Anadolu'nun İsyanı(Kesinlikle İzle)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Eveet beyler hes kapsamında size yeni üretilmiş bir videoyu göstermek istiyorum.Enerji kaynağı kapsamında halkımız kandırılarak, anadolunun binlerce yıldır süregelen vadileri ve nehirleri nasıl katlediliyor.İzleyin kararınızı kendiniz verin!

Sabırla izlediğiniz için Teşekkür ediyorum şimdiden!

http://www.youtube.com/watch?v=YMZW8AFqXHw

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Moderatörler, önemli bir konu olduğu için zaman zaman uplayacağım kusura bakmayın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

sağol hocam, çizik.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Bir Rizeli olarak bu durumu somut olarak en iyi gözlemleyen benim . Hem Artvinde hem Rizede hemde Erzurumun İspir ilçesinde katledilen vadilerin haddi hesabı yok . Artvindekini gözümle görmedim.Rizede katledilen vadiler gözümün önünde her zaman.Bilseydim resimlerini çekerdim ne  halde olduğunu sizde görürdünüz.Gelelim İspire. İspire sık sık gidip gelen birisiyim . Artvin tarafına doğru akan bölgede çalışmalar yaklaşık 3 yıldır devam ediyor .Tabiri caizse ortalığın a.koydular.İlçe halkının maddi manevi her türlü ihtiyacına balta vurdular . 
    Bu durum kimsenin hoşuna gitmiyor tabiki o yönüyle bakmamak gerekir .Doğanın nasıl bir zarar gördüğünü kestirebiliyorsunuz anlatmama gerek yok . Söylenecek pek fazlada bişe yok aslında ..

Yazıklar olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek
    Erzurum/İspirliyim... gözlerim doldu...

Top Secret
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

tamamını izledim hazırlayanların eline koluna sağlık.

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çizik

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Yukarıda tutulması gereken bir konu.

Anadolumun yerli halkını bu konuda destekliyorum çünkü bunlar o ucu bucağı arkası belli olmayan yabancı destekli yerli halk gibi gözükmeye çalışan oraya buraya zincirleyip engel olmaya çalışan ajanlar dan değiller.

Sıçtığımız boktan enerji üretecek bir proje üretsek ve yapmaya kalksan batı yanlısı ve kalkınmamızı istemeyen bahsettiğim örgütler zincileri toplar ve Türk halkının götüne bile zincirler kendielrini.

Bu abilerimizin ablalarımız dayılarımızın amcalarımızın teyzelerimizin dedikleri doğrudur bir proje yapılacaksa milli bir proje olmalı ve doğayı katletmemelidir.

Tam destek benden.

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    InterestingMAN
    InterestingMAN's avatar
    Erkek
    Mevcut iktidar halktan yana hiç bir zaman olmamıştır. Halkın masum duygularını sömürmüş, parasını sömürmüş, halkın doğal kaynaklarınıda sömürmüştür. Nehirler boşuna akıyor zihniyetiyle 49 yıllığına vermeyi planladılar bugünse bunu pratiğe dökmüşlerdir. Ne gariptir ki geçmiştede mayınları tezmizlemek bahanesiyle israile vermek istediği 500-600 km'lik bir ülkemiz toprağı vardı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

hoca ne dicemi bilemedim resmen uyuyoruz

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
Toplam Hit: 5726 Toplam Mesaj: 38