folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Android 9 İle Uyumlu Arama Ses Kaydı Uygulaması Var Mı?

Android 9 İle Uyumlu Arama Ses Kaydı Uygulaması Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

android 10 da çalışan düzgün arama kaydedici varmı acaba?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReMiX
    ReMiX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Cube Acr premium full sürüm :

https://yadi.sk/d/tXlsUg7AAA_Tyg

Önce parası neyse ödeyip satın alayım hemde uygulamayı yapana katkım olur dedim ama baktım aylık 6 lira istiyor. Her ay 6 lira bir mobil uygulama için verilmez. Uygulamayı geliştiren mallığına doymasın. 

Redmi 8 proda denedim kaydetmiyor karşı tarafın sesini hocam

Profil Görüntülenme : 59
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

önceden samsung j5 pro kullanıyodum. arama ekranında romdan kayıt ediyordu zaten.

şimdi redmi note 7 var o da aynı şekilde arama ekranında kendi kaydediyor. ve oldukça da başarılı.

bunu romdan ayıklayamaz mıyız? tel değiştirirsem çok ararım bu özelliği. zira en sevdiğim özellik dahili kayıt

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

automatic call record

6 yıldır kullanıyorum bulut desteği var ben google a yedekletiyorum elim ayağım diyebilirim.

yolda gidiyorsun müşteri arıyor bilgileri alman lazım sen söyle diyorum söylüyor iş yerine gidince kayıtı dinleyip dönüş yapıyorum

Hocam sen yanlışım yoksa Huaweciydin. Huawei'de ek programa gerek yok :

https://www.tahribat.com/forum/huawei-telefonlarda-arama-ses-kaydetme-ozelligi-ka-242351

Samsung'un telefonlar'ı için de böyle bir şey var diyordun? Tr'ye  gönderilen Samsung telefonlar ile Avrupa'ya gönderilen telefonlar arasında, ses kaydı yasağı olduğu için  Tr'deki telefonlarda bu özellik(DâhiliSesKaydı) bir şekilde aktif hâle, nasıl getirilebiliyor(yada -du)?

yada Android Sürümü'ne bağlı mıydı bu dediğin?

RitmFarbRacourci tarafından 25/Nis/20 20:25 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Şu özellik olmasa ben ölmüşüm... Kimle kaçta nerde randevulaştım, ona nereyi göstericem, bu nereyi sordu aman aman...

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 2298 Toplam Mesaj: 26
android