Android Telefon Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------

SweetyVolty bunu yazdı:

Kreyzi bunu yazdı:

htc wildfire s var hocam 2. el 1.5 yıldan fazla garanti devam ediyor sorunsuz sıkıntısız telefon beyaz renk

alıcı isen bi pm çek teklifin yap :F

taksit yapabilecen mi? :|

neyse son mesajımdır bugünlük, yarınb bakıcam gençler almadan önce iyi akşamlar herkese.

teklif iyi olursa net üzerinden gg'den filan satışa veririm alırsın taksitli

iphone 2g ile takasa girenmi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

agrilion bunu yazdı:

bende galaxy ace kullanıyorum düz ace plus değil, navigasyon olarak igo'yu öneririm, ram olayı aynen öyle ne yazık ki ara sıra girip hafızayı temizle diyebilirsin ama yine ram kullanımı 190 filan olur, indirdiğin uygulamaları app to sd tarzı programlarla hafıza kartına kurman daha sağlıklıdır, telefon hafızası dolmasın diye böyle diyorum. 

flash destekleniyormu 

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    yeni konu acmak istemedim; telefon durup dururken neden kendine res atar? marketin guvenli olmadigini biliyorum o yuzden eudgetlari uygulamalari temizledim az once...

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Ciddi manada kafayı sıyırmak üzereyim, telefon kendi kendine reset atıyor, az önce avira sd kartta HOODLUM denilen bir zımbırtı buldu, temizledim sd kart üzerinde bile değil ama yine devam ediyor bu restart olayları? Bilmiyorum alakası var mı ama bugün internet pakedi aldım, aldıktan sonra başladı böyle res atmaya ama daha önce başka hattan nete bağlanmıştı uzunca süreler... yardım edebilecek olan var mı?

Birde bu telefonlar için virus programları var, ne kadar güvenebilirim? bi indirip tarama yapasım geldi telefona?

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scampjackal
    scampjackal's avatar
    Erkek

sony arc s

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

samsung galxy gio çok memnunum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 1959 Toplam Mesaj: 17