folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Android Oyunlar | APK Ve SD DATA | Full

Android Oyunlar | APK Ve SD DATA | Full

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

machinarium lg p970 te sıkıntılı çalışıyor. ekran boyutu küçük geliyor zannediyorum ekranın tamamı gözükmüyor.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı

machinarium lg p970 te sıkıntılı çalışıyor. ekran boyutu küçük geliyor zannediyorum ekranın tamamı gözükmüyor.

Olabilir hocam evet. HTC EVO 3D' nin ekranı LG P970' e göre büyük.

BaD_BoYs tarafından 01/Oca/13 14:51 tarihinde düzenlenmiştir

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şu linkleri Yandex Disk'e falan yüklesenizde tek tık indirsek ? Premium generator filan uğrasmasak ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

hocam ilk android telefonumu 1-2 gün önce aldım. dosyanın içindeki kurulum dosyasındaki herşeyi yaptım. Oyunu açınca siyah bir ekranda kalıyor öylece, nerede hata yapıyorum acaba ?

der die das
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

hocam ilk android telefonumu 1-2 gün önce aldım. dosyanın içindeki kurulum dosyasındaki herşeyi yaptım. Oyunu açınca siyah bir ekranda kalıyor öylece, nerede hata yapıyorum acaba ?

Yeni telefonun hayırlı uğurlu olsun hocam :) İlk önce telefonunun marka ve modelini, indirdiğin ve sorun yaşadığın oyunun adını belirtirsen yardımcı olabilirim :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı
    madrew bunu yazdı

Yeni telefonun hayırlı uğurlu olsun hocam :) İlk önce telefonunun marka ve modelini, indirdiğin ve sorun yaşadığın oyunun adını belirtirsen yardımcı olabilirim :)

Sağolasın, sende haklısın hocam soru sormuşum başka bilgi yok :)

S3 telefon, oyunda gta vice city

der die das
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    madrew bunu yazdı

Sağolasın, sende haklısın hocam soru sormuşum başka bilgi yok :)

S3 telefon, oyunda gta vice city

Hocam oyun kendi telefonumda yüklü. Acaba bir güncelleme falan mı geldi o yüzden mi açılmıyor diye bakayım dedim ve şuan oynuyorum herhangi bir sıkıntı yok. Sanırım root işlemi yapmadığın için olabilir hocam.

.
Toplam Hit: 57501 Toplam Mesaj: 205