folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Amd İslemsin Isınıyor Cok Sıcak Dahada Sıcak Olucak

Amd İslemsin Isınıyor Cok Sıcak Dahada Sıcak Olucak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiL_CaT
    LiL_CaT's avatar
    Erkek
    Evet iki saat acık durunca 55-60 derece filan oluyor ne yapmam lazım...Bu kadarda ısınır mı yakında kaynıyacak die korkuyorum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    intelden sasmayacaksin :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

öle triplere girmeyin gladio bey intel die.. bak sizin gibi bi holyone abim vardı.. şimdi AMD diyle yatıo AMD yle kalkıo.. :)

hiç bişe olmaz..

board fazla ölçüodur yada yanlış gösteridur.. 80 dereceye ye kadar yolu var.. geçen gün bi salak geldi firmaya.. 51 derece cok sıcak dedi.. yok dioz sıcak dio..

çüzdana 50$ sıkısmış enayinin teknik servis ücreti+zalman fan+kasa fanı.. çıkartınca düzeldi 50$ :DD

bi biosu update yap düzelir.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiL_CaT
    LiL_CaT's avatar
    Erkek

Siz Hala  İNTEL kullanıp mutsuz mu kalmak istiyorsanız.Saygı Duyarız

AMD ile Yatar AMD ile Kalkarız...Çünkü Hepimiz Psikopatız...zuhahaha

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

öle triplere girmeyin gladio bey intel die.. bak sizin gibi bi holyone abim vardı.. şimdi AMD diyle yatıo AMD yle kalkıo.. :)

vay vaay.. holy şimdi AMD ci mi oldu yani. bi aralar "tatilde bilgisayarı fişe soktum, işlemci dışında herşey yandı. intel den şaşmam" falan diodu yanlış hatırlamıosam. iyi valla sevindim yani.

ayrıca bildiğim kadarıyla silisyum transistorler 85 dereceye kadar dayanabiliyo. yani yanma sorunuyla karşılaşacağını sanmam. ancak ısı işlemcinin performansını düşürebilir.

tavsiyem COOLER MASTER CP5-8JDIF-0L  fan al. 10-11$ bişeyler. amd 3200+ ya kadar destakliyo. ya da biraz paran varsa COOLER MASTER HAC-V81 Xdream al derim. (fan hızını kendin ayarlayabiliosun. gerçi bir PCI slota mal oluyo ama olsun. değer) yaklaşık 16-18$ arasında.

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

bi daha yanar sa

bu sefer tam AMD düsmani olur seyh Allah muhafaza ,amdci duymasin :)

Laaaaaan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    kabus bunu yazdı:

bi daha yanar sa

bu sefer tam AMD düsmani olur seyh Allah muhafaza ,amdci duymasin :)

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Aqa Ben Bu AMD yi Anlamıyorum Ya Ben Bi Boh Dan Cakmıyorum..

Bizim Bi Arkadas AMD işlemci aLmıs [ Hadi Ya Diceksiniz  :) ]  2100 Hızında.. Tamma Güzel Bilgisayar Açılınca Falan AMD 2100 Yazıyor.. Ama  Çalışırken 1100 Hızında Çalışmaya bAşladı DAha Sonra Biraz Oynadık Kurcaladık Falan Ayarlarını Yaptık 1400 Hızına Cıktı.. Bende bunu Anlamıyorum NEden 2100 Diyorda 1100 Le Calısıyor Başka Bilmeyen Adam aLsa 1100 De Kalacak Biz 1400 E cıkardıq..

Bu Sorum Renegadelialien abiye : )

Bunu Nasıl Tam  Kapasite Calistirabiliriz..

İntel 2,8 Yazıyor 2800 Le Calisiyorda AMD 2100 Yazıyor Neden 1100 Le Calisiyor...

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

o işlemci 133 mhz de calışır :D

biosdan fsb yi 100 den 133 e cek düzelir.

amd anlamandan değil. donanım anlamandan kaynaklanıor ::( sevdiğimden böle konusuorum bilosun ;))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek

Ewet AnLıyorum  

Ben O nu  133 e cıkaram birini bişey yapacam Bunarlın Hepsini Ben Mi  Yapacam :)

Boşwer 1400 De Kalsın :) Genende Sağol

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

a.k. pc 19gün açık kaldı inanmayan varsa network iconunun screen ine var en son Power dayanmadı kapandı işlemcide tık yok.

Amd die for you:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 6122 Toplam Mesaj: 31