Android Ten İyi Anlayanlar ? Tlfn Kafayi Yedi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı

Hocalar adam cıhazda root yok dıyor sız sureklı root atıp rom yukluyorsan dıyorsunuz :)

Neyın kafası bu , gırdıgınız konuyu bı okuyun ...

20 Temmuz 2013 (Cumartesi) 21:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
    CnkGn

Adapazarı - İstanbul
    Erkek%20Üye

Devamli rom vs kuruyorsan batarya kalibrasyonu yapmayı dene

All İzz Well ,All İzz Well ... // http://twitter.com/CnkGn  
    20 Temmuz 2013 (Cumartesi) 21:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
    moi

Ankara
    Erkek%20Üye

Aynen batarya kalibrasyonu sorununu cozer.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır... 

Hoca okuyorum merak etme.  Root yok demek illa öncesinde de yok demek mi ? Custom rom yükleyip daha sonra stock roma gecemez mi ? 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Merhaba, Bursa Ebru Elektroniği ara ve gönder cihazı. Büyük ihtimal kısa devre vardır için de. Samsung telefon servisi merkezi Bursa Ebru elektronik sana detaylı açıklama ve tamir bilgilerini verir. 1 hafta içinde telefon elinde olur. (max)

!!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Mr_Dark bunu yazdı

Merhaba, Bursa Ebru Elektroniği ara ve gönder cihazı. Büyük ihtimal kısa devre vardır için de. Samsung telefon servisi merkezi Bursa Ebru elektronik sana detaylı açıklama ve tamir bilgilerini verir. 1 hafta içinde telefon elinde olur. (max)

Adanada da yetkili servisleri var. ne diye taa bursa ya kadar gondereyim ki ?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı

Hocalar adam cıhazda root yok dıyor sız sureklı root atıp rom yukluyorsan dıyorsunuz :)

Neyın kafası bu , gırdıgınız konuyu bı okuyun ...

20 Temmuz 2013 (Cumartesi) 21:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
    CnkGn

Adapazarı - İstanbul
    Erkek%20Üye

Devamli rom vs kuruyorsan batarya kalibrasyonu yapmayı dene

All İzz Well ,All İzz Well ... // http://twitter.com/CnkGn  
    20 Temmuz 2013 (Cumartesi) 21:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
    moi

Ankara
    Erkek%20Üye

Aynen batarya kalibrasyonu sorununu cozer.

güzel kardeşim, rootlanmış satılan telefon varda ben mi bilmiyorum?

müridin belirttiği sorunlar genellikle batarya kalibrasyonu hatasından kaynaklanır.

ne yapmamı önerirsiniz diye sormuş, önerimi söyledim.  şahsen servise vermek yerine kendim halletmeyi tercih ederim.

ki daha önce başka bir konuda da yazmıştım. buyur burda; http://tahribat.com/Forum-Android-Pismanligi-175737/3/#2109198

asıl seninki neyin kafası da sağa sola sataşıyosun, hayırdır?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

rootlamak rom yüklemek cihaza, garantiyi bozuyor mu androidte ? samsung sıkıntı yapıyor mu ?

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

rootlamak rom yüklemek cihaza, garantiyi bozuyor mu androidte ? samsung sıkıntı yapıyor mu ?

Garanti disi kaliyor diyorlar. Hep oyle duydum valla :/

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Garanti disi kaliyor diyorlar. Hep oyle duydum valla :/

Kesin bilen var mı :S bende hep boyle duyyrum ama kesin olarak cevap ne :S

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

detaylı olarak baktıklarını sanmıyorum root olan cihazı unroot yapınca bi sorun kalmıyor genellikle öyle yapıyorlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

valla herkes başka birşey söylüyor o konuda. bootloaderda lock-unlock sayacı olduğunu iddia edenler

bile var. :) kişisel görüşüm; cihaz bariz şekilde beni kurcaladılar demiyorsa sanmıyorum ki farketsinler.

aksi takdirde de temiz bir stock rom (radio, recovery ve bootloader bölümlerine de dikkat edilerek) 

yüklemesi ve ardından bootloader ın kilitlenmesi uyandırmaz kimseyi. Ha tabi bu gibi yazılım

problemlerinde cihaz servise götürülecekse daha da bi dikkatli olun. Ayrıca kendiniz biraz kurcalayıp

öğrenebilirsiniz zaten servisin yaptığını.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Samsungla görüştüm, kesinlikle kies ya telefondan wifi ile güncelleme dışında yapılan hertürlü müdahale garanti dışı kalmasına sebep oluyor dediler. Ha anlayabilirler mi çok zor. Gittim samsungun servisine, bildiğin telefoncu işte :)

Toplam Hit: 2618 Toplam Mesaj: 21