folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android Oyunumuz Match Color

Android Oyunumuz Match Color

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek

Selam müritler android oyunumuz match color yayında.

Oyundaki amaç; top yukardan gelirken topun rengine bak ve asagıdaki kutucuklardan eşini bul .

Dusen top yere inmeden eşini bulmuş olmalısın.

İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum gelistirmek için yoğun sekilde calısılıyor.

Oyunu dokuz eylul bilg muhendisliginden cok sevdigim bi kardesim yazdı ben destek oluyorum. 

Oyunun üst sıralarda gözükmesi icin indirip 5 yıldız verirseniz cok seviniriz.

Gelistirmek icin tavsiyelerinizi merakla bekliyoruz 

Oyunun linki https://play.google.com/store/apps/details?id=efsogame.com.matchcolor

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Oyun güzel. Yıldızları verdim.

Grafikler geliştirilebilir.  Topun üstünde yazan kalan top miktari daha kalin yazılabilir. 

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

Oyun güzel. Yıldızları verdim.

Grafikler geliştirilebilir.  Topun üstünde yazan kalan top miktari daha kalin yazılabilir. 

Tesekkurler hocam guzel dusuncen icin 

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek

Arkadaslar soyle bi sorunumuz var; 

Oyun oynarken reklam girdigi anda oyun arkada devam ediyo top biz reklam kapatana kadar top  inişini tamamlamıs oluyor. 

Bu konuda cok calısıldı ama çözüm uretemedik henüz. Oyunun duraklamasını nasıl saglayabiliriz o sure için bilen muritler yardımcı olabilir mi?  Teknik detayları konusmak için arkadasmın adresini verebilirim pm den 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    heisenberg bunu yazdı

Oyun oynarken reklam girdigi anda oyun arkada devam ediyo top biz reklam kapatana kadar top  inişini tamamlamıs oluyor. 

Bu konuda cok calısıldı ama çözüm uretemedik henüz. Oyunun duraklamasını nasıl saglayabiliriz o sure için bilen muritler yardımcı olabilir mi?  Teknik detayları konusmak için arkadasmın adresini verebilirim pm den 

tam ekran reklami iptal edip altta reklam gostermeyi deniyebilirsiniz simdilik cozene kadar.

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    heisenberg bunu yazdı

tam ekran reklami iptal edip altta reklam gostermeyi deniyebilirsiniz simdilik cozene kadar.

Tesekkurler şu an o küçük reklam ustte varmıs zaten hocam..  simdilik tam ekran reklamı kaldrmak uygun olabilir,,  ama kesin çözüm onerilerini bekliyoruz hala 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

hocam oyunu daha deneme fırsatım olmadı ama şöyle bir öneride bulunabilirim.

Kullanıcı oyuna başlar. Sen bu reklamı oyunun 20. saniyesinde gösterirsin.(Süre değişiklik gösterebilir)

Oyun başladığı anda bir sayaç başlar ve süre 19 dakika 59 saniye 80 salise olduğu anda oyun otomatik olarak durur ve reklam hemen görünür. 

Reklam belirdikten sonra kullanıcı reklamı kapatır ve durmuş olan oyn ekranında (Devam etmek için herhangi bir yere basınız) mesajı belirir.

Kullanıcı ekranın herhangi bir yeri dokunduğu anda oyun tekrar akmaya devam eder.

Oluşabilecek sıkıntılar :

Adam oyunun hastasıdır. Günde 100 defa oynar buda ona 100 defa reklam gösterir, kullanıcı bundan hoşnut olmaz ve uygulamayı siler.

Kullanıcı oyunun 15. saniyesinde oyunu kaybederse reklam görünmez. Para kazanamazsınız

Şimdilik aklıma gelen fikir bu ama başım ağrımasa emin ol çok daha basit bir yol bulurdum. Kusura bakma :(

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

hocam oyunu daha deneme fırsatım olmadı ama şöyle bir öneride bulunabilirim.

Kullanıcı oyuna başlar. Sen bu reklamı oyunun 20. saniyesinde gösterirsin.(Süre değişiklik gösterebilir)

Oyun başladığı anda bir sayaç başlar ve süre 19 dakika 59 saniye 80 salise olduğu anda oyun otomatik olarak durur ve reklam hemen görünür. 

Reklam belirdikten sonra kullanıcı reklamı kapatır ve durmuş olan oyn ekranında (Devam etmek için herhangi bir yere basınız) mesajı belirir.

Kullanıcı ekranın herhangi bir yeri dokunduğu anda oyun tekrar akmaya devam eder.

Oluşabilecek sıkıntılar :

Adam oyunun hastasıdır. Günde 100 defa oynar buda ona 100 defa reklam gösterir, kullanıcı bundan hoşnut olmaz ve uygulamayı siler.

Kullanıcı oyunun 15. saniyesinde oyunu kaybederse reklam görünmez. Para kazanamazsınız

Şimdilik aklıma gelen fikir bu ama başım ağrımasa emin ol çok daha basit bir yol bulurdum. Kusura bakma :(

Kardesim tavsiyen icin tesekkur ederim

fakat biz zaten oyunun oynandigi ekranda reklam gostermiyoruz kullanici 5 kere play butonuna bastiginda yani 5 oyun oynadiginda yada yandiginda farketmez ana ekrana geri döndüğünde reklam goruntulenecek.

Fakat bu reklamin gorunmesi icin once yuklenmesi gerekiyor.

Yani daha reklam yuklenirken playa basinca oyun aciliyor ve 1 2 saniye sonra reklam yuklenince goruntuleniyor.

Tabi bu surede oyun oynanmaya devam ediyor.

Reklamin yüklenmesini daha ana ekrana gelmeden oyun ekraninda tetiklemeye calistim ana ekrana gelince de goruntulensin istedim ama basarili olamadim bu yüzden bu sekilde kaldi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

Oynadım, 5 puan verdim güzelmiş. 17.levele kadar takılmadan geldim :)

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Hocam konuyu baltalamak gibi olmasinda.mesela whatsapp da reklam yok uygulamayi kapatinca reklamCikiyor ama tiklamiyoruz.

simdi diyelim ki senin oyun milyonlarca oynaniyor ( insallah ) reklam veriyorsun ama 1 kere bile tık almiuor simdi sen bu reklama tiklama basımı para kazaniyorsun yoksa reklam aldigin icin sana para mi veriliyor.? Ve bu android reklam isinden cok para kazanan varmi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Kullanıcının oynunu bozmayın. Niye bozuyorsunuz ki. Ölünce, bölüm geçince ya da programdan çıkış yapınca reklam gösterin. İlk iki seçenek bence daha uygun.

Edit: ek olarak bir altın bir bonus sistemi varsa ekstradan kazançlar için videolu reklamlardan gösterim yapın.

PcK0 tarafından 15/Tem/15 10:53 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece bi imza..
Toplam Hit: 2699 Toplam Mesaj: 24
oyun android oyun match color