Android İçin Müzikçalar Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

arkadaşlar bende T20 var müzik dinlemek tam bir işkende kendi müzikçalarında parçaları klasöre göre değil sanatcısına albümüne göre filan sıralıyor bu da sıkıntı oluyor ben pcde klasör klasör ayarlayıp atıyorum telefona ama öyle gözükmüyor ancak dosya yöneticisinden girersem kolay bulabiliyorum parçaları ama ondada sıradaki parçaya geçmiyor

uzaktan bakıldığında dert değil gibi duruyor ama 200-300 tane mp3 altalta dizildiğinde çok karışık bi durum oluşuyor

müziklerimin çoğu korsan olduğu için albüm ismi sanatçı ismi filan gözükmüyor

ayrıca dans kursuna gidiyorum salsa ve bachata bu ikisinin müzik isimleri bir birine çok yakın açarken hep karıştırıyorum

özetleyecek olursam ben müziği açarken bi klasöre gireyim oradan bir müzik açayım sonra o, o klasörün içindeki parçaları sırayla çalsın tamamı bitince başa dönsün bunu nasıl yaparım?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    bende powerap ne birşey kurmuştum çok boktan çıkmıştı sevdiğim tek özelliği kulaklık çıkınca susuyo takınca kaldığı yerden devam ediyor güzel bi player lazim :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

muzik playerim ile mutluyum :) BeComeBadaOs :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    banada lazim ses kayitlari falan mp3 calarda cikior cok boktan oluyor bidefa rezil oluyordum az kalsin sarkilar siradan calarken ... nasil yapacam bilmiyorun..

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

yok mu bi yöntem bilen arkadaşlar?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

market de winamp var hocam tavsiye ederim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

klasör klasör mü çalıyor aradığım tam olarak bu yani ismini bilmediğim mp3 ü bile anında bulabilmeliyim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Lostok bunu yazdı:
    -----------------------------

klasör klasör mü çalıyor aradığım tam olarak bu yani ismini bilmediğim mp3 ü bile anında bulabilmeliyim

hocam klasor klasor caliyormu calmiyormu bilmiyorum ama kullanıyorum siraya alıyorum otomatik çalıyor yada karisik çal ozelligi var..

benim mp3 lerim tek kllasorde karışık duruyor.. farklı klasorlerim yok istersen bi indir dene :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

cihazim rootlu degil yoksa cihazdan ss alir koyardim winamp icin:

sanatcilar, albumler, sarkilar, tarzlar olmak uzere 4 grup altinda sarkilari listeletebiliyorsunuz; sanatcilar ve albumler zaten adindan belli, sarkilar sekmesine tiklarsaniz tum dosyalar onunuze geliyor, tarzlar sekmesine tiklarsaniz da blues hard rock industrial metal powermetal  psychadelic vs... diye muzikleri siraliyor.

bunlar pek onemli seyler degil ama istediginiz kadar calma listesi olusturabilirsiniz, mesela ben gunduz seyahat yatis vs... diye listeler olusturdum, yatarken yatis listesini caldiriyorum, dosya secme isiyle sadece liste olustururken ugrasiliyor, duzgun bir liste hazirladiysaniz bir daha ugrasmaniza gerek kalmiyor. 

edit: bende ki versiyon baya eskiymis hic guncellememisim klasor secenegi varmis sanirim, markette resimleri varmis, https://market.android.com/details?id=com.nullsoft.winamp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5udWxsc29mdC53aW5hbXAiXQ.. 

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

poweramp tek geçerim.

edit : hem istediğin olayı yapabiliyorsun, hem de çok güzel bi müzikçalar.

http://kocaer.me
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:

poweramp tek geçerim.

edit : hem istediğin olayı yapabiliyorsun, hem de çok güzel bi müzikçalar.

çok teşekkür ederim dediğin gibi hem istediğimi yapabiliyorum hemde eko kontrolu güzel 10 üzerinden 8.5 veriyorum programa

Toplam Hit: 3365 Toplam Mesaj: 16