folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Ammyy Trojan Version 2.0 (Daha Kararlı)

Ammyy Trojan Version 2.0 (Daha Kararlı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sistorx
    sistorx's avatar
    Erkek

Yaw bunda bana geçerli bir id gelebilmesi için iki defa tıklamak zorunda kalıyorum.Daha önceki sürümde gene id ile bağlanamıyordum ama ip'le bağlanabiliyordum.Bu sürümde ise ne id ne ip ile bağlanabiliyorum.Ancak clienti iki defa tıkladığımda bana yerel ağ ipsi veriyor ordan bağlanabiliyorum.Bu sorun sadece benden mi kaynaklanıyor yoksa sizde de var mı sorun.?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sistorx bunu yazdı

Yaw bunda bana geçerli bir id gelebilmesi için iki defa tıklamak zorunda kalıyorum.Daha önceki sürümde gene id ile bağlanamıyordum ama ip'le bağlanabiliyordum.Bu sürümde ise ne id ne ip ile bağlanabiliyorum.Ancak clienti iki defa tıkladığımda bana yerel ağ ipsi veriyor ordan bağlanabiliyorum.Bu sorun sadece benden mi kaynaklanıyor yoksa sizde de var mı sorun.?

Program id Hafizadan Buldugu icin yanlıs bulma olasiligi olabiliyor id resimle alma seçenegini kullanabilirsin

ustura tarafından 19/Ağu/13 15:51 tarihinde düzenlenmiştir

itsin oglum sen adam degilsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sistorx
    sistorx's avatar
    Erkek

Walla hocam resimle id gönder seçeneğini de denedim yine yanlış id gönderiyor.Ben de bi iple bağlanayım dediğimde benden 5931 portunu açmamı istiyor.Açtığımda sadece aynı ağda bulunduğum bilgisayarlara bağlanabiliyorum ama dışardan bir bilgisayara bağlanmak istediğimde yine port hatası veriyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı
    sistorx bunu yazdı

Program id Hafizadan Buldugu icin yanlıs bulma olasiligi olabiliyor id resimle alma seçenegini kullanabilirsin

hocam bendede aynı durum.resimlide gelmedi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı

okulun çevresindeki tüm fotokopicilere yedirdim hepsinin parayla saatıkları pdf kitap not ne varsa erişim sağladım sağol hocam ye ni versiyonu bekliyorum :)

okulda hepsini öğrencilerle paylaş hocam :)

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    sistorx bunu yazdı

Walla hocam resimle id gönder seçeneğini de denedim yine yanlış id gönderiyor.Ben de bi iple bağlanayım dediğimde benden 5931 portunu açmamı istiyor.Açtığımda sadece aynı ağda bulunduğum bilgisayarlara bağlanabiliyorum ama dışardan bir bilgisayara bağlanmak istediğimde yine port hatası veriyor.

Sorunu çözebilen var mı?

bende aynı hatayı alıyorum.

Aynı işi yapacak programı olan varsa değerlendirilir, altında kalınmaz, hakkı verilir.

Kaan tarafından 03/Eki/13 11:00 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Aynı herife 2 defa yedirdim ama bağlanamıyorum,

yardım lütfen!..

Windows XPVBd3742347-82ee34d5   24179423 netne.net/public_html//TEQUILABOOMBOOM/tahribat.comTEQUILABOOMBOOM 37.59.20.111 2013-10-03 04:15:07

Windows XPVBdc1d96c4-4644ede9   19065398 netne.net/public_html//FORTINET-5B6ACF/tahribat.comFORTINET-5B6ACF   216.232.78.104  2013-10-02 21:28:1

kurbandan ftp ve maile veri gelmiyor.

Sadece kendi pc'mde tıkladım, onlar geldi.

Bu veriler php'den.

Kaan tarafından 03/Eki/13 15:25 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Keylogger özelliği olmuş oluyor mu? Facebook şifresi tokatlayabiliyor muyuz?

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

ammy normal remote desktop programı değil mi  zatne ? bu trojen neyin nesi 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

ammy

Bende sonuç bu.