folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Amiga Oyunlarınıda Unutmamak Gerek ...

Amiga Oyunlarınıda Unutmamak Gerek ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    yaw aslında ben amiga oyunlarını eski haliyle o kadar oynamadım ama şimdi emulatorlarden falan oynuyorum şimdiki oyunların cogundan daha iyi yapay zeka falan var...

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Olaylar öyle bir noktaya geldi ki birçok şey artık hazır kullanılıyor, mesela oyunda kullanılan mesh (karakter, objeler)lerden tutunda sanal zekalarına kadar modüller halinde satılıyor web üstünde, grafikler zaten birçok oyunda birbirine benziyor.

eskiden her oyunun kendine has bi grafik motoru olurdu bu yüzden her oyunda başka bi havaya girerdik tek disketlik oyunlarda bile zewk verirdi bu ama artık çok fazla oyun türedi. çünkü şimdiki birçok 3D oyununu yazmak geçmişteki tek disketlik oyunları yazmaktan daha kolay!

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    haklısın gercekten şimdi bile artık flimler tamamen teknoloji olayı oldu..
    artık her halde ilerde flimlerde olanlar da günümüzde de yer alır ama bizim yapabilecegimiz bir şey yok...

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Bu mame 32 xp de oynanmiyormu yaw ?

Laaaaaan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    YA canım cekti şimdi amigayı kuracam birazdan valla ole güzeloyunlar vardıki hala onon gibisi yapılmadı bana göre mesele desert strike vardı sonra jungle strike vardı apocalypse vardı hepsi mükemmel oyunlardı onların ... ahh ahhh!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janissary
    Janissary's avatar
    Erkek
    İlk makinam amigaydı süper oyunlar vardı.Pcler meydana çıktığında mılletin g.tü kalktı şimdi nirdee
    o güzel oyunlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Synthmaster
    Synthmaster's avatar
    Erkek
    HALA AMiGA'CI İSENİZ ...

www.amigart.com/tr

Arkadaşlar Amiga Ölmedi... Hatta yeniden doğuyor. Klasik Amigalar için üretilen PowerPC G3/4 serisi işlemcilerin yanısıra AmigaOne isimli yeni nesil amigalar üretilmeye başlandı bile...

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı :))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McKie
    McKie's avatar
    Erkek
    bu sensible benim hayatımın oyunuydu :)

xp de çalışmıyor çalışarabilen varsa bana soylesin..

[img]http://www.geocities.com/desertwolftr/djmystic.jpg[/img]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freimann45
    freimann45's avatar
    Erkek
    Benim de Amiga 500 üm var..8 kişi turnuva yaptığımızı biliyorum SWOSta..

Sevgi icabında sessizliktir.....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pRefoRmaT
    pRefoRmaT's avatar
    Erkek
    Lem Synthmaster olum sendeki bu amiga meraklılığı baydırdı beni lam yanıma gelion amigaya çip aldım monitor aldım satta kurtul artık!!
    PS:(İpne Synthmaster avatar nasıl ama!!!! )
Toplam Hit: 4650 Toplam Mesaj: 17