folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Amerikadan Korktuğunuz Kadar Allah‘Tan Korksaydınız Bu Ülkeyi Bu Hale Getirmezdiniz

Amerikadan Korktuğunuz Kadar Allah‘Tan Korksaydınız Bu Ülkeyi Bu Hale Getirmezdiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Eceviti düşürmüşlermiş :)

Ne anayasa kitapları ne yazarkasalar havada uçuşuyordu kaç kişi intihar etti o zaman yazdırtmayın bana. Ekonomik krizin kralını yaşadı türkiye. Halk düşürdü. Aynı şeyi şimdiki hükümet yapsın yine halk düşürür.

Yoksa kusura bakmayın bu hükümet tayyip ölene kadar iktidar olur :)

Yaşlı başlı adama yazar kasa fırlatmak kolay... ecevitin gençliğinde atsalardı o yazar kasayı alır götüne sokardı o atanın...

Şimdi imanımız gevriyo biz esnafın bırakın günde siftah yapmayı haftada 10-15 lira zar zor satış yapıyoruz. Kayseridekiler bilir Sahabiye mahallesinde son 1 ayda 30 a yakın dükkan iflas etti yerine açılan dükkanların yarısı 20 gün dayanabildi...  diğer yarısıda sermayeden yiyor kar ettikleri yok batacak yakında... 

Bu adamlar gidip yazar kasa atsa ne olcak tayyipe Biz telekomdan geciniyoruz allaha şükür diğer esnaflar naapsın. kayseri gibi bi ticaret ekonomi şehrinde esnaf kan ağlıyorsa vay bu ülkenin haline...

Halk düşürür demişsin adamın giyeceği donu kalmamış Meydanda Tayyip Tayyip diye anırıyo lan git üstüne bi don alda öyle bağır. adamın yakacak köürü yok tayyip televizyonda kömür dağıttık diince helal olsun aslanıma benim bak şuna diyo.. Bu halkmı düşürecek tayyipi bırak allahını seversen

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Eceviti düşürmüşlermiş :)

Ne anayasa kitapları ne yazarkasalar havada uçuşuyordu kaç kişi intihar etti o zaman yazdırtmayın bana. Ekonomik krizin kralını yaşadı türkiye. Halk düşürdü. Aynı şeyi şimdiki hükümet yapsın yine halk düşürür.

Yoksa kusura bakmayın bu hükümet tayyip ölene kadar iktidar olur :)

Yaşlı başlı adama yazar kasa fırlatmak kolay... ecevitin gençliğinde atsalardı o yazar kasayı alır götüne sokardı o atanın...

Medya tayyibi seviyor ya seçimden önce 1 ay ananı al git mevzusunu ekrandan düşürmedi :)

Çiftçiye ananı al git dedi adamı zikmediğiniz kaldı.

Yazarkasayı atan esnafa kasayı soksaydı ecevit helal olsun diyecektiniz. Olum objektif olun az doğruyu görün görün.

Neyi niçin savunduğunuzu bilmiyorsunuz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Milletin sorunlarını dinlemek başka milletin ağzına sıçmak başka.

Adam çiftçi, sorunlarını anlatıyor.Ananıda al git dedi.

Allah aşkına bi gidin araştırmalara bakın.Üniversite mezunlarının, avukatların, doktorların, profesörlerin, hakimlerin vs.. kaçta kaçı akpye oy veriyor.

Birde bakın bakalım akpnin oy aldığı insan tipleri nasılmış.

--------------

Demokrasi eğitim olmadan getirilirse işte böyle tehlikeli bir silaha dönüşür

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

ne zaman ki chp'li, akp'li veya mhp'li hiç farketmez.bir milletvekili çıkar.akp'yide çatır çatır eleştirir.ama bunun yanında kendi partisinide eleştirir.o zaman samimiyetine güvenirim.shp koalisyonu zamanının chp'sini iyi biliyoruz.günümüz chp belediyelerinin yediği haltlarıda iyi biliyoruz.insan önce aynaya bakıcak ben neyim diye.kendi kendine sallayıp duruyor.akp için söyledikleri hakkında gerçekler olabilir.ama o gerçekleri anlatırken kendi partinin gerçeklerini de söylede, insanlar biraz inansın sana.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Milletin sorunlarını dinlemek başka milletin ağzına sıçmak başka.

Adam çiftçi, sorunlarını anlatıyor.Ananıda al git dedi.

Allah aşkına bi gidin araştırmalara bakın.Üniversite mezunlarının, avukatların, doktorların, profesörlerin, hakimlerin vs.. kaçta kaçı akpye oy veriyor.

Birde bakın bakalım akpnin oy aldığı insan tipleri nasılmış.

--------------

Demokrasi eğitim olmadan getirilirse işte böyle tehlikeli bir silaha dönüşür

++++++++++++

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CHP'nin yaptığı yanlışlar AKP nin yaptıklarında onlar meşru, haklı çıkarmaz bu noktada yanlış düşünenen arkadaşlar var 

A partisi Çalmıştı B partsinin çalması doğaldır ne saçma bir düşünce  

A partisi c partisinin yanlışlarını sırf kendidede daha önceden hata var diye söylemeyecekmi bu hatalar doğruysa bunun söylenmesi gayet normaldir o da onların hatalarını söylesin 

Bakılsın bakalım kimin hatası daha fazla kim bu ülkeye çok daha fazla zarar veriyor günümüzde ona göre kim yanlış kim doğru belirlensin 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

CHP'nin yaptığı yanlışlar AKP nin yaptıklarında onlar meşru, haklı çıkarmaz bu noktada yanlış düşünenen arkadaşlar var 

A partisi Çalmıştı B partsinin çalması doğaldır ne saçma bir düşünce  

A partisi c partisinin yanlışlarını sırf kendidede daha önceden hata var diye söylemeyecekmi bu hatalar doğruysa bunun söylenmesi gayet normaldir o da onların hatalarını söylesin 

Bakılsın bakalım kimin hatası daha fazla kim bu ülkeye çok daha fazla zarar veriyor günümüzde ona göre kim yanlış kim doğru belirlensin 

ben onu kastetmedim.her olaya işinize gelen taraftan bakmanıza gerek yok.

anlatmaya çalıştığım gayet açık ve nettir.dönüp önceki mesajımı anlayabildiğin kadar belki 100 kere belki 1000 kere okursan sonuca varabilirsin.ama ben  yine de özet geçeyim.chp çaldı akp'de çalmalı değil durum.akp'nin yanlışını anlatırken, kendi yanlışınıda anlatmakta yararlılık.kendini zemzem suyuyla yıkanmış gibi gösterip başkasına yüklenemezsin.bunu anca geçmişi temiz olan birisi yapar.yoksa ortada bi samimiyet, bi gerçekçilik olmaz.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Senin bahsettiğin o üniversite mezunu anti-akp profesörleri biliyorum.

Üniversiteye hepsi hergün bir jiple, hepsinin villası var. O parayı yaptığı işten kazanamayacaklarını eşekte bilir.

Geçen öğrendim o profesörlerin atatürkçü düşünce derneğinin en önemli insanlarıymış.

Düşünüyorum da akedemisyen olsam bana da hergün bir jip alsalar her halde bende onlardan taraf olurdum :D

Vatanın geleceğini düşüneceklerine yetimin parasını yemesin şerefsizler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

Senin bahsettiğin o üniversite mezunu anti-akp profesörleri biliyorum.

Üniversiteye hepsi hergün bir jiple, hepsinin villası var. O parayı yaptığı işten kazanamayacaklarını eşekte bilir.

Geçen öğrendim o profesörlerin atatürkçü düşünce derneğinin en önemli insanlarıymış.

Düşünüyorum da akedemisyen olsam bana da hergün bir jip alsalar her halde bende onlardan taraf olurdum :D

Vatanın geleceğini düşüneceklerine yetimin parasını yemesin şerefsizler.

sana jip alacam beni seversen.hani var ya youtube de "beni sev" yazınca gelen :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

boşuna uğraşmayın anlamazlar laftan insan değillerki Hayvanlar diyecem Bizim hayvan yanlış anlıcak :)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
Toplam Hit: 18417 Toplam Mesaj: 108