit: 2238 Toplam Mesaj: 18