folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Android Telefon İcin Oyun Kolu

Android Telefon İcin Oyun Kolu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

Arkadaslar merhaba

8 yasindaki oglum icin telefon ve tablette oyun amacli bluetooth oyun kolu almak istiyorum. Agirlik pubg oyunu icin. Internette bu aletlerle alakali cok bilgi bulamadim. Bazilarinda kolla oynandiginda ban yedigi yazilmis. Ayrica cocuk kullanabilirmi? Oyun rahat oynaniyormu?

https://m.n11.com/ipega-kablsuz-bluetooth-joystick-oyun-kolu-android-gamepad-ps3-pc-P308930186

Bu aletis gorurmu. Size zahmet yardim ederseniz sevinirim. Hatta satan varsa almak isterim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kızma aklıma bu geldi .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hocam yanlış anlama, 8 yaşındaki çocuk için pubg ağır olmazmı.. Tamda kafası zehir zemberek modundayken, derslere yöneltsen daha iyi olmazmı ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    grpngy bunu yazdı

Arkadaslar merhaba

8 yasindaki oglum icin telefon ve tablette oyun amacli bluetooth oyun kolu almak istiyorum. Agirlik pubg oyunu icin. Internette bu aletlerle alakali cok bilgi bulamadim. Bazilarinda kolla oynandiginda ban yedigi yazilmis. Ayrica cocuk kullanabilirmi? Oyun rahat oynaniyormu?

https://m.n11.com/ipega-kablsuz-bluetooth-joystick-oyun-kolu-android-gamepad-ps3-pc-P308930186

Bu aletis gorurmu. Size zahmet yardim ederseniz sevinirim. Hatta satan varsa almak isterim.

yoksa milaç mı :D

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Hocam yanlış anlama, 8 yaşındaki çocuk için pubg ağır olmazmı.. Tamda kafası zehir zemberek modundayken, derslere yöneltsen daha iyi olmazmı ?

Kesinlikle dedigin dogru. Sadece hafta sonu 1 saat izni var oyun oynamak icin. Onun haricinde yasak. Maksat kafasi biraz dagilsin eglenirken zevk alsin diyerekten. Oynamasini beceremiyorda. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    grpngy bunu yazdı

yoksa milaç mı :D

-şimdi napacaz ? kötülerin çok silahı var

+ yumlukla öldülücez milaç yumlukla

:D:D

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Duzeltme: mukerrer

grpngy tarafından 12/Şub/19 17:26 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

arkadaslar hepinizin uyarisi icin tesekkurler. kisaca oglumdan ve egitiminden bahsedeyim.

oglum ilkokul 2. sinifta okuyor. 4 senedir bilfen okuluna gidiyor.

okulun jimnastik takiminda. ayrica hafta sonlari ekstra jimnastik kursuna gidiyor.

2 senedir haftada 1 gun piyano kursuna gidiyor. cift el calabiliyor.

okulun egitimi fazlasiyla tatmin edici.

hafta icleri tv yasak. telefon oynamak yasak. zaten ebeveyn olarak biz gereken ozeni gosteriyoruz.

herzaman tahribata girer ilgimi ceken konulari ve yorumlarinizi okurum. bende bu aletlerden anlamadigim icin sizlerin fikrini almak istedim.

tekrardan yorumlariniz icin tesekkurler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    grpngy bunu yazdı

arkadaslar hepinizin uyarisi icin tesekkurler. kisaca oglumdan ve egitiminden bahsedeyim.

oglum ilkokul 2. sinifta okuyor. 4 senedir bilfen okuluna gidiyor.

okulun jimnastik takiminda. ayrica hafta sonlari ekstra jimnastik kursuna gidiyor.

2 senedir haftada 1 gun piyano kursuna gidiyor. cift el calabiliyor.

okulun egitimi fazlasiyla tatmin edici.

hafta icleri tv yasak. telefon oynamak yasak. zaten ebeveyn olarak biz gereken ozeni gosteriyoruz.

herzaman tahribata girer ilgimi ceken konulari ve yorumlarinizi okurum. bende bu aletlerden anlamadigim icin sizlerin fikrini almak istedim.

tekrardan yorumlariniz icin tesekkurler.

hocam aklıma toprak zeminde top oynadığım saklambaç oynadığımız akşam ezanıyla eve girdiğim günler geldi bizim nesil sondu galiba :))

aklima instagram butikleri geldi hocam arkadaşım almıştı sağlam bir sayfa var ismini öğrenip atıyım dmden 

boş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Bunlar Türkiye'de pahalı, yurtdışında almanı öneririm. Aliexpress, gearbest, bangood v.s

https://youtu.be/Mjd5eL211nc

aylmz tarafından 12/Şub/19 23:17 tarihinde düzenlenmiştir

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
Toplam Hit: 2227 Toplam Mesaj: 14
android gamepad