Anakart Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolalper
    coolalper's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar anakartımı değiştirecem, şu an kullandığım gigabyte p31-dsl3 (kimse almasın beş para etmez), işlmecim E6550, bana sorunsuz yüksek performanslı makul fiyatılı bişey önerin,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    yüksek performansmı, makul fiyatmı. ikisinden birini sec ki onereyim.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    asrock u tavsıye etmem... dnk nın sorusunu cevaplada :) o bılır ısını :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

al kardeş benim anakartım süpper valla hiç bir sorun çıkarmadı şimdiye kadar.

gayet memnunum

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    kardeş asus tan şaşma bence model olarak da p5 945-965 modelleri fiyatları da normal düzeyde kendimde kullanıyorum kaç senedir bi problem yaşamadım

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    http://www.gold.com.tr/urunozel.asp?ID=28064  bence ideal bir anakart bi bak derim

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolalper
    coolalper's avatar
    Erkek

yüksek performansmı, makul fiyatmı. ikisinden birini sec ki onereyim

------------------------------------------------------------------------------------

yüksek performanslı bi asus tavsiyesi alayım o zaman

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Fiyat aralıgı ıstesem!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolalper
    coolalper's avatar
    Erkek
    200 ytl civarı olur desem
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

Hocam kusura bakma, ilgilenemedim mesguldum. 200 ytl civarı sana guzel iki kart onerebilirim. Birisi intel Q35joe, bir digeri ise msi p35 platinum. Normalde msi asla tavsiye etmem cunku via chipset kullanıyor, aklında bulunsun asla ama asla via chipsetli anakart alma. Hayatımda gordugum en stabilite ozurlu chipsettir. Ancak bu modelinde intel P35 chipseti kullanıyor. 8gb (4 yuva) ddr2 800(1066 oc ile destekliyor), 1333 mhz fsb (65nm yani), crossfire, maximum 6+1 serial ata, 8 kanal alc850 ses. portlarını istersen pm ile atarım simdi yaza yaza uzatmayayım.
    İntel Q35 ise adındanda anlasılacagı gibi intel Q35 chipsetini kullanıyor. ozellikleri olarak msi dan tek farkı tümlesik intel 3100 ekran kartı bulunması ve sli yada crossfire destegi olmaması. Msi fiyatı 215ytl civarında, intelinki ise 200ytl 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Anakart bilgisayarin kendi adima en onemli parcasi saydigimdan uzun sureli kullanicagim guclu birsey almak gerek

hele hele birde oyuncuysan

Sana Gigabyte oneririm

kendi anakartim:

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=30588

memnunum ve tavsiye ederim

bakir sogutmasiyla crysis'te isini gorur :D

edit: 200YTL demissin bu 300$ biraz fazla oldu galiba haci ama alcaksan bence paraya kiy 

I find your lack of faith disturbing.
Toplam Hit: 2476 Toplam Mesaj: 19