Amerika'dan İphone X İsteyen?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numanbaba
    numanbaba's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

laptop alacaklar şuraya baksın güzel aletler düşüyor 

outlet.lenovo.com

thinkpad alırsanız uluslar arası garantileri de var

hocam fiyatlar efsaneymiş. çok iyi. sağol bilgilendirdiğin için. buradan güzel bi laptop düşürücem.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    numanbaba bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

başka bir şey istesek ?

bavul hkakımda yok. sadece sırt çantası hakkım var. onunla da 3 telefon bi laptop getiricem. ne isteyeceğinizi bilmiyorum ama bende başka şeyler koyacağımdan çantaya büyük ihtimal sığmayabilir.

Airsoft M4 isteyecektim hocam :) olmadı omzuna takar getirirsin ama uçağa almayabilirler ehuehuehu :)

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numanbaba
    numanbaba's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    numanbaba bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

başka bir şey istesek ?

bavul hkakımda yok. sadece sırt çantası hakkım var. onunla da 3 telefon bi laptop getiricem. ne isteyeceğinizi bilmiyorum ama bende başka şeyler koyacağımdan çantaya büyük ihtimal sığmayabilir.

Airsoft M4 isteyecektim hocam :) olmadı omzuna takar getirirsin ama uçağa almayabilirler ehuehuehu :)

:D :D :D  hocam naptın sen ya :D onu degıl aldıktan sonra, almaya giderken enselerler :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

https://m.gearbest.com/graphics-video-cards/pp_1282642.html?%3F&lkid=14436655

Bunda bır katakulle olmasın

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    numanbaba bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

I pohone sevmim

Nokia 8110 4g için fiyat verirsen sevinirim 

Not ciddiyim burda bulamadım

hocam biliyosun ki sınırlı telefon getirebiliyoruz. o yüzden o hakları da iphone da kullanıcam :)

Boşluk olursa haberim olsun maksat çanta boş gelmesin 

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

X 64 gb arkadasima 1100'e aldim gecen gun vergi dahil , kar koymadan getiriyor olmali arkadas :) 

eyalet vergileri farkli tabi , apple sitesine bakip vergi eklenmeden fiyatlandirmayin derim.

Koca hestiy aya bedenem ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    numanbaba bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    numanbaba bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

başka bir şey istesek ?

:D :D :D  hocam naptın sen ya :D onu degıl aldıktan sonra, almaya giderken enselerler :D

tamamen yasal ve zararsız hocam Türkiyede fiyatların üzerüne babalarının fiyatlarını ekliyorlar yav. O değil de hocam sen ordan alıp bana hediye kargosu teması ile göndersen olmaz mı? ödemeyi direkt istedğin hesaba eft geçebilirim.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arescanpolat
    Arescanpolat's avatar
    Erkek
    numanbaba bunu yazdı

Akradaşlar 9 Ağustos'ta Amerika'dan Türkiye'ye ye gelicem. Gelirken iPhone X getirebilirim. Telefonları daha almadım. İstediğiniz renk ve kapasitede getirebilirim.

iPhone X 64 gb 1100$

iPhone X 256gb 1250$

1 adet macbook getirebilirim. hatta hiç komisyon falan da istemiyorum macbook için. hatta öğrenci indirimim var %10 falan onu da kullanırım sizin için. ancak yanında öğrenci olarak alıcam için Beats kulaklık veriyorlar. onu ben alırım.

Urunlerin paralarini sizden hemen istemiyorum. Ben kendim alip getiricem. Urunu alirken parayi da alicam. 

referansa ve guvenilirlige gore oncelik verilecektir. 

Hocam ben bi macBook almak isterim.  Onun piyasası nedir acep oralarda? 
    Özellik belirtmek serbestse i7 candır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

makinalar mis gibi 

https://www.lenovo.com/us/en/outletus/laptops/ideapad/lenovo-legion-y-series-laptops/Legion-Y520/p/80YY0090US

https://www.lenovo.com/us/en/outletus/laptops/ideapad/lenovo-legion-y-series-laptops/Legion-Y520/p/80YY009NUS

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

dışardan ferrari görünümlü, motoru fiat bis.  Mining popüler olmaya başladıktan sonra (2016 son çeyrek - 2017 ilk çeyrek) piyasada çakma çin malları dolaşmaya başladı. denizaşırı alışverişlerde elinde patlıyor.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 3818 Toplam Mesaj: 32
amerika iphonex