folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android Uygulama Yazmak (Fikir Alışverişi)

Android Uygulama Yazmak (Fikir Alışverişi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

androidde ne gibi dikkat çekici uygulamalar yazılabilir beyler? android marketede eklenicek arkadaşla yapıcağız uygulama fakat aklımıza yazılacak fikir gelmiyor ne gibi şeyler olabilir markette dikkat çeker reklam getiriside olucak tabi.

fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Eczane uygulaması gibi Torbacı uygulaması yazılabilir bence Nöbetçi Torbacılar filan lazım olabiliyor gecenin ilerleyen saaatlerinde :)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Kumanaga bunu yazdı:
    -----------------------------

Eczane uygulaması gibi Torbacı uygulaması yazılabilir bence Nöbetçi Torbacılar filan lazım olabiliyor gecenin ilerleyen saaatlerinde :)

:|

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

salak user, (yani ben), sana tavsiyem, GoalTV gibi bisey yap, ama daha seri olursa yap. mesela goaltv gibi ama maclar bittikten hemen sonra verebilme imkanin varsa süper olur. (özetler veya goller)

biz türk milleti komik seyleri severiz mesela. öyle seyler. veya ipuclari. mesela hani bunlari biliyormuydunuz gibi. sogan soyarken sakiz cigne cinsinden. tutaaar :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

online film ve haber..

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

güzel fikirler beyler değerlendiricez arkadaşlarla ekip olarak yapıyoruz da sağlam projeler çıkartalım istiyoruz.Online film dizi yapan 3-4 uygulama mevcut bayağı rağbette onuda değerlendiricez

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Çok iyi efektif hızlı bir ana ekran yapabilirsiniz mesela şuan için en iyisi launcherpro ama daha iyisi yapılabilir bence.İkonlar falan...

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    nokia 5110daki snake oyununu yap siyah beyaz olaraak tutmazsa bisey bilmiyorum.bugune kadar oynadigim en zevkli oyun telefondaki :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

güncel en iyi ve "virüssüz" olan programların listesini çıkaracak birşey yapabilirsin (açıklamaları, çalışma şekilleri, program hakkında yorumlar ve kuruluş aşamaları filan vs vs ) ve  program içeriğinde de bahsedilenprogramların indirilebilinecekleri linkler sağlayabilirsin.
    mantığı gayet basit , mevzu gitgide  yaygınlaşan virüslü uygulamaların önüne geçmek .. 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:
    nokia 5110daki snake oyununu yap siyah beyaz olaraak tutmazsa bisey bilmiyorum.bugune kadar oynadigim en zevkli oyun telefondaki :)

https://market.android.com/details?id=com.dsd164.snake97&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5kc2QxNjQuc25ha2U5NyJd

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Yeni bir fikir daha geldi jdownloader gibi bir pro henüz iyi bir program yok çoğu siteyi destekleyecek.

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
Toplam Hit: 6553 Toplam Mesaj: 20