Android Nougat Deneyimleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung'a gelen çözünürlük değiştirmenin şarja pek bi etkisi yok. Kaldı ki 2K ekranı için tonla para verdiğim cihazı 720p'de kullanacak olsam gider bin liraya giriş seviyesi bir cihaz alırdım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung'a gelen çözünürlük değiştirmenin şarja pek bi etkisi yok. Kaldı ki 2K ekranı için tonla para verdiğim cihazı 720p'de kullanacak olsam gider bin liraya giriş seviyesi bir cihaz alırdım.

çok uzun süredir 7 kullanıyorum. btu atmıştım telefona. ekran kalitesi şarj süresine bi tık ekliyor ama çok değil. 2k yı vr için kullanmak gerek. Genelde herkes 2k 720p fln fark edemezsin diyor fakat 2k ile 720 arasında fark var. özellikle webdeki yazıların netliği çok değişiyor. 720de yazılar biraz buhulu gibi duruyor. ilk başta değiştirdim takıldım sonra bi baktım tbtdeki yazılar bi acayip duruyor alala dedim kullanmaya devam ettim. daha sonrasında 2k ye çektim ve bi baktım tbt yazıları daha düzgün.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Root  işinden hayatta anlamam. Becerememiş Cihaz n9000 note 3 bi güzellik yaparım hayrına atarım diyen varsa işi bilen hesap benden çay çorba yemek vs. hem tanışmış oluruz hemde mürid müride yardım etmiş olur :) bu arada İstanbul'dayım :)) Anadolu yakasında ortak biyerdede buluşabiliriz:)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

Root  işinden hayatta anlamam. Becerememiş Cihaz n9000 note 3 bi güzellik yaparım hayrına atarım diyen varsa işi bilen hesap benden çay çorba yemek vs. hem tanışmış oluruz hemde mürid müride yardım etmiş olur :) bu arada İstanbul'dayım :)) Anadolu yakasında ortak biyerdede buluşabiliriz:)

İst de olsam ben hallederdim ama malesef uzağız be hocam :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

Eyw hocam sağılasın valla yolum düşer belki :p

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Xperia Z2 için doğru dürüst 6.0 custom rom bulamadım cyanogen telefona desteği lolipoptan sonra kesmişti. Nougat 7.0 kurmak imkansız gibi 

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

S6 için sıçtılar telefonu sıfırlamam gerekti şimdi tırsıyorum güncelleme yapmaya.

Wingardium Leviosa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

huawei için söyleyim :D

mate 9 geldi
    p8 lite geldi (vodafone avrupa)
    Honor 6x beta olarak geldi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    emnimax bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

aynen fakat istersen tarif edebilirim telefondan vb.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

Angaraya gel halledelim müridim :)

Türk
Toplam Hit: 3949 Toplam Mesaj: 37
android namık nougat androidde beş iphoneda onbeş