folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Amerika Ve Dünyada İslamiyet Yükseliyor!

Amerika Ve Dünyada İslamiyet Yükseliyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

küfür etmeden düzgünce bilgilerinizi ortaya sürün. küfür ile bir şey elde edilemiyor..

bir arkadaş holy'e sen ayet yazıyordun noldu patladımı demiş. ben yazdım, holy ile beraber. sayfa sayfa ayetlerimiz vardı, tahribattan bilen arkadaşlar vardır. sonra silindi gitti tabi ama yazmak zor değil.

"Şüphesizdir ki, müslümanları kandıran muhammeddir. Her şeyi bilen schwarzdır."

kur'an da ki çoğu ayet böyle, birde o zaman yaşadıklarına göre kafasına göre ayet uydurmuş muhammed, al sana kutsal kitap.

"AHZAB 50. Ey Peygamber! Mehirlerini verdiğin hanımlarını, Allah’ın sana ganimet olarak verdiği ve elinin altında bulunan cariyeleri, amcanın, halanın, dayının ve teyzenin seninle beraber göç eden kızlarını sana helâl kıldık. Bir de Peygamber kendisiyle evlenmek istediği takdirde, kendisini peygambere hibe eden mümin kadını, diğer müminlere değil, sırf sana mahsus olmak üzere (helâl kıldık). Kuşkusuz biz, hanımları ve ellerinin altında bulunan cariyeleri hakkında müminlere neyi farz kıldığımızı biliriz. (Bu hususta ne yapmaları lâzım geldiğini onlara açıkladık) ki, sana bir zorluk olmasın. Allah bağışlayandır, merhamet edendir."

resimleri inceleyiniz.

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179107_301868043243684_1315096976_n.jpg%20

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/406331_301452249951930_1437875078_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/620606_301322579964897_773503592_o.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580876_301226146641207_2056910893_n.jpg%20

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/314863_301102949986860_372932383_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/380712_300883366675485_2065042983_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409590_300562416707580_395444600_n.jpg 

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 02:20'da schwarzseherisch tarafından düzenlendi.

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

schwarzseherisch bunu yazdı:
    -----------------------------

.......

hocam sen neden hep kopyala yapıştır gereği duyuyorsun merak ediyorum? Kendi bilgin ya da soruların ya da fikirlerin yok mu kendi cümlelerinle ifade edebileceğin ? Orada yazılanların hepsinin cevabı var ama araştırma gereği duymadığın için bir siteye bağımlı kalarak kopyala yapıştır yapmışsın..

Eğer ciddi bir sorun varsa lütfen sor ya da fikrini söyle, ben ya da bilgisi olan bir arkadaş bu konuda sana cevap verir.. Sadece kendi fikirlerinden oluşan bir soru sor, başkasının uydurup çarpıttığı şeylerden değil.. Ama merak ettiğin varsa yukarıda paylaştıkların hakkında onları da sorabilirsin .. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

unbalanced bunu yazdı:

.......

hocam sen neden hep kopyala yapıştır gereği duyuyorsun merak ediyorum? Kendi bilgin ya da soruların ya da fikirlerin yok mu kendi cümlelerinle ifade edebileceğin ? Orada yazılanların hepsinin cevabı var ama araştırma gereği duymadığın için bir siteye bağımlı kalarak kopyala yapıştır yapmışsın..

Eğer ciddi bir sorun varsa lütfen sor ya da fikrini söyle, ben ya da bilgisi olan bir arkadaş bu konuda sana cevap verir.. Sadece kendi fikirlerinden oluşan bir soru sor, başkasının uydurup çarpıttığı şeylerden değil.. Ama merak ettiğin varsa yukarıda paylaştıkların hakkında onları da sorabilirsin .. 

hahaha:D bir siteden almadım onları. bunların kaynağını bulsana? tuttugum notlardan hep bunlar.

benim konuşmama gerek bile kalmadan sizin ayetlerinizle size cevap veriyorum, bu fazlasıyla yeterli değil mi? 

=)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

sadece tek bir resime bakayım dedim 4-5 sitede çıktı. ingilizcesi de var türkçesi de var :) pek senin notlarına benzemiyor

örnek : http://galeri.uludagsozluk.com/g/kemalistlerin-kutlu-do%C4%9Fumu/

yalan yakışmıyor, hele ki bir inancı karalamak isterken böyle dalavere çevirmek ... üzüldüm senin adına

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/314863_301102949986860_372932383_n.jpg

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 02:20'da schwarzseherisch tarafından düzenlendi.

bura da allah dileseydi diyor yani yapmak isteseydi bunu da yapardı sonuç itibari ile o yaratıcı istediğin yapabilir mantık hatası nedir buna mantık hatası diyen salak acaba neye kasıt diyor çok merak içerisindeyim dileseydi istemiş olsaydı anlamını kavrayamamış gelmiş mantık hatasından bahsediyor. bir gidip IQ testi yapsın bence

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

unbalanced bunu yazdı:

sadece tek bir resime bakayım dedim 4-5 sitede çıktı. ingilizcesi de var türkçesi de var :) pek senin notlarına benzemiyor

örnek : http://galeri.uludagsozluk.com/g/kemalistlerin-kutlu-do%C4%9Fumu/

yalan yakışmıyor, hele ki bir inancı karalamak isterken böyle dalavere çevirmek ... üzüldüm senin adına

inanmıyorum:| benim notlarım dedim bak. "notlarım"

hepsi tek yerden değil, not tutulmuş, alınmış. anlatabildim mi? ben yaptım demedim, notlarım dedim.. :/

=)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bay X : hahaha:D bir siteden almadım onları. bunların kaynağını bulsana? tuttugum notlardan hep bunlar.

kaynağını bul dedin buldum :) burada kast ettiğin buydu. neyse büyütmeye gerek yok. Ben öyle anlamış olabilirim çok problem değil, daha büyük problemlerimiz var :) dediğim gibi sorun varsa buyur sor ben de cevap vermeye çalışayım..  oraya mesnetsizce yazmak yetmiyor.. bir facebook adresinden kopyalamışsın. benim bildiğim notlar genelde bilgisayarda yazılı olarak kayıtlı olur ya da defterinde.. O yüzden o tarz soruların varsa sorabilirsin. Magazinle ya da photoshop u iyi olan birlerinin hazırladığı güzel grafikli resimciklerle uğraşamam :) çünkü hiç bir ciddiyet taşımadığı belli oluyor, boyalı olduğundan. sırf dikkat çekmek için yapılmış, oysa içerik sıfır..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

ben sadece sana basit notları gösterdim. fotoğraflar facebook'da duruyordu evet hepsini tek tek upload mı etmemi istiyorsun her müslüman tartışması için? notlarımı nerede saklayacağımı da sana sorayım :)

sen benim yazdıklarımı sadece hiçe sayarak cevap verdin, şimdi sana ne anlatmamı istersin?

görünmez ve kanıtlanamaz bir puta tapmadığını nasıl kanıtlayabilirsin?

inanan sensin ve benim bir kanıt sunmama gerek yok. düşün ki ben afrikada bir kabilede yaşıyorum, senin tanrın (hangisi doğruysa artık) beni sorguya çekmeyecek çünkü habersizdim. sen geldin bana haber verdin, tapmazsam yanacağımı söyledin. peki söylemeseydin ben gayet güzel yaşamıma devam edemez miydim? demek istediğim, insanlar tanrısız yaşayabilir, tanrının var olduğunu, inananlar kanıtlamak zorundadır. tanrının yokluğunu kanıtlamalarını inanmayandan bekleyemezsin. 

kur'an allahın varlığını kanıtlıyosa, superman dergileride, superman'ın varlığını kanıtlıyor durumuna düşürme kendini lütfen. 

edit1: imla

edit2: aile ve sülale baskısından dolayı oruç tutmak için sahura gidiyorum. hoşgörünüz ne güzel :) 

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 02:57'da schwarzseherisch tarafından düzenlendi.

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

notlarını istediğin gibi tut problem değil, ama bu tarz kopyala yapıştır kullanılmış izlenimi pek hoş olmuyor, çünkü düşünceni yazı ile almak daha güzel olur, en

azından anlayabilirsin samimiyeti. 

bir yaratıcının varlığının ispatlanması gerekmez ki.. ispatlanamaz da. felsefi olarak düşünüp bulabilirsin, bilimsel olarak zaten yaratıcı zaman ve mekandan

soyutlandığı için bilimin ilgi alanı değli bu. Kimse kafana zorla silah dayayıp da inan demiyor. Madem inkar ediyorsun rahat ol keyfine bak. İnancından eminsen,

ölüm sonrası hayat yoksa yak bir sigara, sırtını yasla duvara derin derin çek ve huzurlu şekilde üfle :) Karışan yok, saygı duyuyorum inancına ya da inançsızlığına.

Benim dinim bana senin dinin/dinsizliğin sana.. Ama sana sadece bak birader böyle bir yol da var, istersen bir araştır, belki kafana yatar, anlamadığın şeyler varsa

cevaplamaya çalışalım derim. Yok arkadaşım ben istemiyorum, bunlar deli saçması diyorsan da saygı duyup çekilirm. Zorlama yapmaya hakkım yok :) Kim

öğrenmek istiyorsa ona anlatırım. Öğrenmek istemeyenin zaten kendi çapında planı var, gerek yok..

edit: evt bu baskıdan dolayı ben de üzgünüm. senin durumunda bir arkadaşım vardı, o da inanmıyordu ama ailesi yanlış anlar diye sahura kalkardı. Keşke elmden

bir şey gelebilseydi senin için.. Bunun doğru olduğunu savunmuyorum. Ailenle ilgili bir şey. Ben inançsız olsam, benim ailem bana neden oruç tutmuyorsun demez.  

Geçmiş olsun

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 02:59'da unbalanced tarafından düzenlendi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o değil de dine inanmıyorsunuz tamam tanrıya yaratıcıyada inanmıyorsunuz anladık da neden konuya bu denli muhalefet oluyor bu inanmayan arkadaşlar.?? bunu anlayamadım hadi diyeliim uydurma dinler bunlar haşa ki neden bu denli hızlı yayılıyorlar.?? bunu neden tartışmıyorsunuz gelcekden bu yana bir yerlerde muhakak patlak verirdi değilmi ama binlerce yıl önceden yazılmış şeyler şimdi ki şeyler ile bilimle kanıtlanıyor ve hala yanıltmaya çalışıyorlar bunu da hala anlamış değilim hala bizim dediğimiz ayağı yapıyor bu inançsız takımı lan biz size az da olsa saygı duyoruz siz de bize saygı duymayı deneyin şimşek çaksa da götünüze siz hala inanmasınız burası kesin ama biraz da olsa saygı ....

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
Toplam Hit: 15987 Toplam Mesaj: 158