folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Amerikadan En Kısa Sürede Gelecek ?

Amerikadan En Kısa Sürede Gelecek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

1 ay sonra Abd'den urun isteyen serisinin 5 inci konusunu acacagim. Aralik'ta gelen var tr ye. Beni takipte kalin :)

Kesin mi hocam? :) ona göre hareket edeyim ben şimdiden :)) 

yani ulkede yeniden bir darbe olup da tum ucuslar iptal edilmezse, bilet alindi, kesin gorunuyor.

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

1 ay sonra Abd'den urun isteyen serisinin 5 inci konusunu acacagim. Aralik'ta gelen var tr ye. Beni takipte kalin :)

Kesin mi hocam? :) ona göre hareket edeyim ben şimdiden :)) 

yani ulkede yeniden bir darbe olup da tum ucuslar iptal edilmezse, bilet alindi, kesin gorunuyor.

Guzeldi bu :D Abiye kefilim her türlü. zaen tbt te ürün getirtipte kefil olmayan yoktur heralde. Ben aldım ürünü maşşallah çokta güzel kullanıyorum. Telefonu da daha bugün kayıt ettirdim :D

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

önceki gelecek arkadaş 100 lira komisyon istiyordu o yüzden 100 dedim gitar kutusu kadar şey getirecek zaten 

getiren getirir getirmeyen getirmez ben konumu açtım düşünen olursa pm atar bu kadar basit @serhat8102

Hocam gitar kutusu kadar sey(!) diyorsun da sen ciddi misin yoksa saka mi yapiyorsun?

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    matr0x bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

önceki gelecek arkadaş 100 lira komisyon istiyordu o yüzden 100 dedim gitar kutusu kadar şey getirecek zaten 

getiren getirir getirmeyen getirmez ben konumu açtım düşünen olursa pm atar bu kadar basit @serhat8102

Hocam gitar kutusu kadar sey(!) diyorsun da sen ciddi misin yoksa saka mi yapiyorsun?

daha küçük 20 kgmax

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    RimPalace bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

daha küçük 20 kgmax

ASTI'de otobusten in/taksiye bin kadarki mesafede bir orta boy bavulu 30 liraya tasiyorlar. 

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

daha küçük 20 kgmax

ABD'den donerken bagaj hakki olarak 2 bavul verebiliyoruz. Her bavul max. 23 kilo olabiliyor. Extra 1 bavul daha getirmek istersen $100 veriyorsun ve 3. bir bavul hakkin oluyor. Acikcasi bu sartlar altinda senin 20 kiloya yakin esyani 100 TL karsiliginda TR'ye getirecek birini bulabilecegini zannetmiyorum.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Almanya fiyatlarına bak, uyarsa pm yolla, olursa en geç yılbaşında

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

EDİT---------------------------------------------------

Arkadaşlar ben göz kararı 20kg dedim 

3.3 kg

65cm uzunluk 20cm genişliği olan bir alet getirebilirim diyen ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hayır anlamadım ürün çok mu gizli, kimsenin görmemesi mi lazım?

Koy linkini buraya getirebilecek durumda olanlar sana geri dönüş yapar, iletişimsizlik problemi de ortadan kalkar.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.amazon.com/HSPT-Golden-Rainbow-10-Cigarette/dp/B00QU9D50W

ürün

Toplam Hit: 3279 Toplam Mesaj: 26
ürün amazon abd