folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android Silinen Dosyaları Geri Getirme ?

Android Silinen Dosyaları Geri Getirme ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Şimdi bi çok program denedim ama benim telefonun deposunu görmedi.

Telefonda hafıza kartı yok, girişi de yok zaten.

O yüzden :C  yada :D  sürücüleri gibi görünmüyor da, Bilgisayar\A0001 böyle giriliyor.

Böyle olunca da pc ye kurduğum recovery programları bi türlü görmüyor bu kısmı.

Haliyle bende silinen dosyaları geri getiremedim.

Var mıdır bu işi bilen bir mürid ?

Teşekkür ederim.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

çizik

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Hata ayıklama modunu açıp gerekli driverleri yükledikten sonra yerel sürücü gibi göstermiş olacaksın

Bu şekilde recovery yapabilirsin. Şuan telefonu bağladığında yerel sürüci olarak değil medya aygıtı gibi bişey yazarak algılatıyosundur.

Anahtar kelimeler: mass storage, usb debug mode

Edit: Yerel sürücü şeklinde çevirisini yaptığım "mass storage"in tam manası yığınsal depolamaymış aklıma gelmemişti bu da dipnotum olsun..

by_Tet tarafından 28/Nis/15 08:06 tarihinde düzenlenmiştir

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Hata ayıklama modunu açıp gerekli driverleri yükledikten sonra yerel sürücü gibi göstermiş olacaksın

Bu şekilde recovery yapabilirsin. Şuan telefonu bağladığında yerel sürüci olarak değil medya aygıtı gibi bişey yazarak algılatıyosundur.

Anahtar kelimeler: mass storage, usb debug mode

Edit: Yerel sürücü şeklinde çevirisini yaptığım "mass storage"in tam manası yığınsal depolamaymış aklıma gelmemişti bu da dipnotum olsun..

Aslında hepsini yaptım hocam genede olmadı :)

Geliştirici seçeneklerinden hepsini ayarladım, Adb driver i pc ye kurdum falan, genede medya aygıtı olarak kaldı. 

Araştırdım, benim telefonu kullanan bazıları da bu şeyi yapamamış sebebi anlamadım pek..

Oneplus One kullanıyorum bu arada. Eski telefonumda yapıyordum o işlemleri. Bunda yapamıyorum nedense. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Ne yazık ki oneplus one da geri getirmek imkansız gibi birşey... Ben de dalgınlıkla telefona rom yuklerken fastboot oem unlock komutunu girip telefonu sıfırlama yapmıştım..

Hiç birşey geri gelmedi.. Bir bardak soğuk su içtim... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

çizik çok ii

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    _Dert_ bunu yazdı

Ne yazık ki oneplus one da geri getirmek imkansız gibi birşey... Ben de dalgınlıkla telefona rom yuklerken fastboot oem unlock komutunu girip telefonu sıfırlama yapmıştım..

Hiç birşey geri gelmedi.. Bir bardak soğuk su içtim... 

Sıçtık yani desene :)

Neyse araştırmaya devam edelim en iyisi..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

çözümü bilen var mı acaba?

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bi bak istersen. sanırım rootsuz yok

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Hangi tur dosya kurtarican  önemli olan o

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek
    serseri_1453 bunu yazdı

Hangi tur dosya kurtarican  önemli olan o

telefona format atıldı.

fotoğraf kurtarmam lazım. son zamanlarda çekilmiş.

ücretli/ücretsiz yazılım olabilir.

telefon rootsuz s3 neo

düzenleme : ve hafıza kartında değildi fotoğraflar. telefonun kendi hafızasındaydı.

r10aldinho tarafından 29/May/15 22:56 tarihinde düzenlenmiştir

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 1990 Toplam Mesaj: 15