Amerika'daki Müritler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

new york da ilk kisini gecirdikten sonra nereye dustuk amk demeye simdiden hazirla kendini hocam :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Merhabalar dostum, ben de new yorka yakin sayilirim. 1 yil upstate newyorkta kaldim. Uber de yaptim, diger karli olan Lyft. Pizza dagitmadim ama dagitan doktora yapan arkadaslar vardi. 

Evet abd de ne kadar emek, o kadar kofte. Calismayip yan gelip yatana devlet 4-4luk bakmiyor bizdeki gibi. Birtek saglik sigortasi yapiyor, bir de isin yoksa yemek veriyor acliktan olme diye. Onu da zaten vatandasina veriyor.

sen calismazsan acsin, ustelik gocmen ofisi bunu duyarsa bir de sinir disisin hemen :)

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

orlandodayım bende bi tanıdığım sayesine geldim araba galerisinde araba yıkıyorum 1 senedir tek derdim kaçak olmam şu anda :) kaçak olarak gelmeyi çalışmayı düşünen varsa vazgeçsin allah nasip ederde yasal olabilrsem aklımda yapmak istediğim işler var bu arada bu tarafa gelecek olan tanıdığı falan varsa ilaç lazım mümkünse yardımları beklerim...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Kolay gelsin sana, is hayatina atilmasi zor. Ben uzun suredir Seattle'dayim. Kendi sirketim var, isler iyi hayatimdan memnunum. Universitede okudugum isle alakali birsey yapmiyorum ancak ogrendiklerim cok isime yaradi ve yariyor. 

badass tarafından 15/Mar/17 10:01 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

diyelim green card çıktı mülakat vs de hallettik verified olduk burda işi gücü aileyi bıraktık 

amerikada iş bulma kısmı nasıl olur zor mudur 

iş seçmem yerinmem öyle huylarım yoktur biraz guidelık yapacak biri varsa güzel olur

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

diyelim green card çıktı mülakat vs de hallettik verified olduk burda işi gücü aileyi bıraktık 

amerikada iş bulma kısmı nasıl olur zor mudur 

iş seçmem yerinmem öyle huylarım yoktur biraz guidelık yapacak biri varsa güzel olur

Amerika duzenli ulke. Zaten devlet sana yesil kart verirse yardimci oluyor. Dil konusunda, yasama ayak uydurma konusunda egitimde destek veriyor. Hoduk gibi tek basina gelip gezmiyorsun. 

Eger bir tanidigin olursa daha kolay ancak olmazsada dunyanin sonu degil. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    badass bunu yazdı

Kolay gelsin sana, is hayatina atilmasi zor. Ben uzun suredir Seattle'dayim. Kendi sirketim var, isler iyi hayatimdan memnunum. Universitede okudugum isle alakali birsey yapmiyorum ancak ogrendiklerim cok isime yaradi ve yariyor. 

hocam seattle demissin,sirket ne üzerine acaba merak ettigim icin soruyorum :) 

Koca hestiy aya bedenem ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

baya amerikalı mürid varmış :) Bavulda boya getirme şansınız varmıdır? öle 3-5 kilo değil

4 adet 120 ml lik plastic şişerde. Starter kit yani

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

baya amerikalı mürid varmış :) Bavulda boya getirme şansınız varmıdır? öle 3-5 kilo değil

Hocam şahsen söyleyeyim ;

ordan gelirken bavulda 100-200 gram hesapladıgın oluyor.biraz zor getirecek birini bulman...

green card basvuru zamanı geldiginde ciddi bi rehberlik calısması hazırlamayı düsünüyorum o konuyla ilgili.

Koca hestiy aya bedenem ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    ehveniser bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı

Hocam şahsen söyleyeyim ;

ordan gelirken bavulda 100-200 gram hesapladıgın oluyor.biraz zor getirecek birini bulman...

green card basvuru zamanı geldiginde ciddi bi rehberlik calısması hazırlamayı düsünüyorum o konuyla ilgili.

Tabi hocam biliyorum durumu ama asıl merak ettiğim kimsayal madde sınıfa giripte sorun yaratır mı? Dikkat çeker mi acaba

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
Toplam Hit: 4089 Toplam Mesaj: 25
atm tahribat usa amerika müritleri tanısma