Amsterdam Da İş Kurmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Lale tohumu satın iyi para var o işte.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

6 kez amsterdam'a ve diğer şehirlere gittim :) amsterdam iyidir sarhoş, yamuk duran arananlara sinirlenipte hollandalı dövmeyin bakalım hocam polisler acımasız :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerfurkan1098
    omerfurkan1098's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

global projelere ağırlık verin bırakın burayla ilgli şeyleri, hollanda ama özellikle amsterdam avrupanın en çok mobil uygulamasının yazıldığı ve yayımlandığı yer bu yüzdende bir çok gloal şirketin temsilcilikleri orada. 

websitesini burdanda oturup yapardınız orada olmanızın bi farkı olsun bi teknolojiye faydanız olsun 

Türkiye'de koç kuluçka merkezinde othersapp.com daydim. Burada da startuplarin Mobil app islerinin versiyon 2 sini yapmak istiyoruz. Yani sıfır fikir değil üzerinde emek harcayıp devam eden startuplardan yüzde 5 ortaklık kurmak. Ekibe birde normal wordpress filan bilen elemanlar var. Ofis boş dururken onlarda o işleri yapacaklar. Birde Instagram satış olayına danışmanlık şuanda bunlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerfurkan1098
    omerfurkan1098's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

Hocam vallahi yıllardır hayalim :) Umarım başarılı olursunuz. İmkanım olsa 1 dakika düşünmem eşimide alır gelirim.

Eşim ressam bende grafik tasarımcıyım. Varsa açık tası tarağı toplayıp gelelim :)

İş konusunda bırakın hocam Türkleri, euro bazında oradan iş almaya bakın. Tam olarak ne iş yapacaksınız hocam ?

Bir üstteki yorumda anlatabildim sanırım. Grafik tasarımcı umarım ihtiyacımız olur. Remote çalisma yapicaz türkiyede kardeşim filanda var çalışıyoruz şuanda saat farkı 1 saate düştü çalışma ortamı kolaylaştı. Gelişmeleri buradan duyurucam iyi kötu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Başlık yazılım konu haşhaş :) 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

othersapp ' i startup istanbul da görmüştüm birkaç kez yanılmıyorsam başarılar hocam herşey gönlünüzce olsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Turke is yaparsan batarsin

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Amsterdam cigaraligi ve sekeriyle meshur bir yer..Taaa oraya gidipde superman denemeden gelmeyin..

Bu arada yeni hayatinizda basarilar. Herzaman legal drug satan bir site kurmak istemisimdir bunu gerceklestirebilecek seviye gelirsem haber ederim size..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
Toplam Hit: 2755 Toplam Mesaj: 19
amsterdam iş kurmak yazılım şirketi euro kazanmak