Amatör Fotoğraflarım-5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Çok hoş fotoğraflar :)

Koyunlu olan bana kasap dükkanlarını hatırlattı.. Nerdeyse tüm kasaplarda bu tarz bi resim bulunuyo :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Burası neresi güzel yere benzio 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

cihan görde feyz al :|

kontra bisiklet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Resimlerden bursada çekilende var sanırsam zafer plaza falan çıkmış . Her zaman fotoğrafçılığa ilgim oldu fakat bir türlü şu makinelerden alıcak kadar param olmadı umarım birgün bende alıp başlarım . Resimler çok güzel olmuş yenilerini bekleriz hocam .

Edit büdüt : Zaten fotolar bursada çekilmiş daha yeni okudum :D

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

demek istediğim olay bu.renkler çok canlı ve gerçek.bende de foto mak var fakat çekilen fotolar bu kadar canlı cıkmıyor.anladıgım kadarıyla fotolar hdr.ben hdr programını açamıyorum o ayrı dava.açmaya çalıştıgım zaman bilgisayar hata veriyor çözemedim.onun dışında makinede polarize filitre var mı ? son olarak eet son foto benimde hoşuma gitmedi..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheWorm
    TheWorm's avatar
    Erkek

5. foto tablo gibi olmuş hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

sen amatör olabilirsin yalnız makine profesyonel görünüyo hocam fotolar gayet hoş selametle ...

Hayırlısı...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nerogzay
    Nerogzay's avatar
    Erkek

fastottoman bunu yazdı:
    -----------------------------

tosun bunu yazdı:

abi makina alamıyoruz kursamı gitcez bide :)

kursa gidin dememin sebebi kursta kendini tanıyosun fotoğraf anlamında ne çekmek istiyosun portre,manzara,konu filan..

inşlh güzel bi makina sahibi olursun bende bu makinamı borca girerek aldım hala ödüyorum.

koyunlu foto 3 haftadır benimde masaüstümde dinlendiriyo adamı :) 

----------------------------

Azmedersen alırsın hocam bende 3 sene once zenitle basladımhep halyalını kurdum dlsrnin simdi ikinci bi el buldum 700e isteyince oluyo bi sekilde :)

Her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönme ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

ileride bende cok şık bir fotograf makinesi alip bu tür fotolar çekeceğim..

Bu topraklarda çekilesi çok güzel yerler var :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

2 numarada biraz kadraj ve kompozisyon hatası var

6 Numarad kadraja gereksiz bir obje ( :)))  fotoğrfçı ) girmiş

Ama genelde güzel karaler yakalmışsın...

Eskiden PERUTZ diye bir film vardı güzel canlı renk verirdi onlara benzemiş...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 4068 Toplam Mesaj: 22