Android Programlama.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

şurayı alayım ben.

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Noneyim bunu yazdı

@unbalanced, hocam suana kadar hic bir programlama dili bilgim yok yalnizca asp - php asinaligim var.

İngilizcem de iyidir, bana kaynak onerebilir misin ve kolay midir, hic dil bilmeyen biri de hizla ilerleyebilir mi?

androide mi düştün hacı ya :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

şurayı alayım ben.

La sana dedim ya benim eski konuya bak diye :F

http://www.tahribat.com/Forum-Java-Ve-Androidle-Ilgili-Kitap-Alacagim-Tavsiyeye-Ihtiyacim-Var-151432/

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

yapın bizde kullanalım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

video olarak the new boston grubu var, çok hoş :) eleman biraz yılışık ama yine de güzel yapmışlar seti beğenmiştim

http://thenewboston.org/list.php?cat=6

kitap olarak da zamanında piyasadaki tüm kitapları inceleyerek benim için en uygununu buldum. genelde wrox un bir kitabı tavsiye edilyor ama benim hoşuma gitmedi.  aşağıdaki kitabı tavsiye ediyorum. mümkünse yazıcıdan da çıkarttırabilirsiniz. epub olanı telefonunuz için indirin. diğeri pdf karıştırmayın :)

Mark Murphy, "Android Programming Tutorials, 3rd Edition" 
    2010 | ISBN-10: 0981678041 | EPUB, PDF | 434 pages | 7,1 + 14,8 MB

Android Programming Tutorials show you what you can do with Android, through a series of 40 individual exercises. Android Programming Tutorials gives you hands-on instruction in how to build sophisticated Android applications, using many of the technologies outlined in CommonsWare's other Android books. These exercises lead you through the basics of creating Android applications, all the way through many fun Android features like Internet access, location tracking, maps, integrated WebKit browsers, cameras, accelerometers, home screen widgets, and much more. Full source code to all the exercise answers is available, to help you if you get stuck. Android Programming Tutorials makes an excellent companion volume to more traditional Android books that merely tell you what is possible.

EPUB

PDF

Teşekkürler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı

mono for droid. Ancak pahalı ve ücretli

ucuz ve ücretsizi yokmu ? :)))))

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 2477 Toplam Mesaj: 17