Amatör Telsizcilik Eğitimi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Kiyi emniyetinin sınavı var abi ekim de diye hatırlıyorum yüzde 70 i eski çıkmış sorular sınavlara bak sonra sınava gir direk alabiliyorsun sertifika sonrası taşıma serbest dinleme serbest sana izin verilen kanallardan konuşmak serbest fakat izin verilmeyen kanallardan mandal atarsan güle güle 🤣

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek

Burda varsa Amatör Telsizci arkadaşlar, abiler, ablalar bi özel konu açılıp altında toplansak güzel olmazmı ? Belki yakın bölgelerde olan varsa buluşup güzel bir etkinlik hoş sohbet muhabette yapılabilir hem diğer mürid arkadaşlara Amatör Telsizcilik Hakkında bilgi vermişte oluruz.

TA5IKY 73 Şuanki ( Lokasyonum İzmir )

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Millet Selam,

Telsiz konusunda daha ayrıntılı eğitim almak istiyorum. Trak ve Antrak var, oralarla da iletişime geçeceğim ama öncelikle burada kimse var mı öğrenmek istedim.

Nerelerden eğitim alınabilir, ne şekilde çalışılabilir? Sertifika nasıl alınır, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Teşekkürler.

benim var bir ara almıştım bir hevesle... o yüzden şimdi sormak istiyorum bu belgeyi almak ismenini asıl amacı nedir_?

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Müridlerden biri instagramda bende ekli ve telsiz konuşmalarını filan paylaşıyordu nick name hatırlamıyorum ama başlığı görürse gelir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Telsizden karı kız düşüyor mu?

Şaka şaka. Telsizden resmi agizla konuşma yapmaktan keyif alan var mı, açıkçası başkaları da dinlediği için telsiz konuşması yapmak bana çok cazip gelmiyor. Seven neden seviyor?

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 2173 Toplam Mesaj: 16
amator telsizcilik