folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Amazon.Com.Tr'dan Ürün İadesi Aldım - Kulaklık Önerisi

Amazon.Com.Tr'dan Ürün İadesi Aldım - Kulaklık Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Steelseries Arctis 1 wireless kulaklık aldım amazon tr den. 2 3 ay kullandım. çok nadiren de olsa bağlantı kopup geliyordu sıkıntı olmuyordu.

daha sonra mikrofonu bozuldu servise gönderdim. mudaili veya aynısı olmadığı için iade onayı verdiler.

amazonla görüştüm ürünü gönder paranı iade edelim dediler. buraya kadar sıkıntı yok.

zamanıda 850 liraya aldığım kulaklık şuanda amazonda 1150 lira. iadeyi alıp yüksek fiyattan tekrar satın alımımdan sonra aradaki farkı kartıma iade edecekler. aynı kulaklık yine 850 liraya gelecek.

kulaklık kaliteli mi; evet. fiyatı 850 lira eder mi hayır. çoklu platformda kullanılabildiği için bu kadar fiyatı fazla olsa gerek diye düşünüyorum. gel gelelim nintendom yok. ps yok. androidde de beklediğim gibi bir kullanımı yok. mic'i aramalarda kullanamıyorum. sadece discord'da konuşurken kullanabiliyor. PC kısmı tatmin edici, android kısmı değili.

Biraz uzun oldu dert yandım. Asıl sormak istediğim;

* Sizce yeni fiyatı 1150 lira olan Arctis 1 Wireless'ı tekrar 850 liraya alayım mı?

* 850 lira iademi alıp başka kablosuz sadece pc de kullanabileceğim daha kaliteli bir kulaklık mı alayım?

RotKerim tarafından 21/Oca/21 22:29 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Kablolu hyperx Cloud 2 aldım canavar canavar. Ben de çok istedim kablosuz almayı ama bağlantı kopar, gecikme olur şu olur burnum boktan çıkmaz ben de kanser olurum diye almadım. İyiki de almamışım. 

kablolu ister misin bilmiyorum ama hyperx Cloud 2 tavsiye ederim. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Kablolu hyperx Cloud 2 aldım canavar canavar. Ben de çok istedim kablosuz almayı ama bağlantı kopar, gecikme olur şu olur burnum boktan çıkmaz ben de kanser olurum diye almadım. İyiki de almamışım. 

nu gerçek 7,1 mi? sanal mı

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

nu gerçek 7,1 mi? sanal mı

7.1 sesi stereo kaynak üzerinden simüle ediyor. Cloud 2 alınabilir bir kulaklık ama sanal 7.1'i için değil, stereo ses kalitesi, konforu, malzeme kalitesi gibi çok daha elle tutulur yanları var.

kendi ses kartı var, 7.1 açma kapama düğmesi var vs 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Corsair HS60 var mikrofonun ses yansıtması haricinde o kadar memnunum ki daha önce Arctis 3 v1 de ses duymuyormuşum resmen. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ürünü misliyle değişmek durumundalar. muadili olmak zorunda değil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

zamanıda 850 liraya aldığım kulaklık şuanda amazonda 1150 lira. iadeyi alıp yüksek fiyattan tekrar satın alımımdan sonra aradaki farkı kartıma iade edecekler. aynı kulaklık yine 850 liraya gelecek.

şu kısım çok kötü ya. Öneceden götümüzü yırtardık para iadesi versinler de başka seri daha yeni bir şey alalım diye. Şimdi tam tersi oldu amk. GEçen adamın birisi decatlon da koşu bandı için veriyordu aynı kavgayı. La koşu bandı la ne kadar enflasyona uğrayabilir amk şeyi,. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

arctis 3 var bende. arkadaş bu kadar suni bir ses olamaz. bas zaten hak getire.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

anker soundcore strike 3 

bu kulaklık nasıldır acaba kullanan oldumu hiç.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

ürünü misliyle değişmek durumundalar. muadili olmak zorunda değil.

Kesin bilgi mi? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

şu kulaklıklarla oynardık şimdi neler var nerden nereye

acab tarafından 22/Oca/21 12:14 tarihinde düzenlenmiştir

cccyyyzzz
Toplam Hit: 1570 Toplam Mesaj: 13
kulaklık steelseries