Amazon Prime Türkiye'de 7.9 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Benim Kargo iki günde gelmişti helal olsun dedim

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

The Office izliyorum genel olarak altyazı sorunu yok ama ara ara bazı bölümlerde altyazı eklemişler orası can sıkıcı oluyor.

Arkadaş ondan sonraki bölüme eklemissin madem o bölümü niye geçtin

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı

The Office izliyorum genel olarak altyazı sorunu yok ama ara ara bazı bölümlerde altyazı eklemişler orası can sıkıcı oluyor.

sıfırdan 6.sezonun yarısına kadar geldim daha altyazı eklenmeyen bölüme hiç denk gelmedim.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı
    OverLord bunu yazdı

sıfırdan 6.sezonun yarısına kadar geldim daha altyazı eklenmeyen bölüme hiç denk gelmedim.

2. Sezon 1. Bölümde yok 

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı
    sir bunu yazdı
    OverLord bunu yazdı

2. Sezon 1. Bölümde yok 

Yanlış çeviriler de var mesela 'like' hoşlanmak anlamında kullanıldığı yerde benzemek olarak çevirmiş çok acemice hatalar var bunun gibi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Ücretsiz kargo derken? Amerikaya tshirt yollucaktım tam da hayvan gibi fiyat çekiyorlar ama sanırım buradaki ücretsiz kargo o kapsamda değil? 

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Ücretsiz kargo derken? Amerikaya tshirt yollucaktım tam da hayvan gibi fiyat çekiyorlar ama sanırım buradaki ücretsiz kargo o kapsamda değil? 

Ücretsiz kargo siparişlerin için geçerli hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek

Bedava. Kullanmam herhalde ama yine de aldım. x)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Nikoteen bunu yazdı

hoca burdan bunu nası çıkardın ya asdfasdf 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

mr robot izliyorum bazı bölümlerde ı harfini göstermiyor

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 11330 Toplam Mesaj: 91
müzik kitap amazon netflix