Amerika Turist Vizesi Alabilmek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar, bir kaç schengen bölgesine gittikten sonra bu aralar amerika hevesi sardı beni. Pasaport sürem daha var hazır pasaport varken amerikaya turist vizesi almak istiyorum.

sormak istediklerim ,

gidiş tarihim henüz belli değil, vizeyi şimdi almak istiyorum çünkü en az 10 yıllık veriyorlarmış diye biliyorum bu doğru mu ?

istanbul avrupa yakasında tavsiye ettiğiniz vize danışmanları var mı ? uygun bütçeli olan :)

yardımlarınız için teşekkürler

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

vize olayını yanlış biliyorsun hocam şu sıralar vizeler biraz sıkıntılı 3 kere iş seyahitine giden bir arkadaşımı bile öttürdüler

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Doğrudur hocam öyle duymuştum. Vize alan arkadaşlar var ise netleşir şimdi herşey

Not ; istanbul da önerebildiğiniz vize danışmanları varsa çok öpmeyen paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar :)

Ransack tarafından 15/Haz/16 12:07 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek

Ben geçen sene aldım. Bu kadar kolay olmasına da şaşırdım açıkçası. 10 senelik veriyor amerika vizeyi.

Bence danışmana filan para verme boşuna. Bütün evrakları sana toplatıp üzerine birde para alıyorlar. İptal edebileceğin şekilde uçak bileti ve otel rezarvasyonunu yap, vizeyi alınca iptal edersin. Adamlar zaten gerekli evrakları, ne yapman gerektiğini filan internette anlatmışlar güzelce. Online bir formları var onu dolduruyordun. Randevunu alıp evraklarınla gidiyorsun, girişte hangi dilde mülakat istediğini sorurlarsa türkçe de. Çat pat türkçe konuşan bi amerikali memur ile konuşuyorsun içeride. Neden gidiyorsun filan tarzı sorular soruyor. Turistik dersin oldu bitti. Tabi at hırsızı gibi gitme, normal insan gibi giyin bir sorun yaşamazsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

kendim yanlış yapıcağımı hissediyorum hocam :) o yüzden az öpen bir danışmanlık bulursam önmüüzde ki hafta başvurmayı planlıyorum. Tavsiyesi olan var mı ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

aynen 10 senelik veriyolar fakat ilk gittiginde max 6 ay sonraki gidislerinde max 3 ay kalabiliyosun

edit: isine yarayabilir belki : http://www.geziko.com/blog/amerika-vizesi-hakkinda-bilmeniz-gereken-10-sey/

hackingo tarafından 15/Haz/16 13:10 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

teşekkürler hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Danismana para yedirme otel islemedir ds belgesidir kendin yaparsin yanlis yapcak birsey yok zorlandigin kisimda yaz yardim ederim.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

her ay bir ton insan geliyor turist vizesiyle buraya. arkadasin dedigi gibi 10 yillik vize veriliyor ama ilk gidisinde maximum 6 ay kalabiliyorsun. tekrar turkiyeye giris cikis yapman lazim.

danismanlik sirketine niye para verdigini ben de anlamadim? hersey acik secik yazili zaten, anlamadigin kismi burada konu ac, yardim edelim. 

All I need is a possibility.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Önceki giriş çıkışlar artı kazandırır, anlatacaklarını iyi kurgula.

Örneğin; "doğu yakasını gezeceğim önce çocukluktan beri hayal kurduğum Disneyland'a (Orlando) oradan Miami'ye gideceğim South Beach'te tatil yaptıktan sonra hayatım boyunca merak ettiğim Özgürlük Anıtı'na gideceğim ve 3 gün de NY'da kalacağım" gibi.

Örnek Soru ve Vermen Gereken Cevaplar

1. Finansmanı kim sağlayacak = 2 yıldır para biriktiriyorum, banka hesap cüzdanımda görebilirsiniz xxx USD var.

2. Nerede kalacaksın? = Hostellerde kalacağım.

3. Nereye gideceksin, kaç gün kalacaksın? = Yukarıdaki gibi kurgu yap.

4. Güler yüzlü ol.

5. Takım elbise ya da şık bi gömlekle git.

6. Saç sakal traşını ol. 

7. Heyecan yok.

Başarılar.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı

Önceki giriş çıkışlar artı kazandırır, anlatacaklarını iyi kurgula.

Örneğin; "doğu yakasını gezeceğim önce çocukluktan beri hayal kurduğum Disneyland'a (Orlando) oradan Miami'ye gideceğim South Beach'te tatil yaptıktan sonra hayatım boyunca merak ettiğim Özgürlük Anıtı'na gideceğim ve 3 gün de NY'da kalacağım" gibi.

Örnek Soru ve Vermen Gereken Cevaplar

1. Finansmanı kim sağlayacak = 2 yıldır para biriktiriyorum, banka hesap cüzdanımda görebilirsiniz xxx USD var.

2. Nerede kalacaksın? = Hostellerde kalacağım.

3. Nereye gideceksin, kaç gün kalacaksın? = Yukarıdaki gibi kurgu yap.

4. Güler yüzlü ol.

5. Takım elbise ya da şık bi gömlekle git.

6. Saç sakal traşını ol. 

7. Heyecan yok.

Başarılar.

hocam ne guzel yazmissin :)) Adam guya espiyonaj yapmaya geliyo da buna kilif bulmaya calisiyoruz gibi sanki. Cocuklugimdan beri hayalim orlando, miami :) 

Abd den bir adres vermesi yeterli. Arkadasimi gormeye gidiyorum, bu kadar. Pm at benim adresi veriyim hocam, beni gormeye gel :))

Bu arada Disneyland California'da. Orlandodaki Disneyworld. Cocuklugumdan beri hayalim derken ters kose olmasin :)

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 1489 Toplam Mesaj: 11
amerika vizesi